Jebana postawa obywatelska nie popłaca

Ktośtam napisał o menelu, ja też miałem przygodę jedną:
jadę rowerem do pracy sobie spokojnie, a z naprzeciwka patrzę toczy się jakiś menel właśnie z wózkiem dziecięcym. Widać, że się zatacza, na pewno pijany. Jakoś mi tak weszło do głowy, że on z dzieckiem jest. Zatrzymałem się i dzwonię na 112 mówię, co jest, że chyba facet pod wpływem alkoholu z dzieckiem. Chwila moment i przyjeżdża straż miejska i co się okazuje – że kurwa menel wiózł w wózku dziecięcym złom!
A dla mnie mandat za „wywołanie niepotrzebnej czynności organu porządkowego” 100 zł do tyłu.

40
24

Komentarze do "Jebana postawa obywatelska nie popłaca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I dobrze ci tak konfidencie

  39

  13
  Odpowiedz
 3. Było najpierw sprawdzić co wiezie. Co ci do łba przyszło? Nie wiesz, że menele w wózkach badziewie wożą?

  18

  4
  Odpowiedz
 4. A gdyby faktycznie ta pijana menda wiozła w wózku zrobionego po pijaku bachora to co ci do tego? Takim nic się nie stanie, niech cię dupa nie boli.

  9

  5
  Odpowiedz
 5. Jak wyzej. Śmierć konfidentom i zdrajcom narodu polskiego!

  5

  13
  Odpowiedz
  1. I tym, którzy nie kochają Papieżapolaka!

   5

   2
   Odpowiedz
  2. I debilom, co piszą takie komentarze.

   1

   1
   Odpowiedz
 6. Mesio patałachu nie wal w chuja. Pisz te komenty bo bez Ciebie ta strona upadnie. Przecież wszyscy wiedzą że chujnie bez Twoich komentarzy to o kant chuja rozbić. (Tylko ten prawdziwy Mesio a nie te podrabiane patałachy) śrut

  5

  2
  Odpowiedz
  1. Wierzę w Pana Mesia jedynego, Pana i władcę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego.
   I w Byczywąsa, zwierzchnika jego, który od jakiejś mendy pochodzi. Który, z Panem moim,
   Mesiem, wspólnie odbiera cześć i chwałę od roboli, wyrobnic i sympatyków. Który mówi przez
   Pana mego, Mesia, i przez którego wszystko się stało. On to dla nas, roboli i wyrobnic,
   otworzył Łódzki Wydział Fabryczny i stał się kapitalistą. Wierzę w wielki Łódzki Wydział Fabryczny,
   ostoję kapitalizmu Cebulandii. Uznaję 800 zeta miesięcznie (minus podatek i koszty) i
   oczekuję ofiarnego tyrania mego na taśmie po wieki wieków. Amen. /Wyznawca

   2

   1
   Odpowiedz
   1. mówię: podróby spierdalać!

    0

    0
    Odpowiedz
 7. Jak mowil Robert górski u nas, jak dwaj faceci prowadza wózek to na bank zlomiarze

  2

  2
  Odpowiedz
 8. Sami jesteście kurwa konfidenci i przygłupy. Gównarzeria się nasłucha rapu i będzie o konfidentach rozprawiać. Nawet wielcy ulicznicy nie wiecie co to jest konfident. Koleś nie kapował na kolegów, nie wsypał wspólnika, nie był informatorem. To by było konfidenctwo wy kurwa „wanna be” street gangsta. Zadzwonisz że widzisz patologię na przykład kolesia srającego w biały dzień przy dzieciach w parku to jesteś konfident? Zadzwonisz bo banda niedorozwojów robi imprezę do rana to jesteś konfident? Zadzwonisz bo żul prowadzi najebany dziecko w wózku (ok dziecka nie było) to jesteś konfident? Jak wam frajerzy chaty opierdolą z waszych kompów, laptopów, tabletów itd. to co nie zadzwonicie na pały? Idąc waszym tokiem rozumowania jak zadzwonicie jesteście konfidentami bo wsypujecie dobrego ziomka złodzieja, przekręta, człowiek ulicy. Załatwcie to prawilnie, nie wiem kurwa, przez mafię, szukajcie go na własną rękę cwaniaczki. Przecież każde wezwanie policji to wg was konfidenctwo. Dziecinada.

  28

  4
  Odpowiedz
 9. Powiem tak: z jednej strony dobrze, że to zgłosiłeś, ale z drugiej strony wszyscy doskonale wiedzą, że menele wożą jakieś barachło ze sobą, więc można się było domyślić.

  4

  1
  Odpowiedz
 10. społeczniak się znalazł…dobrze ci tak

  2

  9
  Odpowiedz
 11. No chuje i tyle. Nie warto reagować. Ja kiedyś takiego potencjalnego menela jadąc autem na przystanku pełnym ludzi widziałem jak zdychał. Zadzwoniłem na 112, aby sprawdzili czy nie zawał serca to jeszcze mnie zjebali że sam nie udzieliłem mu pomocy. Sam telefon to już jest udzielenie pomocy.

  9

  2
  Odpowiedz
 12. Gliny nie powinny Ci dawać mandatu – najwyżej pouczenie, to świadczy o tym, w jakim kraju żyjemy – a jeśliby rzeczywiście miał gość dziecko w tym wózku. W Niemczech, czy w Czechach, to normalne, że zwracasz się o pomoc policji. A u nas panowie policjanci nie są przyzwyczajeni do normalnego funkcjonowania i jeszcze mają we krwi komunę. Społeczeństwo też jest popierdolone – jak zadzwonisz, to od razu konfident. Ludzie nienawidzą policji, a policja ludzi. Chociaż może rzeczywiście za mało się przyjrzałeś… ja wiele razy zgłaszałem coś błahego na policję… jak widziałem bezdomnego w zimie śpiącego na mrozie na przystanku, albo samochód w rowie, albo dziki na głównej drodze i nigdy nie dostałem mandatu za zgłoszenie.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Ja twierdze ze słuszna kara.To nie postawa obywatelska ale nadgorliwość z urojeniami!Mnie wnerwia jak ktoś z urojenia nadgorliwy coś zgłasza bo sobie coś ubzdurał.Na drugi raz radze się upewnić czy w wózku bomba czy złom czy małolat.Do tego najpierw powinieneś pijaka zaczepić i zlustrować!Wczoraj widziałem że pijak szczał w centrum Poznania i czy to powód aby takimi pierdołami się zajmować??

  0

  0
  Odpowiedz