Jebana Pizderia

Otóż dzisiejszego wieczoru, z chęcią z dnia poprzedniego chciałem zamówić jebaną pizze w moim ukochanym mieście. Po przejrzeniu kilkunastu stron internetowych pizzerii dostępnych na tym chujowym zadupiu zawiodłem się niezmiernie, gdyż wszystkie pizzerie po godzinie 22 były zamknięte. Myślę sobie „co za chujnia!”. Aż w końcu odnalazłem ziemię obiecaną – jedyną czynną pizzerię do 23. 15 minut przed jebanym zamknięciem podjąłem próbę zamówienia pizzy. Jebana baba, która odebrała telefon, stwierdziła że co prawda pizzeria czynna jest do 23, ALE! Przed 23 i tak nie przywiozą mi pizzy, pierdolę ją i te jej pierdolone wymysły. Gdy powiedziałem jej, iż zgłoszę ową sprawę do rzecznika praw konsumenta, kochana baba wkurwiła się i rzuciła słuchawkę. Myślałem, że pojadę tam i rozkurwię cały lokal, aczkolwiek wizja odsiadki pogrzebała moje jakże heroiczne zamiary. Jednym słowem CHUJNIA w pizdu.

42
35

Komentarze do "Jebana Pizderia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A teraz sie postaw po drugiej stronie.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. pomyśl czy Ty już przed końcem roboty musiałbyś gdzieś jechać z plackiem. 23 to 23 a zrobić pizze dowieść i wrócić w 15 minut by się raczej nie wyrobił, zresztą o tej porze to mógł już mieć nawet piec wyłączony.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Niech napiszą na tej jebanie stronie albo niech zamkną tą pizderie jebany kurwa

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Ja pierdole, ale masz problemy… Pizzeria jest otwarta do 23, ty zadzwonileś 22:45. Zrób i dowieź pizze w 15 minut. Powodzenia!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Chujnia 😀
  Od biedy idzie się do sklepu i można i mrożoną ojebać w przypływie głodu 😀
  studentem nie jesteś to na pewno haha:D
  Student by za 1,59zł obiad zrobił 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 6. idź do apteki, kup melisę na uspokojnie, może ci pomoże …

  1

  0
  Odpowiedz
 7. niestety, ale muszę to powiedzieć- jesteś głąbem mój kolego, myslisz, ze ludzie zostaną dłużej w pracy tylko dlatego , ze masz kaprys na pizzę? nastepnym razem zadzwoń wczesniej, i tyle…

  1

  0
  Odpowiedz
 8. No i po co się wyżywasz na kobiecie co odebrała telefon? Pracowałem w pizzeri, takich jak ty postawiłbym pod ściane. Pizzeria jest otwarta do 23 i pracownicy mają płacone do 23 (przynajmniej tam gdzie ja robiłem tak było), wiec wczesniej się sprząta i ogarnia wszystko, żeby nie zostawać dłużej za darmo, a nic tak nie wku**ialo jak pajac co dzwoni 5min przed zamknięciem, jak już wszystko posprzątane i trzeba od nowa ogarniać. Raz przez pomyłkę kierownika, jak robił remanent, wszyscy (ja i 2 dostawców) musieli zostać dłużej o 2h, po 1 wyszliśmy z pracy i nam za to nie zapłacił. Ja miałem niecałe 6zł za godzinę, dostawcy po 1,5zł i ku**ie jeb**ej było szkoda 18zł za swoją pomyłkę. Podobno w innym lokalu ten sam właściciel dostał karę od sanepidu i podzielił to na wszystkich pracowników.
  To jest dopiero chujnia, ty jesteś jednym z tych, co wywołują chujnie wśród wku**ionych już ludzi. Ten portal jest o takich jak Ty, nie dla takich jak Ty.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. widac że jeszcze nie pracowałeś w gastronomii, sluchaj pizzeria jest do 23 , ale sprzątać trzeba zacząć o 22.30, ludzie w tym Ty nie myślą i tak jak ty wchodza do sklepu za 5 i robią zakupy, ciekawe czy byś zostawał w robocie godz dłużej wiedząc, że Ci nie zapłacą. Wiec rusz pacyna i myśl z wyprzedzeniem

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Drodzy koledzy z ośrodka dla katolików po przejściach, jeśli na stronie internetowej napisane jest, że przyjmują zamówienia do godziny 23 to kurwa do 23 a nie do 22 czy 22:30. A mnie chuj obchodzi czy zrobią ją w 5 minut, czy 43,34 minut. Nie róbcie mi tu chujni pisząc, że nie robiłem w gastronomii, bo akurat TAKIE dośw. zawodowe to nie powód do dumy. Żegnam Was, najedzcie się śrutu.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Trafił się kurwa ważniak. Patrzcie go, taki ważny, a pizzy nie załatwił, haha 😉
  Kij w oko 😉 natrętom!

  1

  0
  Odpowiedz
 12. @9 Dokładnie! Kurwa co to ma być. Jak przyjmują zamówienia do 22:30 to niech napiszą o tym na pieprzonej stronie albo w ulotce. Ale nie – reguły ustala właściciel, a pracownicy chcą wyjść wcześniej. Wolą ściemniać klientów. Do czasu. Autorze – daj znać właścicielowi co się dzieje.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. @9 – w sumie kolega ma rację. jeśli jest otwarte do 23, to teoretycznie o 22.59 powinni przyjąć zamówienie. a już sami pracownicy powinni od pracodawcy wymagać tego, żeby mieli zapłacone za pracę np. do 23.30, tj. otwarte do 23.00 + 0.5 godziny sprzątania. jeśli dajecie się pracodawcy zrobić w konia, no to sorrki, miejcie pretensję do siebie albo do niego pretensję, a nie do klienta, który chce zamówić żarcie w „godzinach pracy lokalu”!!!

  -1

  2
  Odpowiedz
 14. Heh…w gastronomii nie pracowałem,jakoś tak nie było okazji,ale tych baranów co to pierdolą że mogą sobie pizzę zamówić na 5 minut przed zamknięciem lokalu i tych co mówią że to wstyd tak pracować chętnie wam pomogę rozpierdolić o ścianę.Skurwysyny i jebane cwaniaczki.
  Jedyna rzecz jaka mnie wkurwia w tym jak pizzę zamawiam to fakt że często zdarza mi się na nią czekać zajebiście długo…z tym że nie boli sam fakt czekania tylko to że jak dzwonię to mówią że DO 30 minut będzie dostawa a tu chuj…nie lubię walenia w chuja…

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Autor ma rację. Skoro pracownicy pracują do 23:00, a wiedzą że 30 minut przed zamknięciem trzeba posprzątać, niech wyegzekwują od właściciela zamknięcie lokalu o 22:30, albo niech zapierdalają do 23:30 oczywiście nie za freeko.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Wiele hałasu o nic.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. A JA W GASTRONOMII PRACOWAŁEM. I powiem wam (niektórym), że pierdolicie głupoty. Jak pisze, ze czynne do 23, to do 23:00:00 powinno się przyjmować zamówienia. Tak – choćby to oznaczało zrobienie pizzy do 23:15, dowiezienie do 23:30 i w rezultacie posprzątanie i opuszczenie lokalu o 24:00. Oczywiście pracownicy powinni mieć zapłacone za ten czas. A jak zadzwoniłeś przed 23 i nie przyjęli, to oznacza, że ktoś wali w chuja. Zgłosić do właściciela.

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Na drugi raz zeżryj kabanosa drobiowego

  1

  0
  Odpowiedz
 19. masz racje – pracują do 23 to niech pracują

  ja pracownicy elektrowni pracują do 23 to co od 22.45 do następnej zmiany ma nie być prądu?

  0

  1
  Odpowiedz
 20. Typowy Polaczek-idiota. Myśli, że za jego 20zł ludzie będą siedzieć po godzinach i w 15min dowiozą mu pizzę, bo przecież nie maja innych klientów. Ten za 20zł jest najważniejszy. Wiejska mentalność, głupi klient. Jako restaurator gardzę takimi jednostkami.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Czytam i nie wierzę. W 15 min to możesz sobie herbatę zagotować. Myślisz, że jak zamówisz pizzę, to w 15min ją skleją, upieką i że akurat będą mieli wolnego dostawcę, żeby ja dowieźć? Kretyn. Wymagasz więcej od innych, niż od siebie.

  1

  0
  Odpowiedz