Jestem chujem!

Tak, jak w tytule. Kurwa! Ciągle mówię, że coś zrobię i kończy się na pierdoleniu i pierdzeniu w stołek. Nie mogę się wziąć do roboty, mam plany, motywacje, ale dupy za chuja nie ruszę. Mam jakąś blokadę przed robieniem czegokolwiek. A już nie wspominając o poznaniu jednej laski. Zawsze daje dupy, jak nadarza się okazja. Śrut mi w odbyt, może się ruszę.

37
66

Komentarze do "Jestem chujem!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ta blokada nazywa się lenistwo. to cecha charakteru właściwie, której ciężko jest się pozbyć. szczególnie jeśli ma się motywacje, a nadal stoi się w miejscu to nadzieja niewyczuwalna.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Śrut Ci w odbyt bracie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pierdol sobie dalej i pierdź w stołek aż się obudzisz z brodą i siwymi włosami i będziesz się pluł, czemu byłeś taki zjebany, nie ruszyłeś dupy i nie zrealizowałeś wymarzonych celów. Powodzenia kurwa !

  0

  1
  Odpowiedz
 5. jesteś mną?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. mam takiego kumpla, który 10 lat temu mnie wyśmiał jak zabrałem się za rozbudowę domu będąc bezrobotnym . Plan działanie, który określiłem optymistycznie na 10 lat zrealizowałem po 7 z naddatkiem. W międzyczasie ów kumpel opowiadał co to nie zrobi i jaki biznes itp
  On dalej opowiada i siedzi w taniej kawalerce z żoną i dzieckiem bez grosza. „Rusz dupę i zamknij gębę.” Moja rada, bo latka lecą.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zawsze daje dupy, jak nadarza się okazja – hm… weź podaj telefon…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. jestem jestem, ale ty gdzie się znalazłeś?? w dupię??

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No to ja też jestem chujem. Chociaż jestem pizdą.

  0

  0
  Odpowiedz