Kościół

Dlaczego, do jasnej cholery, starzy wciąż zmuszają mnie do chodzenia do kościoła? W dupie mam to całe gówno, a do bierzmowania to już na pewno nie pójdę. Nie mogę im powiedzieć 'kurwa, odpierdolcie się’, bo niestety odetną mi kieszonkowe. Czyż każdy człowiek nie ma prawa do wolności wyznania, czy jakoś tak? Śrut.

35
46

Komentarze do "Kościół"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jako że twoi rodzice sprawują nad tobą opieke do 18, to musisz wykonywać ich polecenia.CO nie znaczy , ze jak w niedziele wyjdziesz „do kościoła” to tam będziesz 🙂

  1

  2
  Odpowiedz
 3. do bierzmowania to Ci proponuje iść, bo później przy ślubie będziesz musiał nadrabiać

  1

  8
  Odpowiedz
  1. „do bierzmowania to Ci proponuje iść, bo później przy ślubie będziesz musiał nadrabiać”
   a od kiedy to ślub musi się zakończyć celebracją w kościele?

   11

   1
   Odpowiedz
   1. właśnie – jebać śluby kościelne i śluby wogóle.
    Nie będziesz musiał się kurwa rozwodzić

    7

    0
    Odpowiedz
  2. chuj z sakramentu jak nie chce do kosciola
   slub ? jak zaplacisz to mozesz ruchac bo wczesniej to nie, przestan

   0

   0
   Odpowiedz
 4. no, kościół to gówno.

  19

  1
  Odpowiedz
  1. Chociaz ty madry

   3

   0
   Odpowiedz
 5. O własnej wierze możesz decydować od 16 roku życia, i to jest prawnie ustanowione. Wytłumacz im, że odcięcie dóbr materialnych nie będzie żadnym rozwiązaniem. A skoro są tacy katoliccy powiedz im, że przecież zmuszanie kogoś na siłę do wiary to nie wiara. Do kolegi wyżej, istnieją przecież śluby w urzędzie stanu cywilnego 😉

  7

  2
  Odpowiedz
 6. @kom2: wiesz, jeśli to nie jest pieprzenie bez sensu bo jest młody, a faktycznie nie wierzy i ma w dupie Kościół to ślubu też brał nie będzie, a jeśli już to cywilny, a do takiego bierzmowanie jest zbędne.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Chyba aż tak bardzo Cię nie boli to chodzenie do Kościoła jeśli dla swojego kieszonkowego ograniczysz się do dalszego zmuszania i tłumienia w sobie emocji z tym związanych(choć pewnie w przenośni napisałeś to „odpierdolcie się” ). A dlaczego Cię zmuszają? Bo to jest kraj katolicki od 966r i taka jest wiara, przekazywana z pokolenia na pokelenie. Dziś czasy są bardziej „nowoczesne” więc ludzie odwracają się od religi, pomimo, że jej potrzebują ze względu na swoją wrodzoną słabość(choć, zawsze mnie zastanawiało pytanie, po co ateiści żyją? Przecież żyją z dnia na dzień dążąc do wiadomego a i potem wszystko co uzyskali przepadnie). Za czasów pogaństwa nie było takich problemów. Człowiek żył zgodnie z naturą, tworząc jej część i wszyscy byli zadowoleni bez żadnego zmuszania, i zabijania na tle tego obrazu. A co najciekawsze mieli poczucie honoru czego dziś szukać ze świeczką.

  2

  8
  Odpowiedz
 8. Spore to kieszonkowe musisz mieć.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Krzyczysz tutaj, że masz swoje zdanie i nie chcesz chodzić do Kościoła. A ja myślę, że jesteś materialnym gówniarzem, który mówi „A” zapominając, że dalej też jest „B”. Nie chesz chodzić, to nie chodź, może łatwo oszukać rodzićow. Przecież to dla Ciebie nie grzech, skoro nie chcesz chodzić na mszę. Widocznie wiara nie jest Ci do niczego potrzebna.

  1

  6
  Odpowiedz
 10. Współczuję ograniczonych starych…

  6

  0
  Odpowiedz
 11. Masz prawo do własnego zdania . Dla mnie kościół to złodzieje i tyle .
  Chcę się modlić , modlę się w domu czy gdziekolwiek . Ale do bierzmowania idź , ja poszłam boo starzy już tego by nie znieśli . I hujnia . Ale powiem ci że potem już cię bd mogli cmoknąć ;d

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Złodzieje to chuj – jebani pedofile!

   0

   0
   Odpowiedz
 12. ja Wam radzę pójść do spowiedzi 😉

  1

  12
  Odpowiedz
 13. Ja jestem ateistą, tzn wierzę trochę w Boga, ale nie chodzę do kościoła ani na zjebaną religię z królową Gosią… 😐

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Czyli nie jestes ateistą :/ (nie ma to jak odkopywać temat z przed 7 lat xD)

   1

   0
   Odpowiedz
 14. odetną mi kieszonkowe… no chujnia i śrut następny biedaczek ateista niezależniś pierdolony. Ja bym ci szczura w dupę wsadził na obiad jak taki mądry jesteś.

  1

  8
  Odpowiedz
 15. Jebać kościół to jebane kurwa gówno! Tylko Legia Warszawa i moje foty na Snapie kurwa! Twoi starzy to jebane fanatyczne gówno – chuj w dupę chrystusowi!

  4

  0
  Odpowiedz
 16. Może apostazja? Mi pomaga.

  0

  0
  Odpowiedz