Mecz Niemcy-Anglia (mundial w RPA)

Witajcie chujowicze!
Lubię pooglądać football na wysokim poziomie. Wydawało się, że z dniem 27.06 b.r. los postanowił, że będziemy mieli tzw. przedwczesny finał. Świetnie! Atmosfera przednia i ogólnie niektórzy ludzie wyjątkowo poszli postawić symboliczne pieniądze na zakładach bukmacherskich. Zgodnie z zapowiedziami mecz był kwintesencją pięknej piłki kopanej: były bramki (4:1 dla Niemiec), były ciekawe decyzje sędziego, była radość i dramaturgia. Ja mam teraz jedno pytanie. Czemu w tym kraju jest jakaś fobia antyniemiecka. Polaczki czują się gorsi od Niemców i próbują za wszelką cenę przy nadarzającej się okazji zło życzyć temu narodowi. To w drugą stronę: na kilkanaście głosów przed meczem każdy za tymi Angolami. Skąd to się bierze? Co kręci społeczeństwo Polskie w kibicowaniu wyspiarzom? Wkurwia mnie takie podejście do sprawy. Polak za zasranego funta, zawsze jest w stanie poniżyć się i nawet wyrzec swojego pochodzenia! Czemu sympatia Polaczków jest skierowana do Anglików? Ludzie, nie zrozumiem was jako rodaków. Cieszę się, że Niemcy dokopali tym pajacom znad Tamizy. Liczę, że Deutche’ry wygrają te mistrzostwa i wszystkie polskie głosy nienawiści do Niemców zamilknął.
Wkurwiony Rodak.

16
34

Komentarze do "Mecz Niemcy-Anglia (mundial w RPA)"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jest właśnie chujnia facet, udaj się do specjalisty. Eeee tam od meczu z Anglią? Ja im życzę przegranej od pierwszego meczu, ciągle powtarzam, że z taką urodą to nie po mundialach jeździć, bo nie wypada 😉
  Jeszcze powinno być 2-2 i nikt nie wie jakby się skończył mecz, ale nie, bo Helmut to się nie przyzna, że była bramka tylko bierze piłkę i gra dalej „a nóż sędzia się zmiesza”, pieprzeni cwaniacy i kretyni, Polacy za nich główną robotę odwalają razem z takim Turkiem, a zwycięstwa na konto niemiec, żałosne.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja, tak mówiąc szczerze, bardziej przejęłam się tym, że Meksyk przegrał z Argentyną.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jak to nie wiesz? Tego nie wiesz?? II wojna światowa, masowe wyjazdy do Wielkiej Brytanii…Nic Ci to nie mówi?? A z drugiej strony, ciekawe jakby Polska grają z Niemcami. Pewnie poszłyby takie wyzwiska, że szok!!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja kibicuję dlatego, że kocham ligę angielską oraz większość graczy w składzie reprezentacji Anglii. Jestem fanem jednego z zespołów angielskich, z których trzech zawodników jest w składzie na mundial. Ponadto życzyłem Synom Albionu zwycięstwa, bo ich zespół na to zasługuje. John Terry, Steven Gerrard – tacy zawodnicy powinni coś wygrać z reprezentacją. A Niemców nie lubiłem, ale podczas tej imprezy przestałem 🙂 wcześniej irytował mnie ich styl, lecz teraz są drużyną grającą ładnie dla oka.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. bo w Polsce zawsze Niemcy i Rosja to będą rywale? i jeśli chodzi o Niemców to w większości jest przez wojnę, po części przez mecz 'na wodzie’ w ’74 no ale co Ty możesz o tym wiedzieć. Może Anglii część kibicuje, bo do tej pory zdobyli tylko jedno mistrzostwo a Niemcy mają już 3? I to nie jest wyrzeczenie swojego pochodzenia, tylko po prostu kibicowanie jakiejś drużynie jeśli nie ma tam polskiej ekipy. To może powiedz dlaczego Ty jesteś za Niemcami? Potrafisz się poniżyć za zasrane euro? A ja liczę, że Niemcy odpadną już w kolejnym meczu, bo coś są za pewni siebie, zresztą jak zwykle. Aha, i jeśli decyzja sędziego o niezaliczeniu bramki dla Anglików jest dla ciebie 'ciekawą decyzją’ to naprawdę nienawidzisz tych Anglików i jesteś za oszustwem, za tym, żeby takie błędy decydowaly o wyniku. Nie mówię, że Anglia na pewno by wtedy wygrała, ale miałaby trochę większe szanse i może inaczej mecz by się ułożył.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Niemcy zasłużyli na to zwycięstwo. Anglia grała chujowo od początku. No ale ja kibicuje Argentynie także trzeciego lipca pożegnasz się z Deutche’rami.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Zgadzam się… Też mnie to wkurwia. Polacy są zapatrzeni w Angoli, a Wyspiarze i tak mają na nas wyjebane cztery litery.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A ja kibicuje Urugwajowi i niech mi nikt nie mówi że jestem w stanie zrobić wszystko za jakieś ich Pesos czy co tam. A w meczu Anglia – Niemcy to patrzyłem na dobrą grę dwóch dobrych drużyn

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Niemcy to nadal naród który uważa się za lepszy. Nawet swój język nazywają jakoś po niemiecku co oznacza „język rozkazów”. Nic się nie zmienili pod względem „wożonka” i chamstwa na boisku. Poza tym to hipokryci bo jest dużo zawodników w ich składzie którzy nie są niemieckiego pochodzenia (w tym dwóch Polaków)

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Kiicowac „Niemcom” ???A ptfu !!! Tam nawet nie ma Niemców, tylko zlepek z całego świata. Też mi Niemcy. Kadra niemiecka jak z koziej dupy trąba. No i nasza przeszłość historyczna pozostawia ślad w ludzkich umysłach (znaczy naszych, polskich).

  0

  0
  Odpowiedz
 12. nie myl pojęć.. niemcy czy polacy i turcy. owszem polska też ma obraniaka, guerrero czy kiedyś olisadebe. ale żeby cała reprezentacja oparta na zawodnikach, którzy nie są 'czystymi’ niemcami? szkoda, że to nie kobieca rezprezentacja bo polki i turczynki wyróżniałyby się pomiędzy facetkami z niemiec..

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A ja ani nie lubię angoli ani niemiaszków…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Wkurwiony Rodaku, myślę, że w polskim społeczeństwie tak głęboko są zakorzenione podziały ze względu na narodowość ze nic tu nie wskurasz, zapewne jest to ukryty żal za ,,żelazną kurtynę”, która oddzieliła nas od Zachodu a co za tym idzie za lepszym wszystkim, trudno, czas się w końcu ocknąć i żyć daleja nie wiecznie płakać nad swoim losem, cieszy mnie jednak że istnieją jeszcze ludzie tacy jak Ty, którzy nie żyją nienawiścią do Niemców, bo i po co?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. I typowe polskie myślenie. Ja o ładnie grającej reprezentacji Niemiec, a co niektórzy wyjeżdżają z zażyłościami z II wojny światowej. Ludzie – trochę kurwa pokory i ogarnięcia horyzontu. Ci co tak patrzą cały czas wstecz, nie odnajdują się na przodzie. Chujnia!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. ja kibicowałem reprezentacji Anglii, bo interesuję się ogólnie wyspiarską piłką, ich ligą. poza tym mają reprezentację składającą się nie dość, że z samych Anglików, to jeszcze wszyscy grają w swojej lidze. I tak powinna wyglądać reprezentacja. A znajdź Niemca w ich reprezentacji…

  0

  0
  Odpowiedz