Metabolizm

Znacie to uczucie pełnego wypoczęcia, gdy wracacie z urlopu wypoczynkowego? W pierwszym dniu pracy siła was rozpiera, ta fizyczna, emocjonalna i umysłowa. Macie pełno pomysłów i możecie przerobić robotę ponad normę, przegadać z kolegami całą zmianę. Żeby móc się tak czuć codziennie. Niestety w następnych dniach robi się już po staremu. Brakuje sił, nie chce się, jest się ciągle niewyspanym i przemęczonym. A człowiek normalnie się odżywia, wysiłku fizycznego ma po uszy, codziennie w ruchu przez 8 godzin, śpi po 8 godzin. Mówią, że ruch to zdrowie. Jednak mój metabolizm robi co innego. Im więcej wysiłku fizycznego, tym mniej się chce wszystkiego. Nie chce się jeść, nie chce się myśleć. Ciało robi się umięśnione i silniejsze, ale umysł zasypia i nie kontaktuje. Nie mam już sił. Wegetacja i śrut!

29
7

Komentarze do "Metabolizm"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie do końca rozumiem autora ale skoro już tu jestem to powiem kilka słów o urlopach właśnie. Mianowicie zauważyłem, że zorganizowany urlop tzn. wyjazd w jakieś konkretne miejsce staje się dla mnie po kilku dniach nudny. Niezależnie czy urlop spędzam w Polsce czy za granicą. W Polsce dochodzi do tego niepewność pogody tak jak np. w tym roku. Zaczynam się męczyć po prostu. Nie zgadzam się z opinią, że aby wypocząć to trzeba koniecznie gdzieś wyjechać. Dla mnie najważniejszy jest odpoczynek od pracy. A tam gdzie mieszkam mam wszystko i sprawdzone-ulubiony basen, siłownię jak mam ochotę, sprawdzone knajpy czy kina. Znajomych z którymi można się spotkać. Ludzie wracają z takiego np. dwutygodniowego urlopu i nie mogą się odnaleźć w normalnym życiu. Sami nie wiedzą czy odpoczęli czy są jeszcze bardziej zmęczeni. Niejednokrotnie zauważyłem, że gdybym ilość kasy przeznaczoną na urlop wydał sobie w moim mieście to byłbym sto razy bardziej zadowolony. I zauważyłem, że większą przyjemność sprawiają mi krótkie np. weekendowe wyjazdy.

  7

  2
  Odpowiedz
 3. Nadchodzą czasy, w których mieśnie i siła i szybkość i kondycja znowu będą sie liczyć. i nie mówię o tym kurwiszczale od gojów. CHociaż ma racje, ale MY sie nie damy tym kurwiszczałom

  7

  1
  Odpowiedz
 4. Lubie jak kobieta siada pupą na mój pręt

  6

  3
  Odpowiedz
 5. czemu taki tytuł chujni? ja bym dała „chujnia powrotu z urlopu” albo tradycyjnie -„chujnia pracy”:) ja po powrocie z urlopu też tak mam, że czar prysnął, nie wiadomo gdzie się podziało całe odświeżenie wakacyjne, znowu jak pierdolony niewolnik codziennie do pracy punktualnie, jakby od tego zależały kurwa losy świata. codziennie dzień świra. miałam wrażenie, że wypoczęłam, bo bardzo się starałam,: morze, las, plaża, jezioro, działka, grzybobranie, ognisko, pies, joga -kurwa wszystko to, co mnie odpręża i cieszy… zero myślenia, martwienia się i w ogóle… dziś, po trzecim dniu pracy (nie fizycznej) padłam na pysk i zasnęłam, zapadłam właściwie w śpiączkę jakbym miesiąc w kopalni napierdalała, chujnia i śrut, śrut i chujnia!!

  9

  0
  Odpowiedz
 6. W nowym świecie to się wam żyć odniechce od wycięczającego zapierdolu 18 h w pon-sob i w niedziele 24 na 24 h i zapragniecie stać się nieznośną lekkością bytu,ale panowie wasi nie dadzą wam tej satysfakcji bo oni litości za grosz nie mają i chcą maksymalnie zamęczyć niewolnika zanim robale zrobią z nim porządek,i ma to trwać latami.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Za co kochamy Mesia: za wybieganie mądrością daleko poza historię ludzkości – Wybierz łapkę w górę, za trzymanie nas w świadomości, że może być gorzej – wybierz łapkę w dół.

   1

   2
   Odpowiedz
   1. Taaaaa… Był kiedyś temat na maturze taki: „Dlaczego głosowałem na Wałęsę”.
    Krótko mówiąc, weź koło i jebnij się w czoło. A potem wsadź sobie swoją łapkę w dupkę.

    0

    4
    Odpowiedz
    1. Taaa… Było też „Za co kochamy Mickiewicza?” Nie pasuje to nie. Pojedź myszką w górę i skup się na wpisie z 2016-08-26 21:25. Tam znajdziesz coś zabawnego dla ciebie.

     1

     4
     Odpowiedz
 7. Właśnie wysiłek fizyczny daje organizmowi kopa, szczególnie jak się uprawia jakiś sport albo fitness. Uprawianie sportu daje dużo, ale sportu a nie zapierdalanie na taśmie w fabryce.

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Metabolizm to coś całkiem innego.Poducz się gimbusie.

  0

  134
  Odpowiedz