Nieprzystosowani do życia społecznego współlokatorzy

Drogie chujowiczki, drodzy chujowicze. Piszę do Was po nieprzespanej nocy, nieprzespanej z powodu moich jebniętych współlokatorów, którzy mają zwyczaj nie w weekendzie, a w normalne dni robocze zapraszać gości do mieszkania na wieczór i drzeć mordy do 4 rano. Chuj ich obchodzi, że ktoś musi wstać o 6, że drą ryje tak, że nawet muzyka ze słuchawek ich nie zagłusza. Rozumiem że każdy ma potrzebę spotkań ze znajomymi, ale, kurwa mać, to nie akademik! Nie po to płacę drożej za mieszkanie studenckie żeby mieć warunki jak w akademiku! Jeżeli chcą się spotkać, pogadać, niech to zrobią w dzień, a gdy nie mają czasu w dzień i chcą drzeć mordy po nocach to niech to robią tam, gdzie to nikomu nie będzie przeszkadzać. Jak można być tak ograniczonym społecznie egoistą. Zajęć na swoich chujowych kierunkach mają całe gówno więc mogą spać do 13, tyle że kurwa ja mam zajęcia od 8 do 18 i chciałbym się od czasu do czasu wyspać. W czasie sesji kurwa na jeden dzień znajdę jakichś dresów, dam im kratę piwa i powiem żeby hałasowali w moim pokoju przez całą noc, do woli.

55
60

Komentarze do "Nieprzystosowani do życia społecznego współlokatorzy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Doskonale Cię rozumiem stary. Ja mam takich „mądrych” sąsiadów. Dokładnie tak samo „mądrych” czyli pojebanych. Na szczęście zdarza się to raz na jakieś 2 tygodnie więc ostatecznie jakoś przeboleję i choć się powkurwiam to jakoś daję radę. Ale jakby to było jakoś częściej to chyba wytoczyłbym wojnę, po uprzednim oszczerzeniu, że ostatni raz kulturalnie zwracam uwagę a potem niech mają pretensje do siebie a nie do mnie.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. trza wynając sam pokuj przy spokojnym właścicielu .
  🙂
  w wawo mam namiar
  jak potrzeba piszcie dywany@gazeta.pl
  bedzie taniej i lepiej . pokój niezalezny po remoncie
  grochów

  0

  0
  Odpowiedz
 4. idz i im powiedz to co tu napisales… bo beda tacy dopoki sie im nie powie… zanam to z autopsji… zjechalem takich obok mnie jak bure suki.. teraz mowia codziennie dziendobry (bo sa mlodsi) i cisza jak makiem zasial

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Witaj,
  próbowałeś z nimi rozmawiać?
  A regulamin ciszy nocnej?
  A jak to nie pomoże,to nastraszyć Policją.Różne są warianty

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Musisz nabrać masy,a reszta sama przyjdzie

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „oszczeżenie” się pisze przez ż :))))) od oszczGgać. Ubawiłem się w chój, poza tym twierdzę, że trzeba sie okazac chamem większym od nich wtedy coś dotrze do zakutych łbów..

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nieprzystosowany to jesteś Ty. Założę się, e studiujesz jakiś śmiertlenie poważny kierunek aby zostać później pierdzistołkiem pracującym od 8 do 16. Nie bądź takim materialistą, trzeba się wyluzować. Tak było powiedziane w jednej z polskich komedii XX wieku. P.S. możesz wyspać się na zajęciach!

  0

  1
  Odpowiedz
 9. @7 – na dupie się mogę wyspać. Nie po to moi rodzice dają ciężką kasę na moje studia, żebym je sobie olewał. Jak już coś robić to porządnie. Poza tym, każdy ma prawo się wyspać w swoim łóżku w nocy, a nie słuchać czyjegoś darcia mordy. Jak ktoś tego nie rozumie to jest nieprzystosowany społecznie jak ty, który bierzesz kasę na studia, sam do roboty nigdy nie pójdziesz i udajesz że coś robisz w życiu. Jak będę się tak wyluzowywał jak Ty nic w życiu nie osiągnę. A takich studencików jak ty powinni ujebywać na pierwszym roku.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wybudowałbyś sobie willę w centrum wawki zamiast pierdolić o sąsiadach. Nie mogę już na te patałasze problemy. Rozumiem, że jest podział na chujnię i płatną chujnię Premium. Ale apeluję jednak do adminów, aby podnieśli też poziom zwykłej chujni dla plebsu, bo żal dupę ściska. Ale proponuję otworzyć też odnogę chujni – chujnia patałach – przeznaczoną na wpisy od największego dna społecznego – bezrobotnych, biedaków, narkomanów, 30-sto letnich prawiczków, mieszkających z rodzicami, męskich pizdeczek, fabrycznych roboli. Nie da się tego normalnie już czytać.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. nie wiesz co sie robi? jak następnym razem wstaniesz o 6 rano to włącz muzyke na cały regulator. jak nie zrozumieją za pierwszym razem to ucz ich do skutku:D

  1

  0
  Odpowiedz
 12. @10 – dzięki stary, tak zrobię 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 13. to wracaj do akademika łosiu.
  sen jest dla bogatych.
  znajdź sobie innych wspołlokatorów zamiast psuc im zabawę.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. @12 – nie, to niech oni spadają do akademika, sen jest dla normalnych, jak chcą się bawić to nie czyimś kosztem.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Takim sąsiadom należy maksymalnie zchujać nocne życie.Każda libacja,każda impreza – dzwonić na policję i mieć gdzieś wyrzuty sumienia.TY MASZ się w nocy wyspać nie jakieś gady imprezować. Na własnym przykładzie piszę,bo miałem bydło nocne piętro niżej.Trzy telefony wystarczyły – teraz mam spokój…

  1

  0
  Odpowiedz