NK

Wchodzę sobie na naszą… nk tak właściwie. Patrzę na dodane zdjęcia, które nie różnią się prawie niczym od poprzednich, zrobionych 2 dni temu. Pod tymi zdjęciami widzę te same komentarze, od tych samych osób, które skomentowały zdjęcie-klona 2 dni wcześniej. Wchodzę potem na jakiś profil, klikam na zdjęcie główne – artystyczne w chuj, bo czarno białe i zamyślony łeb głowi się, czy miśka stojącego obok niej przesunąć czy zostawić jak jest. Patrzę na podpis, a tam przepiękny wiersz o miłości. I tak sobie myślę „Czy Was kurwa czasem nie pojebało?”. Jestem chamem, cynikiem albo realistą – nieważne, ale zawsze mam takie odczucie.

17
61

Komentarze do "NK"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. sama prawda.. najlepiej by było dodać jakieś zdjęcie, fajne zdjęcie zrobione z zaskoczenia, ze znajomymi przy atmosferze 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. + dla Ciebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ludzie(głównie nastolatki) w większości wykorzystują naszą klasę po to aby się popisać,aby dostać dobry komentarz i dowartościować się.Zauważ że często na nk każdy każdemu pisze te same oklepane komentarze ,oczywiście z dopiskiem „wpadnij też na mój profil”.W dodatku każdy pisze o sobie że jest miły,cudowny,zajebisty.Rolą nk było odnawianie przyjaźni z dawnych,szkolnych lat,niestety portal ten aktualnie służy głównie do szpanu,kolekcjonowania jak największej liczby „znajomych”,a czasami jak widzę niektóre zdjęcia i opisy skąpo ubranych młodych dziewczyn to dochodzę do wniosku że one chyba szukają „sponsorów”.A tak nawiasem mówiąc to rzeczywiście niektórzy mają dziwne zdjęcia na nk niby takie „artystyczne” a śmiać się czasem chce.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. oczywiście, że tak. wszyscy jesteśmy pojebani. nie mówię tego sarkastycznie czy dla żartu czy jak tam sobie to ktokolwiek to wyobraża. mówię zupełnie poważnie. rasa ludzka jest pojebana.

  …all the children are insane…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Brawo, jesteś jednym z tych normalnych. To jest prawidłowa reakcja na takie idiotyzmy :-))

  0

  0
  Odpowiedz
 7. to nie wiesz jaki jest pułap intelektualny przeciętnej nastolatki? Bardzo niski

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Morał?Usuń konto,bo po co to komu potrzebne?Ja miałem tam konto całe 30 minut.Jak zobaczyłem co to jest,to usunąłem w diabły.Lepiej poczytać CHUJNIE.pl.;)

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nie tylko ty masz takie odczucie. Internet otworzył drzwi do niczym nieograniczonego lansu.
  Smuci mnie tylko, że chwalą i lansują się ludzie, którzy mają już swoje lata. Nie dziwiłbym się gdyby to byli 14-18 latkowie. Ale nie kurwa 22-50 latkowie! I to chwalą się takimi chujówkami i w tak badziewny sposób, że szok!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. hehe skąd ja to znam. Mam taką znajomą która codziennie dodaje fotki właśnie czarno-białe przedstawiającą jej twarz. Obejrzałem ją chyba z każdej możliwej perspektywy, kurcze no brzydka nie jest ale ile można oglądać tą samą twarz codziennie? masakra jakaś, tylko zużywają miejsce na serwerze. To samo tyczy się fotek jak to ktoś się na imprezie najebał (czyt. 16 – latkowie pokazujący że są fajni z piwem w ręku i jaka ta zabawa była przednia), lub palących trawę i nie wiem co jeszcze.. chyba tylko rozbierane zdjęcia – laski ze specjalnie wywalonymi cyckami i podpis w stylu „nie kupisz mnie, liczy się wnętrze”. Lub też żałośni kolesie napinający swoje „mięśnie” (ci którzy mają je duże i tak żałośnie wyglądają) przy swoich samochodach, lub „na siłce”. W ogóle nk jest chujowa ale to ludzie ją taką stworzyli

  0

  0
  Odpowiedz
 11. dokładnie to co napisał kolega @9 wyżej – nk jest chujowa. Ale taką ją ludzie stworzyli i nikt inny, więc to świadczy tylko o tym jakie skurwiałe jednostki są w naszym społeczeństwie. Pozdr

  0

  0
  Odpowiedz