Olewka – tak się ludzi nie traktuje

Wróciłem na parę dni na chatę ze studiów żeby odetchnąć. Ustawiłem się ze starym kumplem na piwo, żeby pogadać i okazuje się, że znowu siedzi ze swoją dziewczyną. Pewna dziewczyna, która zamydliła mi oczy przytulaniem, słodkimi słówkami i spojrzeniami i w którą zainwestowałem w chuj energii i czasu, zaczęła mnie olewać. Chuj wie co jest grane, ale ja wam kurwa mać pokażę… Tak się ludzi nie traktuje. Odczuwam brak ludzi inteligentnych i empatycznych. Nigdy nie byłem marudny, zrzędliwy, nie użalałem się nad sobą, ale dziś jest inaczej. Jest dziwnie. Ehh… Odpalam browar, chujnia, pozdrawiam.

67
59

Komentarze do "Olewka – tak się ludzi nie traktuje"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ziomuś, umów się z nim na inny dzień. Jak się z panną na sobotę ustawił to nie może jej wystawić do wiatru bo ty sobie ze studiów przyjechałeś, nawet jak kumple jesteście. Powinieneś zrozumieć. Na drugi raz daj ziomkowi znać wcześniej że będziesz na weekend i żeby sobie czas zarezerwował. A dziewczynę co Cie olewa kopnij w dupe, tego kwiata to pół świata.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A dla mnie to ty jesteś leszczem… To, że chłop jest twoim ziomem nie znaczy, że musi być na każde twoje zawołanie. Zresztą założę się, że gdybyś ty miał do wyboru spędzić wieczór z kumplem, albo fajną koleżanką, to też byś wybrał laske. To po pierwsze a po drugie, fakt, iż dziewczyna przytuliła sie do ciebie kilka razy nie oznacza, że jest twoja i chce z tobą być już do końca swoich dni. Brak inteligencji i empatii to ja widzę u ciebie, bo nie potrafisz pojąć tak prostych rzeczy.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. zara tzn. że kolega pożyczył Twoją dziewczynę czy co ? Bo napisałeś to jak jakiś jedenastolatek.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja mam tak samo! Dlatego adios i mnie za miesiąc tutaj nie będzie. Nie ze względu na zarobki ale na ludzi! Już kurwicy dostaje! Musze zmienić klimat bo odpierdala!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @1 Dałem mu znać wcześniej i sam powiedział, że pójdziemy. Też bym wybrał laskę, ale dałbym chociaż znać, że nici z bronxa. Dzięki za normalny komentarz ziom. @2 Nie kilka razy i nie o sam fakt przytulania chodzi. Ale nie będę Ci nic tłumaczył, bo z góry nazwałeś mnie leszczem, spierdalaj.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Szukasz ludzi inteligentnych? Po co skoro sam tym nie grzeszysz…. Kolego, żal Ci dupę ściska bo kumpel jest szczęśliwy? Zastanów się nad sobą bo nie jesteś pępkiem świata

  0

  1
  Odpowiedz
 8. @6 O czym ty pierdolisz? Czytanie ze zrozumieniem! Aleś mnie podkurwił imbecylu. Głupi jestem, że dałem ci się sprowokować.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Gosciu-na jakim ty swiecie zyjesz Baby to huje i nic tego niezmiemi.milutkie slodkie puki maja wtym interes to nawet dupy ch daja apntem glowa,ciezki dzien itd itp.mam 40 lat bylem z 16 laskawi z 6 mieszkalem izawsze konczy sie tak samo.

  0

  0
  Odpowiedz