Patologia młodych rodziców

Dzielnica w której mieszkam to jeden, wielki, bezpłatny BURDEL w którym tacy jak ja muszą się wychowywac. Wyjście d osklepu po mleko o 20 to wyzwanie. Na korytarzy mijam pierdolonych buraków z tanim piwem opsikujących drzwi mojego sąsiada. Olewam to bo jest cpunem i sprzedałby rodzine za 2 gramy prochów ale kurwa chwile potem jebie w całym korytarzu. Drugi ,,sąsiad” z góry wyprowadza psa na moją wycieraczkę żeby się wysrał. Ale i tak nic powstrzyma chęci wyprowadzenia sie stąd jak widok młodej dziewczynki z wózkiem i browarem w drugiej łapie. Dziecko płacze, jęczy jej chłopak mówi żeby dała mu jeśc a ona spierdalaj do niego. chcę stąd wyjebac jak najszybciej. ale rozrywka mi pasi w 100% bo mogę rozbijac butelki sąsiadowi w piwnicy pod drzwiami.

51
53

Komentarze do "Patologia młodych rodziców"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Patologia. Może przypadkiem z Nysy jesteś?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Patologia co druga chata, czy więzienna krata stanie się domem wielu .Taka Polska bida aż piszczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja widziałem na dzielnicy kobietę w zaawansowanej ciąży. Podczas spaceru wypaliła 3 szlugi … Tak więc wyniki wyborów w PL nie powinny nikogo dziwić.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Prawdziwe i cholernie smutne. Widziałem to samo na Pomorzu Zach. we wsiach byłych PGR-ów. Zawieźliśmy dary dzieciakom – pomoce szkolne, zabawki, mąka, ryż, olej, ubranka, buty (Świąteczna Paczka), wracać mieliśmy następnego dnia, nocowaliśmy w szkole. Następnego dnia przyjechał Busikiem PAN HANDLOWIEC i skupował dary od „Tatusiów” za flaszkę. Bez skrępowania w biały dzień. Szybko wyleczyłem się z naiwności.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jesteś pojebany jak chodzisz po mleko o 20! Mleko się kupuje rano!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kolega z płockiego Pałacu Cudów?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie rozumiem Cię 4@. Rzeczy przeznaczone na dar, mogą zostać objęte prawem „Zakazu Handlu” na wniosek darczyńców. Nie wiedziałeś o tym? To prawo powstało specialnie po to, aby chronić przed podobnymi precedensami. I to nie osoby w szczególności sprzedające, (traktując to z mniejszym naciskiem) ale PANA HANDLOWCA”, który za wytworzenie danej sytuacji – prcedensu odpowie przed Sądem, i to nie Administracyjnym, ale Karnym. A przedmioty w ten sposób nabyte”, zostaną mu odebrane. Wypowiadałem się już raz tutaj w temacie „Biznes” znajdującym się jeszcze na poniższej widocznej stworzonej przez autora tej strony liście pod ” 5 „. Więc, nie chcę już więcej się rozpisywać na ten temat. Mimo, iż czytam tą stronę tylko okazjonalnie i już praktycznie dałem sobie z nią spokuj; mimo to: postanowiłem Ci pomóc, gdyż spośród ogromnej przeważającej liczby znajdujących się tutaj nonsensów, twoja odpowiedż mnie urzekła i wzruszyła. Mam nadzieję że nigdy nie stracisz tej naiwności, bo ona czyni Cię kimś lepszym. Pozdrawiam Cię.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. łódź kurwa hahha

  0

  0
  Odpowiedz
 10. #7. Dzięki. Niestety to co mówisz, to piękna teoria prawa. Kto niby ma ścigać P. Handlowca ? Lokalna Policja ? Toż to ich kolo , sąsiad z osiedla. Komentarz był : – „Przynajmniej da ludziom zarobić, nie wszyscy pija”
  Ręce i nogi się uginają ale niestety to realia.

  0

  0
  Odpowiedz