Pogoda

Mamy przedsionek silnych mrozów. w drugim tygodniu ferii w dzień będzie ok -12 stopni celsjusza. Zamiast pójścia w góry, czy gdziekolwiek na dwór będzie siedzenie na rzyci w domu i kontemplowanie umiarkowanej strefy klimatycznej i podziwianie Wyżu Rosyjskiego z jebanymi 1045hPa.

38
59

Komentarze do "Pogoda"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chuj by to jasny strzelił! Ja już mam dośc tej pogody, nic tak nie potrafi spieprzyć humoru jak widok -18 na termometrze z samego rana. Katastrofa, zima won!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bo pewno byś chciał +3 zimą i żeby wszędzie była chujowa breja! Od kilku lat są chujowe zimy, a teraz masz prawdziwą to się ciesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ciesz się, inni muszą zapierdalać w robocie przy -8 stopni na hali, ot oszczędności.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. U mnie jest 1052 HPa – Gdańsk, Brzeźno.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. a mnie jebie ta pogoda bo i tak całe ferie będę siedziala w domu (bo nie będzie mi sie chciało ruszyć zadka z domu). Może to i lepiej bo musze pisać prezentacje na mature.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zimo, wypierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja pierdolę! Jak jest zima to musi być zimno, i już. A czegoście się spodziewali, tropików kurwa, czy jak? U mnie w tej chwili jest -20. I zapewniam was, że lepiej się chodzi po zmarzniętym, skrzypiącym śniegu niż po topniejącej brei. Jak jest zimno, to można się ubrać, i już. A jak jest breja to tylko gumofilce ratują. A to trochę kłopotliwe, przynajmniej w mieście. Więc niech malkontenci wszelakiej maści co narzekają, że w lecie to za gorąco a w zimie za zimno, niech sobie dadzą na wstrzymanie. PS.: to było moje zdanie, bo mój samochód ma chyba inne…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. jakie wy macie banalne problemy, minus 12 i już z domu nie wychodzisz, bo za zimno? Rok temu marudziłeś pewno, że za ciepło. Zrzędzisz jak stara baba podczas miesiączki

  0

  0
  Odpowiedz
 10. No co WY! u nas rano -10 w słońcu, aż miło postać przy oknie!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Siedzicie na dupie w domu, w ciepełku i narzekacie..pomyślcie o tegorocznych ofiarach mrozów, bezdomnych;/ to dopiero chujnia…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. To minus 12 to jakoś strasznie dużo?:| Ja przy minus 10 stałam na przystanku nawet po 20 minut i tak przez kilka dni z rzędu bo późno lekcje kończyłam, i wcale nie narzekałam z tego powodu tylko zaczęłam nosić szalik. Przecież świetna jest pogoda co Ci taka temperatura przeszkadza w chodzeniu po górach? A jak zechcesz pojeździć na nartach czy desce to się na pewno rozgrzejesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ja mam teraz ferie. Jest zajebiście zimno i mi się nudzi. Mogłyby być już wakacje! ; ]

  0

  0
  Odpowiedz