Pracuje z nadgorliwym

Nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm. Pracuję z takim jednym. Ma ponad 30 lat, mieszka sam z mamą i psem. Jest pojebanym idiotą, który wszystkich pilnuje w pracy zamiast zająć się sobą. Wszyscy go interesują zamiast zając się swoja robotą. Pierdolony debil.

76
62

Komentarze do "Pracuje z nadgorliwym"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pierdol masturbanta pegerusa.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No ale najważniejsze że pracodawca jest z niego zadowolony, w Polsce takich patafianów nazywa się pierdolonymi kapusiami a na zachodzie sumiennymi pracownikami zatroskanymi o los firmy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zapoznaj go z bajką o wężu …. Sssssssspierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Autorze, znam ten problem. Tez mialem w pracy do czynienia z takim pierdolonym debilem. Udalo sie jednak wspolnymi silami tak mu zalezc za skore, ze dupek zoledny pewnego dnia zwolnil sie z pracy praktycznie z dnia na dzien. Wszyscy odetchnelismy, bo instytucja duza, i wielu osobom buc jeden ciezko zatrul zycie. Byl to piekny dzien w moim zyciu i w zyciu mego kolezenstwa z pracy. Ostro w tym dniu zabalowalismy. Wypilem w tym dniu – mimo umiarkowanej abstynencji – odrobine za wiele, ale nie zaluje. Debil poszedl w diably i przez rok nie mogl znalezc pracy, bo zla opinia poszla za nim. Jak slysze, jednak wreszcie sie opamietal, ale potrzeba mu na to bylo calych 5 lat.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zrob mu gówno ze zużytej rolki papieru toaletowego (ta szara wkładka wewnątrz – porwij, namocz i ścisnij) i podrzuć na krzesło – drodzy chujanie oto podałem wam przepis na uśmiech od rana. nie ma chuja,żeby zachować powagę..Zwalczamy Mesia Howgh

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Zaproście kolesia po pracy na piwo do baru na uboczu, powiedźcie że będzie fajna impreza, a potem śpuście mu wpierdol i wydymajcie gaśnicą! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jesteś typowym obibokiem-polaczkiem. Tak jak większość komentujących. Kropka!

  0

  0
  Odpowiedz