Prawdziwi Polacy :)))))

Ostatnio napisałem moje żale po dostaniu mandatu za jazdę rowerem po chodniku ale niestety nie został wydrukowany na CHUJNI, chyba za bardzo byłem wkurzony:) Jeżdżę tak jak należy rowerem jezdnią, a nie chodnikiem. Dzisiaj mijałem samochody, bo korek jak cholera ale oczywiście „PRAWDZIWYM POLAKOM” to się nie spodobało. Klaksony szły w ruch, a że nie robiłem sobie z tego nic więc jeden debil zajechał mi tak drogę nagle, że musiałem wjechać krawężnik by nie przelecieć przez jego maskę. Uderzyłem tak mocno, że łańcuch mi spadł, licznik, lampka. Spojrzałem się na faceta i myślałem, że mnie kurwa krew zaleje. Pierdolec miał taki ubaw, że szok. Już chciałem go wyciągnąć ze samochodu. To na pewno był ten prawdziwy polak. Największa radość w życiu, że można komuś dowalić lub kogoś wkurwić. Często czytam na forach, że ktoś nie jest prawdziwym polakiem. Ludzie proszę przyjmijcie mnie do swej kliki prawdziwych polaków obiecuję, że będę się śmiał jak komuś coś nie wyjdzie, obiecuję, że będę wszystkim i wszystkiego zazdrościł, obiecuję, że cały czas będę niezadowolony ze wszystkiego, obiecuję, że jak sąsiad kupi coś nowego to zostanie moim największym wrogiem na świecie. Obiecuję, że już mam dość roweru i wsiądę w samochód i współczuję rowerzyście jeżeli będzie mnie chciał wyprzedzić w korku ale będę miał kurewski ubaw 🙂 I jak, jeżeli spełnię swoje obietnice będę wtedy PRAWDZIWYM POLAKIEM??? Naprawdę jesteśmy wredni-smutne ale prawdziwe. Nie można się wyróżniać z tłumu, bo zawsze znajdzie się ktoś kto z wielką przyjemnością wjedzie na psychą 🙂 Kurwa, ludzie pozwólcie żyć, wyluzujcie i niech każdy patrzy na siebie, a nie na drugiego.iiii śrut

26
48

Komentarze do "Prawdziwi Polacy :)))))"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Masz świętą rację ale ja bym tak troszkę to uzupełnił.
  Ja np nie zazdroszczę czy nie utrudniam życia ludziom którym się po prostu udało.
  Ale wszelkiej maści cwaniakom,oszustom jak tylko się da „nogi podstawiam”.
  A co do akcji z rowerem-no chujnia po prostu:(

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Taka prawda, spotkaj pierwszego lepszego obcokrajowca, który gada po polsku, nawet i śmiesznie gada, ale jest 10000% bardziej sympatyczny od Polaka, smutna prawda.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. A miałeś chcociaż kontakt z innymin narodami, że piszesz takie rzeczy? A tak na marginesie to Polak pisze się z dużje litery tak jak i nazwy innych mieszkańców państw.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Prawdziwy Polak, taki z krwi i kości posiada mózg. Organ ten uważany przez ludzkość jako narząd służący do myślenia. Jeżeli Ci to coś mówi… to wypierdalaj z jezdni na drogę rowerową, albo na chodnik jeżeli takiej nie ma, a nie stwarzaj zagrożenia na jezdni!! Co Ty, człowieku, życie Ci nie miłe? Po tym incydencie powinieneś ruszyć głową i wyciągnąć wnioski, że w samochodzie otwiera się poduszka powietrzna w czasie wypadku, a Ty GINIESZ na miejscu w każdej sytuacji! Co jest, cholera! To Twoje życie jest i niczyje inne… Gdzie tutaj Twoje bezpieczeństwo? Jak o nie dbasz? Prosisz się o śmierć jadąc rowerem po jezdni! To jest Twoja wina, a nie kogoś z samochodu. Gdybyś jeździł po chodniku(wolniej owszem, ale bezpieczniej), to byś nie miał takich problemów. To tyle w temacie. Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. do 4. Skoro nie znasz prawa na cholerę się wypowiadasz.Jest zakaz jazdy rowerem po chodniku. Dostałem mandat za jazdę chodnikiem a nie ulicą:)Widać,że nic nie zrozumiałeś więc nie będę Ci tłumaczył:)))))))))))Ja zagrożenia nie stwarzam na jezdni dla każdego tam jest miejsce.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. autor 4. kom. Jeżeli wg Ciebie Polskie prawo(a w szczególności prawo drogowe) jest czymś, czego powinno się przestrzegać to nie ma tematu. Ja pierdole zakaz jazdy rowerem po chodniku i jeżdżę już dobre kilka lat i jeszcze mnie nikt nie złapał. Ale! Nawet gdybym dostał mandat i tak bym dalej jeździł po chodniku. Nie słuchaj policji, bo oni nie mają co robić i dlatego zwrócili na Ciebie uwagę kolego,(założę się o to, że akurat nie mieli co robić) miej to dupie, ważniejsze jest Twoje życie i zdrowie. Kumpel na juwenaliach jechał z pracy do domu, przejeżdżał na pasach. Facet samochodem zatrzymał się przed nim, ale co z tego, jeżeli następny nie zauważył tego i walnął w tego w tyłek. Samochód został popchnięty na mojego kumpla i do dzisiaj ma kłopot z chodzeniem – dlatego jadąc na rowerze trzeba naprawdę uważać, żeby nie stracić życia:/ Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jak się ten kretyn tak radował z twojej wywrotki, trzeba było przejść na przód jego samochodu i zablokować przejazd, spisać jego numery rejestracyjne i od razu dzwonić na Policję. Dopiero by mu mina zrzedła. Pewnie by się zesrał ze strachu. Nawet jeśli gliny nic by nie zrobiły, przynajmniej palant za kierownicą narobiłby w portki. I już by się nie miał za dzielnego wiarusa, który to z wrogimi zastępami walczy.
  Do 4: Ale ty jesteś głupi, człowieku. Naprawdę, wróć na kurs i poducz się nieco przepisów ruchu drogowego.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zajebiście powiedziane :)) Ja wypierdalam do Anglii bo tu w tej chujni się żyć nie da! Ludzie chujowi tu są! Identyczni jak zostało tu opisane. Pozdrawiam :))

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @8 Ale w Anglii trzeba płacić ten chujowy podatek od dopuszczenia do jazdy… 1000 funtów rocznie piechotą nie chodzi :/ Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz