Remont u sąsiada ;]

Wstaję sobie rano, wszystko pięknie, zajebiście… A tu nagle jakiś chuj za ścianą zapierdala młotkiem i wiertarką tak, że cały dźwięk mi się po mieszkaniu roznosi. No i ok, żeby to godzinę potrwało, a ten chuj wierci tak już parę ładnych godzin, niedługo się do mnie dowierci… Myślę sobie, pójdę zapytam co tak wierci… Idę i pytam. A ten mi odpowiada, że wakacje są to sobie remont urządza, ja pierdolę! Szkoda tylko, że nie zwrócił uwagi, że ja też mam wakacje po tej jebanej sesji. Jak ja bym zapierdalała tak z wiertarką to by pewnie do spółdzielni zadzwonił albo do innego chujostwa. Pies jak szczeka to mu przeszkadza, ale on to sobie może remonciki urządzać. Mało tego. Pytam się, do której ma zamiar tak wiercić… A on mi chuj odpowiada, że nie wie!!! Jebać takich sąsiadów. Niech sobie mózg wyremontuje.

27
27

Komentarze do "Remont u sąsiada ;]"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. O ile dobrze się orientję to Tój sąsiad może hałasować od 7:00 do 22:00 jezeli się mylę, drodzy chujowcze poprawcie mnie. Ale wspołczuję całym sercem, w bloku słuchać jak ktos schabowego bije w niedziele na obiad a co dopiero jak wierci jeszcze z udarem zapewne…. Proponuje stopery, to powinno pomóc w odnalezieniu choć chwili wytchnienia w tym sajgonie. „Świat jest piękny tlkyo ludzie to sku***ele, Smolboy

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No cóż…takie są uroki życia w blokach:)
  Teoretycznie ma prawo wiercić sobie od 6 do 22 i nikt mu tego nie zabroni.W sumie remont też kiedyś trzeba zrobić a pewnych rzeczy bez hałasu się nie da.
  Masz do wyboru albo sobie gdzieś wyjechać,jak nie masz kasy to jakieś spacery czy bliższe wycieczki a jeśli to też nie to możesz jeszcze sąsiada za jaja powiesić.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Problem wyjęty z nic smiesznego, nic oryginalnego

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Proponuję w odpowiedzi puścić mu punktualnie o 6 rano na cały regulator jakiś heavy metal albo techno. A jak przyjdzie się skarżyć, to powiedz mu, że masz wakacje i chcesz posłuchać sobie muzyki.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Od 22 do 6 jest cisza nocna. Z tym, że gdzieś na klatce w bloku czytałem, że hałaśliwe prace można wykonywać od 8 do 20 (czy jakoś tak, w każdym razie nie od 6:) )

  0

  0
  Odpowiedz
 7. chujnia, nic dodac, nic ując. znam ten kurweski ból

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A u mnie kują ściany w bloku ładnych pare tygodni i wyobraź sobie od 8 do 21. I gdzie tu sie przespać? Niedlugo caly ten blok jebnie jak go całego skłują.

  0

  0
  Odpowiedz