Studia, związki, praca

Jestem pizdą ^ 2.
1. Studiuję na polibudzie architekturę. Kierunek łatwy i przyjemny, a już 3 lata pierdolę się z drugim rokiem. W tym semestrze może uda mi się w końcu dojść na trzeci rok.
2. Nie jestem jakiś brzydki. Podobno nawet jestem przystojny. Umawiam się z dziewczyną na której mi nie zależy. Na mieście nie mogę się z nikim umówić, bo mówię sobie, że nie zdradzam.
3. Nawet pracować mi się nie chce. W ciągu miesiąca jestem w stanie zarobić u rodziny około 4000. Wystarczy tylko coś zrobić.
Jedyne co potrafię to siedzieć w necie godziami i wyżalać się przed sobą. Walić gruchę i patrzeć jak coraz bardziej jestem sfrustrowany

16
31

Komentarze do "Studia, związki, praca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. umów się ze mną :p

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Niezły przykład na to jak nasze państwo jest popierdolone. Gość nawet na zaocznych studiach, na których prawdę mówiąc wystarczy byle co powiedzieć by zdać, nie radzi sobie. Kilka zdań zgodnych z tematem i zaliczone, no bo w końcu się płaci, nie? Ale nic nie szkodzi że matoł, bo przecież ma rodzinkę, która da mu pracę, w przyszłości wsadzi go na jakieś cieplutkie stanowisko do urzędu. A zwykły student, na stażu za 700zł w DÓŁ, w pocie czoła będzie uczył się po nocach, pracował, i stresował przed egzaminami. I w przyszłości, z jako takim doświadczeniem, oraz wyższym wykształceniem, złoży podanie do urzędu. I co ? Nie będzie dla niego pracy. Zajmij się lepiej czymś innym. Nie chcę nawet sobie wyobrażać jak będą wyglądać domy które zaprojektujesz, i ile wytrzymają. Radziłbym żebyś zajął się czymś łatwiejszym, i adekwatniejszym do twoich zdolności intelektualnych. Np,operator koparki, czy wózka widłowego, broń boże dźwiga budowlanego, bo to wyższa szkoła jazdy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. cipa jesteś i tyle. za lekko widocznie w życiu masz.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Od autora:
  1. …
  2. Jestem na studiach dziennych i to jest moja ostatnia szansa aby się utrzymać. Niestety, nie jestem w stanie udowodnić, że projektuję dobrze. Zresztą nie o to tutaj chodzi. Ale dziękuję za wylewanie żali razem ze mną.
  3. No jestem, już to powiedziałem 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 6. studia dzienne i praca? terefere

  0

  0
  Odpowiedz