Urwane drzwiczki

Wiatam. Siedzę sobie z bratem na chujni, czytamy to i owo, a tu nagle JEB!!! Drzwiczki od szafki odleciały, bo brat oparł nogę o klamkę. Trzeba to teraz naprawić, a pewnie i tak przyjdzie tata i nas opierdoli, że zepsuliśmy. Do tego mamy taki talent do prac technicznych, że po przykręceniu drzwi zapewne będą się otwierać do środka. Oto moja chujnia.

34
97

Komentarze do "Urwane drzwiczki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jakbyście zarabiali 17 tysięcy i jeździli mesiem to nie mielibyście takich problemów.Ja urywam drzwiczki wszędzie gdzie się da bo mnie na to stać.Jak ktoś ma jakieś wąty to daje mu stówe do kieszeni i po kłopocie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. @1 – ale zamknij mordę i do drzwiczek

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jakbyście zarabiali 20 tysi Euro i jeździli Porshe a nie mesiem jak ten syf w polszy. To koleś który jeździ mesiem by wam naprawił drzwiczki za ściereczki do zegarów w tym swoim pierdolonym mesiu za 10k. Jak można jeździć mesiem sprowadzonym z niemszy?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Oj gimbusy, gimbusy…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. kurwa też mi problem zmień mebel

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Życzę Wam tylko takich problemów:)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @1 Bardzo kiepska podróbka kolegi od mesia.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jakbyś jezdził Ferrari w Hiszpani podziwiajac pustynie Heopsa w dodatku robiłbys drifty na spalonych słońcem piaskach i zarabiał 40 tysi funtow co tydzien za jeden rozegrany mecz w najwyzszej lidze nie mialbys takich problemow

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @3 Ej znawco motoryzacyjny Porsche się pisze przez CH zamiast H.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Gdybysjezdzil oplem jak ja i gral w BvB to bys tak nie gadal. Jak ja gram w reprezentacji to robie jeden wielki zawod.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ech patałachy i nieudacznicy… Jak byście bujali się po mieście mesiem i zarabiali 17 tysi netto tak, jak ja,nie musielibyście slęczeć nad klawiaturą i mnie podrabiać. I bez tergo wiem, że jestem waszym bohaterem ale aby mi dorównać… he he…nie chcę was odzierać ze złudzeń… Mielibyście swoich ludzi od public relations, którzy wylansowali by wasz wizerunek za sporą kasę lub ekslkuzywne erotyczne usługi jakie świadczę od czasu do czasu. Nie jestem bowiem zwykłym patałachem ale obsługuję naprawdę elitarnych klientów i stać mnie na najwyższą jakość. Ale wracam do tematu, bo chłopcy, nyguski zwiedliście mnie na manowce, oj, dostalibyście ode mnie klapsa na pupę, och… Przy takich zarobkach jak moje stać by was było na najnowocześniejsze meble otwierane laserowym pilotem albo chipem umieszczonym pod skórą a gdyby sie zdarzyło że połnaga osiemnastoletnia pokojówka otworzyłaby dzrwiczki i coś urwała mielibyście gest i wyrozumiale odpuścilibyście jej gdyż rozkosze wieczory z jednym starszym panem, wynagrodziłyby wam stukrotnietakie drobiazgi. (Ulrich, jesli to czytasz,to serdecznie cię całuje i pozdrawiam :)W ogóle nie lubię nagości u kobiet. To żenujące..

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Hahahaha Mesia nikt nie przebije !

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @11 – jakbyś siedział na chujnia.pl i dopisywał się po każdy postem to nie zarabiałbyś tyle ile piszesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ja mam gorszą… Dzisiaj podrapałem się nie tam, gdzie mnie swędziało.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. 11 to kolejna podróba mesia. Swoją drogą ma chłopak wzięcie 🙂 . Więcej fałszywek niż oryginalnych postów.

  0

  0
  Odpowiedz