Bajkopisarze!

Nie ogarniam ludzi, którzy stwarzają nieprawdziwe historie. Ludzie ogarnijcie się kurwa, bo to jakaś istna plaga jest. Nagle dowiadujesz się, że ty albo twoja rodzina zrobiła coś o czym nie masz pojęcia! Ja pierdolę, mamy jakieś pojebane społeczeństwo. Nie wiem, czy przez to ktoś czuje się lepszy?

59
50

Komentarze do "Bajkopisarze!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Urok polaków. Moja matka z ciotką gadają kto był jak ubrany w kościele, i że „lisica była dziś tako wystrojono, jako wożno dzień dobry nie powi myśli że się bede jej kłaniać” itd. Ze mną do klasy chodził koleś co na angielskim ktoś mu podpowiadał i pisał 1 jako łan zamiast one, have, mieć to pisał miedź itd. No więc ten baran opowiadał że złamał nogę na ścigaczu Yamaha. A później jego siostra kumplowi powiedziała że pijany spadł że schodów. A ten ścigacz? Zwykły skuter 50ka. Cóż, jak ludzie mają szare życie muszą sobie podkolorować.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. mój chłopak też lubi opowiadać bajki…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Gdybyś zarabiał 70 tysi euro i jeździł Lamborghini Aventador,to nie przejmowałbyś się opinią innych,tylko rozbijał się pięknym autem z gorącymi dziewczynami u boku.I nie pierdol,bo rodzinę powiększysz.Zamiast pierdolić,idź do wydziału łódzkiego mojej męskiej prostytutki,której płacę 17 tysi netto,przynajmniej zarobisz sobie na chleb,ocet i smalec.Ja dzisiaj zjem sobie kawior na cycuszkach mojej pięknej służącej.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Gdybyś zarabiał 17 tysi i jeździł mesiem, obracałbyś się w środowisku na pozoimie. Takie patałachy jak z twojego otoczenia stwarzają historie, obmawiają innych, aby się tym dowartościować. W naszym łódzkim zakładzie też motłoch roboczy rywalizuje i donosi, bo od tego zależy np. lepszy grafik, albo pierwszeństwo zrobienia loda kierownikowi. Zdzisław docenia informatorów.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Można się pośmiać przynajmniej. Ostatnio dowiedziałem się, że jestem członkiem mafii 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Do mnie przyszli po stare meble bo się podobno wyprowadzam

  0

  0
  Odpowiedz
 8. tacy ludzie byli są i będą. Jebać plotkarską społeczność!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jak sobie kupiłem samochód za niebagatelną kwotę 5 tyś. zł 🙂 to zostałem pomówiony o handel narkotykami! A ojciec mojego kolegi podszedł do mnie któregoś dnia i powiedział żebym sobie poszukał innego znajomego.

  2

  0
  Odpowiedz