Inni mają gorzej

Ile razy ja to już słyszałem, że inni mają gorzej. Każdy ma podobno jakąś wadę, tak to rodzice tłumaczą swoim pociechom kiedy to przybiegną do nich z płaczem, że koledzy/koleżanki ich wyśmiewają. Ja się nikomu nie żale bo kogo by to mogło obchodzić, ale ta strona jest do tego stworzona także po przydługim wstępie do rzeczy. Jestem gościem po 20 stce który uważa się za mało atrakcyjnego. Moja ocena w skali od 1 do 10 wynosi 2. Ludzie nie uciekają na mój widok stąd ten dodatkowy punkt. Nieciekawa twarz, brzydka cera,wysokie czoło, krzywe zęby,odstające uszy, wychudzony ,niski,jąkała,krzywo chodzi,głupie nazwisko no kurwa ile można ? Ja rozumiem, że nikt nie jest doskonały ale czemu do ciężkiej kurwy tyle rzeczy spadło na mnie jednego ? Nie zgadzam się na to, walcze z tym. Walka jest bardzo nierówna ponieważ wszystko kosztuje a niestety sam zarabiam tyle co nic i muszę jeszcze pomagać rodzinie. Zamiast cieszyć się młodością to codziennie patrze na życiowego ofermę który przez pierdolony wygląd traci najlepszy czas kiedy to inni bawią się, poznają innych i korzystają się z życia. Jak będziecie kiedyś narzekać na swój wygląd doceńcie to co macie bo podobno inni mają gorzej. Pozdro piękni i bogaci

81
57

Komentarze do "Inni mają gorzej"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Amen bracie!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ziomek nie jesteś ofermą.Jesteś więcej wart od tych ludzi którzy mają z górki.Dlatego że ty walczysz o swoje a oni mają wszystko położone na tacy.Są lepsi bo mają więcej szczęścia?.Wyglądu ,rodziny,ogólnie startu życiowego się nie wybiera.Od ciebie zależy kim będziesz w przyszłości,a te kurwy co się śmieją zgasną pewnego dnia i to ty będziesz się śmiał z nich zobaczysz.Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Skoro nie możesz być piękny to spróbuj przynajmniej być śmieszny, w ten sposób zamienisz twoje domniemane wady w zalety.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. witaj w klubie

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to…….

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nie narzekaj, inni mają gorzej 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 8. niestety, choć komentarz 2 brzmi pokrzepiająco to wiemy dobrze, że tak nie będzie… kurwy które mają na starcie wszystko (wygląd, ustawionąrodzinkę) zazwyczaj w życiu mająz górki i wisi im czy to im odbiera cenne lekcje życiowe bo po prostu oni ich nie potrzebują

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Przede wszystkim mnie rozbawiłeś, Twój apel został umniejszony o jedną istotną informację, jesteś błyskotliwy, cudnie wręcz ironizujesz i wierzę że elokwencją zmiażdżyłbyś niejednego. I „powiem” Ci kolego, używaj tego atutu jak najczęściej, gdybyś miał swoją stronę poświęconą artykułom o tematach społecznych, miałbyś we mnie wiernego czytelnika. Co więcej, masz duszę wojownika i to się czuję przez słowo pisane. Wszystkiego dobrego, Ania.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. mam podobny problem,wszystko sprowadza się do mojego chujowego wyglądu,przecież nikt nie będzie się pokazywał z jakimś bazylem bo co by powiedzieli inni kurwa ja jakoś nie oceniam ludzi po wyglądzie a po tym,jacy sa ale jak widać ten świat jest wyjątkowo spierdolony

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Polcyn, to ty ?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. O kurwa, jesteś moim zaginionym bratem bliźniakiem? Też mam krzywy ryj, jąkam się jestem chudy i mam dziwne/śmieszne nazwisko. Do tego jestem nieśmiały jak cholera i mam wrażenie że wszyscy uważają mnie za paskudnego dziwaka. Chuj już wbijam w ten świat. tzn. w ludzi, bo świat który nas otacza jest piękny.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Zwiększ masę

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zagraj sobie w ikariam

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Pozostała ci tylko jedna droga-kasa. Jej nadmiar zniweluje wszystkie te problemy. Np. operacja odstających uszu nie powinna przekroczyć 10tys. No ale w POlsce to kasę możesz jedynie zapierdolić bo to co się zarabia to reszta nie pieniądze. Dlatego jak nie chcesz kraść to pakuj walizki.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Ciesz się, że nie jesteś rudy 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ja mam zupełnie odwrotnie. Twój wpis wzbudził u mnie takie współczucie, że masakra.

  1

  0
  Odpowiedz