Motylki w brzuchu

Tak, wkurwiają mnie tzw. „motylki” w brzuchu. Ale zacznijmy od początku. Jestem strasznym romantykiem i niewolnikiem własnych uczuć. Mija właśnie rok, odkąd zakochałem się na zabój w pewnej dziewczynie. Tak już mam, jeb! i myślę tylko o tej jednej. Oczywiście nic z tego nie wyszło, minął rok, prawie mi przeszło. I co? Tak, zgadliście 🙂 Poznałem nową „miłość życia”. I tak oto przeszliśmy do wspomnianych wyżej motylków. Nie mam apetytu, a wręcz lekko mi niedobrze cały dzień. Budzę się w nocy 100 razy i nie mogę zasnąć z powodu świdrowania w brzuchu. Tak, jest to fajntastyczne uczucie… ale nie w przypadku nieszczęśliwej miłości. A wszystko wskazuje na to, że i tym razem nic z tego nie będzie. Śrut!

25
40

Komentarze do "Motylki w brzuchu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Czy jestem jedynym czlowiekiem na Ziemi, który tych przysłowiowych „motylków” nie mial? ;/ Dodam tylko, że mam 22 lata i jestem w związku od 3 lat. I musze powiedzieć, że jestem zakochana. Tak po za tym, to nie pieniaj!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Mnie to czasem tak napierdala w brzuchu, że chyba się już nigdy nie zakocham, bo serio – mam wtedy poważne problemy żołądkowe!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. powiedz jej wprost co czujesz, weź to zrób bo się będziesz tak męczyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Już wole ślimaczki w dupci niż motylki w brzuchu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Komentarz 4 zaliczamy do EPIC komentów. xD

  0

  0
  Odpowiedz