Może drzemka?

Sytuacja wygląda tak: byłam wczoraj wieczorem w sklepie, wszystko spoko, nic się nie dzieje jak to w spożywczaku, aż tu nagle wpada pijaczyna (mieszkam w mniejszym mieście i jest tu kilku takich „daj pan 5 zł”) i co kurwa? Awanturuje się a na koniec pierdolnął się pod kasą i śpi. No ja pierdolę. My to coś utrzymujemy? Niech nie dają im takich zasiłków i niech wypierdalają do pracy.

49
3

Komentarze do "Może drzemka?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pewnie cierpi na narkolepsję.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Wczoraj byłem u lekarza, no i wchodzę po schodach a na górze siedzi menel z plastikowym kubeczkiem. Miałem drobne, chciałem mu wrzucić 5 zeta ale myślę, wrzucę mu jak będę wychodził. No i wychodzę i pytam prosto z mostu – „co tam zbiera pan na alkohol” a on zaczął coś dukać, że kurwa ledwo zrozumiałem. Pierdolił coś, że jak wypije to go do schroniska nie wpuszczą ale morda czerwona jak u Indianina ze szczepu ryczącego konia. Rozmyśliłem się i mu kasy nie dałem. Powiem szczerze, że wolę te 5 zł wrzucić do walizki grającego kolesia na jakimkolwiek instrumencie, peace!

  11

  2
  Odpowiedz
 4. Jebane pijackie gówno

  2

  2
  Odpowiedz
  1. żadne „pijackie gówno”… Bo ja jestem porządnym pijakiem i chleję u siebie na działce lub domu, i tam sie napierdalam do nieprzytomności, a te POdludzie to „menele” sie na nazywają

   8

   4
   Odpowiedz
   1. Aaa tam, każde uzależnienie to chujnia. Jesteś menelek tylko taki skryty.

    7

    2
    Odpowiedz
   2. Prawda to ze alkoholicy mają problemy z nietrzymaniem sraki? Ponoc gowno sie nie formuje tylko brazowa woda zlatuje im do nogawki a tam do buta u skarpet. Ochyda :/

    7

    0
    Odpowiedz
    1. Jak byłam dzieckiem szłam ulicą i przede mną szedł menel co sikał pod siebie w gacie. Myślałam „ale patola ja nigdy tak nisko nie upadnę” Minęło 10 lat. Wracałam po piwkach po chujowym dniu i zrobiłam to samo. Wniosków nie mam prócz tego, że wszystko może się zdarzyć ehhh.

     3

     5
     Odpowiedz
     1. Pewnie nazywasz się Dżesika.

      5

      2
      Odpowiedz
     2. Gryfna z Ciebie kamratka do piwa, dziołcha!

      2

      1
      Odpowiedz
    2. Stary, kiedyś wracałem z pracy autobusem komunikacj miejskiej. Dojeżdżam do przystanku no i drzwi się ptwierają, wchodzi menel z dwoma siatami pełnymi puszek. Na początku nie zauważyłem, że jego tyłek w tym spodnie były ujebane gównem. Skurwiel normalnie sobie usiadł na siedzeniu. Poczułem smród, w całym autobusie jebało niemiłosiernie. No i teraz wisienka na torcie.
     Kolejny przystanek menel wysiada, wchodzi koleś spoko ubrany no i siada prosto na siedzenie ujebane gównem menela. Szok, panowie i panie siedziałem dalej i nie mogłem jakoś ma czas zareagować i go uprzedzić. Ja pierdolę ale chujnia.

     5

     0
     Odpowiedz
     1. Tym menelem w busue to twoj tata :))))

      1

      2
      Odpowiedz
     2. Mówiłem mu, że ma problem z trzymaniem sraki i żeby nie jeździł komunikacją miejską. Ale nie…, zawsze słyszę synu to tylko zwieracze, będzie dobrze.

      0

      0
      Odpowiedz
 5. Ja to miałem kiedyś historię.

  Autostrada A4, jadę z kumplem i robimy postój na szluga. I przybiega żul, w ogóle skąd? stacja na środku pola, a on tam stacjonował. Mówi, że na jedzenie i w ogóle. Nie chcąc tego dalej słuchać daliśmy mu jakieś 5 zł. Poszedł i podziękował. My chwilę potem idziemy na stację bo jakieś napoje, wracamy pod samochód a on stoi i kuźwa jabola już trzyma w łapie. I jeszcze najlepsze. Miał czelność podejść i zapytać ,,Odkręci mi Pan, bo coś nie mogę”… to jest szczyt. 😀

  10

  1
  Odpowiedz
 6. 4/5 wg starej oceny. Głównie za tytuł. Kiedyś „Pani od Polaka” prosiła, żebyśmy nadawali odpowiednio krótkim opowiadaniom, które wcześniej czytała, tytuły. Być może nadawałbyś się do tego. Trzeba było relatywnie szybko wpaść na konstruktywny i chwytliwy tytuł i podzielić się nim z klasą. Jeśli myślisz, że chodzi o wdzięk przy laudacji – nic z tych rzeczy! Chodziło o całą klasę uczniów.

  1

  4
  Odpowiedz
  1. a ty co pierdolisz bo nie kumam?

   1

   0
   Odpowiedz
 7. POlaczkowe „burżuje” mają nowy powód żeby sie dowartościowywać. Menele. Tak nisko spaść żeby uważać sie za lepszych od bezdomnych? Kiedy będziecie psy bezdomne obrażać? Robaku, gnido miej szacunek do każdego bo nie wiesz nic o dniu jutrzejszym ani sie obejrzysz i to TY możesz dołączyć do meneli. Ilość meneli świadczy o naszej Bolandzie i biedzie tego kraju. Czy twój zakuty łeb to pojmie?

  8

  3
  Odpowiedz
 8. Za moich czasów o 2zł prosili. Teraz 5 co za tupet…

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Co chcesz? Inflacja… 😉

   3

   1
   Odpowiedz
  2. Niedługo będą tylko banknoty przyjmować.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. albo karty kredytowe. – jeden taki mi się trafił. miał terminal na baterie..

    1

    0
    Odpowiedz
   2. A potem wyłącznie z terminalami.

    1

    0
    Odpowiedz