Nie wchodzę na portale informacyjne

No bo po co, skoro i tak chuj się dowiem czegokolwiek, co mnie interesuje. Klikam Onet czy WP i co? Najpierw wyjebuje mi na cały ekran wielka, zamulająca reklama z uciekającym krzyżykiem do zamknięcia tego gówna, a potem jest już tylko gorzej. Na samym środku monitora, w najlepiej widocznym miejscu mam artykuły o tytułach: „Zobacz, czego ona cię może nauczyć”, „Jeśli cię zdradził, zrób to samo”, „Jola Rutowicz zsikała się w majtki”, „Pociąg odciął chłopcu rękę podczas walenia konia”. No co to kurwa ma być? To mają być artykuły nr 1 każdego dnia? Jak już znajdę w końcu coś ciekawego, to potem odruchowo patrzę na komentarze, które załamują mnie jeszcze bardziej niż strona domowa danego portalu. Pisane są przez bandy kretynów, którzy sprawiają wrażenie, jakby nie skończyli nawet trzech klas szkoły podstawowej. Aż dziw, że litery składać potrafią. Wszystkim posiadającym podobne odczucia polecam korzystanie z opcji News Roomu – szybko przeczytać doniesienie agencji prasowej i zapomnieć.

23
46

Komentarze do "Nie wchodzę na portale informacyjne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. spróbuj na interii ;] sam z niej korzystam. a co do komentarzy, to wszędzie są tacy sami idioci, chociaż jeden plus, można się z nich pośmiać 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. apropo wyskakujących reklam i innego tego typu badziewia, to aby sobie z tym szajsem poradzić polecam zamiast IE używać wspaniałem przeglądarki, jaką jest Opera (więcej na http://operapl.net/ ). możesz tam sobie domyślnie ustawić, że dla wszystkich stron blokujesz javascript, wyskakujące okienka, cookies, itp. wówczas nie wyświetla się ten cały szajs, strony ładują się o wiele szybciej, nie złapiesz żadnego syfu z podejrzanych stron i surfuje się na prawdę bardzo przyjemnie. a dla wybranych i zaufanych witryn definiujesz „wyjątki”, dla których cookies i javascript zostawiasz i jest good.
  polecam Operę 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Też co do reklam, polecam ABP- dodatek do Mozilli Forefox
  https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865
  Możesz mieć tylko problem z logowaniem się na niektórych stronach, ale wtedy wystarczy zrobić wyjątek dla danej strony internetowej.
  Miłego dnia

  0

  0
  Odpowiedz