Ojciec alkoholik

Moje życie to koszmar… Żyję z ojcem alkoholikiem! Pije dzień w dzień, on nie trzeźwieje! Kiedyś był na odwyku, ale nic nie trwa wiecznie! Znów wrócił do swojego pijaństwa. Nie obchodzi go nic, rodzina , praca, nic!! Widzi tylko alkohol!

22
44

Komentarze do "Ojciec alkoholik"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To się wyprowadź.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. to już nawet nie chujnia tylko dramat, współczuję. mimo wszystko Twój post (oprócz może pierwszego zdania) wskazuje na to, że jakoś się trzymasz więc oby tak dalej. dopóki żyjesz to życie musi się jakoś ułożyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wspóczuje i życze ci wszystkiego dobrego!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chujnia… Kiedyś też przez to przechodziłem. Od tametego czasu po głowie zaczeły mi chodzić myśli, że można by było alkohol i inne gówna trójące ludzki oragnizm wypieprzyc z życia społecznego bo to nie przynosi żadnej korzyści a tylko problemy. Ale jak widać niedługo będzie można pić, palić jakieś gówno i jeszcze sobie w żyłe pierdolnąć dla urozmaicenia w między czasie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „ożna by było alkohol i inne gówna trójące ludzki oragnizm wypieprzyc z życia społecznego bo to nie przynosi żadnej korzyści a tylko problemy”

  A ja bym takich jak ty wypierdolił na kopach z życia społecznego.Ile razy trzeba wam kurwa tłumaczyć-wszystko dla ludzi,tylko z umiarem i żadna kurwa siedząca na górze nie ma prawa dyktować mi co mi wolno a co nie.Jeżeli ktoś jest debilem i nie potrafi korzystać z używek to jest problem jego(i niestety jego znajomych czy najbliższych.Ale to nie jest wina używek tylko tego że wasi ojcowie są widocznie słabi psychocznie-bez urazy taka prawda)
  Poza tym już raz banda kretynów zrobiła sobie w usa prohibicję i wszyscy wiemy że skończyło się to wzrostem przestępczości i spożycia(zakazany owoc zawsze smakuje najlepiej)No i tyle…ja sobie piję,od czasu do czasu coś zażyję i jakoś żyję.Ani nikomu nie odradzam ani nikomu nie polecam.Moja własna sprawa.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ech.. ;/ współczuję.. mój stary za o zdradza matkę z pierwsza lepszą.. ciągłe kłótnie, dosłownie o wszystko. Dzieci u nich są na ostatnim miejscu.
  Pierdolca można dostać..3maj się.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. to napij się z ojcem i przestanie Ci to przeszkadzać;)))

  0

  0
  Odpowiedz
 9. „to napij się z ojcem i przestanie Ci to przeszkadzać;))” z tej wypowioedzi wynika że jesli nie masz problemu z alkoholem to napewno masz z głową:P

  0

  0
  Odpowiedz
 10. „to napij się z ojcem i przestanie Ci to przeszkadzać;)))” widać że to pisało jakieś dziecko 11/12 lat…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. nie tyle dziecko co gostek oderwany od problemu. Niestety z doświadczenia wiem, że takie gówno trzeba zostawić. Tak po prostu 🙁 Im wczesniej rzucicie wszystko w chuj tym więcej życia uratujecie – bo to co było to już przepadło, wierz mi, wiem co mówię.

  0

  0
  Odpowiedz