Prywatność w internecie

Witam.
Moja chujnia dotyczy prywatności w internecie. Gdziekolwiek nie kliknę – „zarejestruj się”, krótko mówiąc: dawaj swoje dane, a my wyślemy Ci potem tonę spamu, sprofilujemy i przy logowaniu zajebiemy cię reklamami. Zarejestrujemy cały twój ruch, słowa kluczowe, odwiedzane tematy by reklamy lepiej pasowały do twojej mordy. Najgorzej pod tym względem wypadają serwisy społecznościowe, które wyciągają dużo więcej danych, a chuj wie kto i po co ma do nich dostęp. Niestety niekiedy można zostać zapisanym przez osoby trzecie, bez własnej wiedzy! Odkryłem to na jakimś cholernym serwisie z drzewem genealogicznym, gdzie ktoś z mojej rodziny wpisał mnie tam, wraz z moimi danymi takimi jak telefon, mail, adres zamieszkania… Kurwa mać! Jedyne wyjście by wypierdolić się z tego gówna to zmienić dane, a po paru tygodniach, gdy ich backup się na pewno zaktualizuje, wykasować się (może ktoś ma lepszy pomysł?). Wtedy w przechowywanych danych prawdopodobnie pozostaną informacje fikcyjne. Firma z całą pewnością pozostawi dane nawet po ich „wykasowaniu”. Straszne czasy nastały. Chujnia jak chuj.

70
68

Komentarze do "Prywatność w internecie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A kto ci karze rejestrować się na stronach internetowych? Nie chcesz, nie rejestrujesz się, proste. A jeśli nie możesz żyć bez portali społecznościowych, takich jak Facebook, NK, Twitter, MySpace i inne gówna, to już twój problem. Jeśli już musisz się zarejestrować, to zamiast swojego imienia i nazwiska podajesz np. Zenon Brzęczyszczykiewicz czy Anna Grodzka, telefon do sex infolinii. Co do umieszczania twoich danych osobowych, lub zdjęć przez osoby trzecie, to możesz zgłosić to na policję. Pały pewnie i tak nic nie zrobią, bo mają takich spraw na pęczki, ale przynajmniej postraszysz sprawcę.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. rejestruj się człowieku używając maila 10 minutes mail. zajebistosc tej metody polega na tym, ze na 10 minut (ten czas mozesz sobie przedłużyc) dostajesz wygenerowany automatycznie adres email. kopiujesz go i wklejasz w pole rejestracji. potem na ten mail dostajesz zwrotne gówno z potwierdzeniem i tam je otwierasz. po 10 minutach mail znika i trol. zero spamu, zero danych a konto na witrynie jest. wklep w google: 10 minutes mail i pewnie bedzie to pierwszy wynik. lol.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. no nie gadaj że gdziekolwiek rejestrujesz się prawdziwymi danymi i używasz maila po którym można Cię wyśledzić.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nic z tego, backup danych osobowych w co sprytniejszych firmach, jest warstwowy. Jak nie zmienisz e-maila i sms-a , to dostaniesz podwójnie. Jedyne wyjście, to formułka z Ustawy o Ochronie Danych Osobowych o wycofaniu danych (skasowaniu). Jest na Forum Kancelarii Sejmu – wyszukiwarka – Ustawy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zainstaluj TOR…

  0

  0
  Odpowiedz