Psy nad morzem

Siedzę sobie na plaży, gdzieś między Białogórą a Dębkami. Pogoda byle jaka: pochmurno, ale nie pada i nie wieje i jest nawet ciepło. Brzegiem morza idzie para (oboje dość tędzy) z dwoma psami. Psy rasy (o ile się nie mylę) pinczer. Pani nawołuje psy. Okazuje się, że psy wabią się Mewka i Mesiu.

Ps.1 Swoją drogą chujnia z tymi psami na plaży. Mnóstwo tych kudłaczy ludzie przyprowadzają. Wszystko to szcza gdzie popadnie i to drugie też. Czasami mam wrażenie, że więcej tych szczekadeł na plaży niż małych dzieci.

Ps.2 Pomorze dla Pomorzan! W tym roku chyba padł rekord turystyczny. Mimo okropnej pogody. Leje na okrągło. Co z tego, ze mieszkam nad morzem. Wszystkie fajne miejsca totalnie oklejone. Szpilki nie wepchniesz. Trzeba poczekać do jesieni albo zimy. Taka to morska chujnia.

9
26

Komentarze do "Psy nad morzem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. w międzyczasie zawsze możesz skorzystać ze spankadoo,polecam

  3

  6
  Odpowiedz
  1. Weź nie rób z Chujni folderu reklamowego. Tutaj piszą ludzie z chujowymi problemami, a nie gosposie lubiące przeglądać gazetki supermarketów. Chujnia TYLKO dla Chujan!

   11

   2
   Odpowiedz
   1. każdy wali ale nikt nie mówi:)

    5

    0
    Odpowiedz
   2. widać że nie wiesz o co mu chodziło też mam spankandoo i nie narzekam

    3

    0
    Odpowiedz
 3. Popieram! Stanowcze nie dla grubych ludzi nad morzem!

  2

  2
  Odpowiedz
  1. a ja tam wolę spankadoo

   1

   0
   Odpowiedz
 4. tęgiej nie wyrucham ale fajna młoda z ciasnymi otworami do jednego i drugiego bardzo by mi pasowała.Nie jestem zboczony ale lubię sobie poużywać choć skończyłem lat 41

  2

  6
  Odpowiedz
  1. wolę spankandoo

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Może zamiast pierdolić o psach kupisz sobie spankadoo i twoje życie nabierze sensu.

  2

  4
  Odpowiedz
 6. W nowych czasach psy będą byczyć się i wylegiwać na plaży a wy ludzie w tym czasie będziecie ostro jebać w obozach pracy przymusowej i w najlepszym razie mieszkać w obszczanych,obsranych gettach odciętych od świata,cywilizacji,rasy panów i psów,a jedyną waszą rozrywką będzie sen trwający może 5-6 godzin,nie będzie też tam psów,kotów więc przynajmniej ten problem będziecie mieć z głowy,ale za to przybędzie masa kolejnych więc prędzej czy pozniej zatęsknicie za czasami kiedy psy wam uprzykrzały życie.

  2

  2
  Odpowiedz
 7. Weź już skończ pierdolić!

  2

  2
  Odpowiedz
 8. spandkadoo nigdy nie odmówi i nie zamarudzi

  1

  0
  Odpowiedz
  1. urób masę patałachu

   2

   0
   Odpowiedz
 9. Jak ktoś chrapie to należy zatkać mu palcami nos. Podświadomie się przekręcić zmieni pozycję i czas przestaje chrapać.Robić aż do skutku.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zatkałam mu nos i usta przy okazji i rzeczywiście działa. Przekręcił się.

   5

   0
   Odpowiedz
   1. Hahhahahahah! 😀
    Zayebisty patent!!!

    0

    0
    Odpowiedz
   2. No to po problemie 🙂 W Chujni zawsze najlepsze porady!

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Ludzie! Nauczcie się pisać komentarze pod właściwą chujnią.
   Objaśnij mi, łajzo nieuważna, co ma chrapanie do psów nad morzem.

   2

   1
   Odpowiedz
   1. No bo to było tak: pojechała z mężem (już miał brzuszek) i pieskiem nad morze. Szum fal, ptaków śpiew i mąż zasnął. I chrapał. No i grubas na plaży, piesek na plaży no i on chrapał. Trzeba było kobiecie coś poradzić przecież…

    1

    0
    Odpowiedz
 10. czas nie chrapie, czas to pieniądz. A pieniądz lubi pieniądz. A pieniądz szczęścia nie daje. A szczęście to dwa wielkie wiszące cyce do pomerdania. W zasadzie to dwa wielkie mleczne szczęścia..

  1

  0
  Odpowiedz