Rachunek za Euro 2012 – 90 mld

To dopiero chujnia. Wszystko podrożeje, gaz, prąd, artykuły w sklepach by wydoić z nas podatników jak najwięcej i spłacić choć część w chuj gigantycznego długu. Obserwujcie ceny w sklepach już niedługo będą kosmiczne, cena za benzynkę również w górkę. Firmy budowlane już bankrutują, przyjdzie kolej na deweloperów. A co my Polacy z tego mamy? Produkty podobne do autostrad i parę stadionów, na których zamiast piłkarzy będą grać rożne zespoły i urządzać koncerty. Piłkarze kaleki nawet z grupy nie wyszły, kompromitacja nieziemska.
To jest niekończący się dług – chujnia dla WSZYSTKICH polaków.

61
52

Komentarze do "Rachunek za Euro 2012 – 90 mld"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jarek??? Ty tutaj???? Ło ja pierdolę.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. No jak to co, stadiony mamy, promocja Polski itd.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kryzys minie szybciej jak zmienimy rząd. Tylko, że jakie znaczenie mają głosy jak ci co je zbierają, może oszukują? Moja znajoma kiedyś była w takiej komisji. Zagłosowała na Korwina. Później okazało się, że niby miał 0 głosów. Ehh… młodzi i technicy nie mają pracy, a starsi mają pracować tyle, że nie dożyją emerytury. Nawet moja nauczycielka powiedziałą to na forum klasy. Platforma wymyśliła, że rowerzyści nie mogą jeździć po chodnikach. Ha! I taki się wywróci i ma gwarantowane potrącenie. Dzieci gnają do przedszkola. I zamiast robić figurki z plasteliny , wycinanki, zabawę w klocki to te dszieci mają już pisać i liczyć, nie mają wyobraźni przestrzennej przez to. Powiem ci kolego, wkurza mnie też, że nad morzem czy gdzieś strasz miejska daje mandaty biednym babciom, które robią skarpety na drutach/figurki/ozdoby i na tym się utrzymują. To wg nich jest przestępca, ho, ho!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. zastaw się a postaw się (i na odwrót) – stara, życiowa dewiza Polaczków. Ale jak to poeta napisał „Polak nową przypowieść sobie kupi, że przed i po szkodzie zawsze głupi!”

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Baryłka akurat ostatnio potaniała, więc cena detaliczna trochę w dół. Wszystko inne jednak mniej optymistycznie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. osobistycznie Ci powiem kolego, że większości obywateli tego kraju to nie interesuje. DO CZASU.
  Ja to widzę na każdym kroku.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie no jasne, lepiej mieć dalej stadiony z XIX wieku, drogi śmiechu warte, obszczane dworce. Ale 90 mld w kasie Państwa. Nie bądź naiwny i tak by to przejedli a ceny nie byłby niższe.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Komunikacja miejska ziomuś. Każdy narzeka na ceny benzyny i korki ale do autobusu to żaden.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Zamknij japę! O czym Ty w ogóle pierdolisz!? Takich jebanych pesymistów-malkontentów powinno się wieszać! Jeszcze nic Ci z powodu Euro nie podrożało a już pierdolisz bez sensu! Euro to przede wszystkim promocja Polski, poczytaj sobie jak zachodnie kraje odbierały nas przed, a po tej imprezie. Wcześniej byliśmy troglodytami, a teraz nas chwalą. Poza tym same sklepy na tym zarobią, bo przyjechał nowy klient, hotele też zarobią, bo Polska to naprawdę ładny kraj i wbrew pozorom jest tu co zwiedzać! Fakt, że póki co hajsu z tego nie ma, ale to jest inwestycja człowieku! INWESTYCJA! Powinieneś skakać z radości, że dostaliśmy taką szansę nawet, jeśli nie interesujesz się piłką.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Pierdolenie. Gdyby nie było stadionów, napisałyś chujnię, że nie ma stadionów. Są stadiony, to piszesz że na chuj nam te stadiony. Typowo polskie narzekanie na wszystko.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Dobrze a jaki jest zysk z Euro? Tzn. ile na nim zarobiliśmy? Dowiedz się, odejmij jedną liczbę od drugiej i wtedy pisz chujnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. eee ja jeżdżę autobusem

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Wszystko było robione na EURO na tych kilka meczy a powinny być robione dworce drogi itp dla szarych obywateli a stadiony przy okazji. Na wspomniane inwestycje unia i tak by dała kasę

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ile to EURO trwało a tyle gadania czy zdążymy z tym czy z tamtym i to przez jaki długi okres czasu a że LUDZIE NIE MAJĄ CZYM SIĘ WYSRAĆ to nikogo do chuja wafla nie obchodzi. Ile tam idzie pieniędzy chociażby dla pana Lato a nie jest on sam. My zwykli śmiertelnicy musimy zapierdalać do roboty niejednokrotnie na trzy zmiany ( do 67 lat) za chuja warte pieniądze 1500 zł i to ma być kurwa sprawiedliwość. Jaką sportowcy biorą kasę z naszej krwawicy za swoją rozrywkę. Ludzie nie dajcie się omotać tej biznessport mafii.Jak oni nie pójdą do roboty to nic wielkiego się nie stanie (trochę większe bezrobocie), ale jak my nie pójdziemy do roboty to skąd wezmą się towary w sklepach i kasa dla tych darmozjadów pseudosportowców. Sport podobnie jak seks się uprawia a nie ogląda

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Nie pierdol, Euro to nie tylko wydatki ale też kasa napływająca z turystów, reprezentacji. Świetna reklama dla kraju na przyszłość.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. „Wcześniej byliśmy troglodytami, a teraz nas chwalą”. Mentalność Polaka. Niech będzie źle, niech wygrywają swoje interesy naszym kosztem, niech nas okłamują, wyzyskują, ale jeśli się do nas uśmiechną, pochwalą po ramieniu, poklepią – to jest fajnie. Płaćmy 90 mld za to, że nas teraz chwalą. „Polacy są narodem idiotów”. – Józef Piłsudski.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Srata tata Euro spłata, buaaahahahaaa 😀

  0

  0
  Odpowiedz