Rogacz

Krótko i na temat. Mój bardzo dobry znajomy, który niejednokrotnie mi pomógł, naprawił auto za grosze, odwiózł do domu gdy byłem zajebany w trupa i wiele innych bardziej lub mniej podobnych sytuacji, ma od paru lat kobietę, z którą planuje spędzić resztę życia, staż związku mają też spory. I pech chciał, że to ja musiałem się dowiedzieć z jaką dziwką się związał, nie pytajcie skąd wiem, czy widziałem, słyszałem, to długa historia ale nie jestem pewny na 99,999% tylko 100%! Często z nią rozmawiam na uczelni i poruszam specjalnie temat związku, jak tam z Michałem, co u niego jak wam się układa, gdy zawsze pokieruję dyskusję na temat największych wartości w związku miedzy innymi wierności opowiada mi jaka to ona jest czysta, że tylko Michałek, że w życiu nie zdradziła by swojego chłopaka. Chuj mnie strzela gdy słyszę te bzdury, cały się trzęsę i mam ochotę ostro jej dopierdolić. Co ja mam zrobić, nie mogę pozwolić żeby chłopak sobie życie zmarnował ale świadomość, że stanę się katalizatorem w rozpierdoleniu dłuższego związku też nie jest przyjemna. Wiem, że facet się załamie i rozchleję, ale uświadomię go, bo co mam zrobić, uznać że w tej sytuacji niewiedza to błogosławieństwo i siedzieć cicho? Już wystarczająco długo się do tego zabieram, a ona pewnie dalej grzmoci się gdy Michałek zapierdala w serwisie za grosze. Wszystkie dziwki precz! Fałszywe szmaty z pozoru takie porządne a w rzeczywistości zakłamane żmije. Żadnej już nie uwierzę, bo to panowie kurewstwo niesamowite w większości na to wychodzi. No taka fajna dziewczyna się wydawała, ustatkowana nie wierzę kurwa! Jedną na dłużej miałem nie układało nam się, chciałem znaleźć sobie kogoś w niedługim czasie ale stanowczo podziękuje. Akcja jak w brazylijskim serialu z wyjątkiem że ja o tą rolę nie prosiłem!

28
73

Komentarze do "Rogacz"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ratuj kumpla.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Współczucie w przypadku gdy on uwierzy jednak jej, a nie Tobie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Stanowczo musisz powiedzieć swojemu kolesiowi jaką sukę ma, prędzej czy później i tak się wyda. Kłamstwo ma krótkie nogi, a co potem powiesz swojemu ziomowi jak cię spyta czy wiedziałeś?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. rozpierdoliłbym jej system w chuj- niszczyć chwasty!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Musisz mu powiedzieć, do tego najlepiej na trzeźwo!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ty mu powiedz o tym jak najszybciej, żeby ją zdążył wyjebać na kopach i znalazł sobie drugą

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Stwierdzając po twoim „krótkim i na temat” wpisie stwierdzam że jeśli do wytrysku nie doszło w pochwie nie jesteś w ciąży .
  Mr. Heit.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. powiedz mu o tym ale radzę Ci mieć na o jakieś konkretne dowody (np. zdjęcia) bo możliwe, że Ci nie uwierzy, oleje Cię, bo „jesteś zły” a z nią nadal będzie…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. o żesz kurwa!!! darek, nie mogłeś mi tego osobiście powiedzieć, tylko na forum chujni? – Michał

  1

  0
  Odpowiedz
 11. tu jeszcze raz aśka: a jak mnie waliłeś w aucie Michała to ci to nie przeszkadzało, co?! CHAM!

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Jeżeli tak jak mówisz jesteś pewien,a to twój dobry kumpel to masz MĘSKI OBOWIĄZEK !!!!!!! OBOWIĄZEK go o tym powiadomić.Jeżeli twój kumpel jest prawdziwym samcem z krwi i kości to to zrozumie i będzie Ci wdzięczny…natomiast wkurwia mnie że tyle z tym zwlekasz,takie rzeczy się mówi od razu.Sam swojego czasu parę razy dowiedziałem się pewnych rzeczy o kobietach z którymi się zadawałem,i wiadomo że człowiek się wkurwiał ale jednak był wdzięczny za to że ktoś go uświadomił.
  PS-takie kurwy to się powinno wieszać,odstrzeliwać na ulicy bez ostrzeżenia.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Martwię się że pomimo tego iż go uświadomię nie uwierzy. Nie prezentuje postawy prawdziwego samca ponieważ jest zakochany na maksa a jak wiadomo miłość strasznie jebie w głowie. Cała chujnia polega na tym że on twardo wierzy że jest to dla niego kobieta do końca. Także pomimo twardych dowodów emocje i nerwy mogą doprowadzić do tego że stracę kumpla przynajmniej na jakiś czas, do momentu aż sam się przekona na własne oczy. A kiedy to nastąpi zależy od tej dziwki, jak duży potrafi wcisnąć mu kit. Do tego nie jestem sam, wie jeszcze kilka osób które niestety mają wyjebane, ich relacje z nim są o wiele bardziej oddalone niż moje. Ale miasto wie jaka to dziwka i to zadziała na moją korzyść w razie jego wrogości, z czasem zacznie sobie wszystko układać w głowie i przyjdzie podziękować mam taką nadzieję. Chuj czas zdemaskować kurwe! Na sobotę umówiłem się z nim pojeździć na rowerze, wezmę go gdzieś dalej, zatrzymamy się, gdy pójdzie się odlać postaram się unieruchomić rower żeby nie spierdolił od razu tylko słuchał. Tak właśnie zrobię.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Puknij mu kobietę

  0

  0
  Odpowiedz
 15. …i matkę też puknij.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. chlopczyku wyluzuj.nie wszystkie laski to kurwy i nie wszyscy faceci maja jaja.pisze to po 20 latach malzenstwa,uzbroj sie w cierpliwosc izyj ,zycze powodzenia inie wiecznego kurw…nia.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Po doświadczeniu na sobie stwierdzam że powinieneś to uświadomić. Niech zdecyduje sam.

  0

  0
  Odpowiedz