Spotkanie z kanar(ki)em w miejskiej dżungli

Wkurwiłam się dzisiaj na takiego jednego. Jechałam sobie pociągiem SKM z Gdyni do Gdańska. Kupiłam bilet, żeby wysiąść na Oliwie i akurat na tej stacji złamany chuj (tzn kanar) wszedł do wagonu i zaczął sprawdzać bilety. Już miałam wysiadać, ale kazał mi pokazać bilet. To pokazałam, poprosił jeszcze o legitymację i OK. W tym czasie pociąg ruszył, a on zaczął wypisywać mi polecenie zapłaty, mandat, chuj jeden wie, jak to się zwie. Uznał po prostu, że mój bilet „ma zaniżoną wartość”, bo opuściłam moją stację i pojechałam dalej, ale przecież to przez tego lamusa nie mogłam wyjść z pociągu, bo chuj mnie zatrzymał! A kiedy mu mówiłam, żeby wysiąść, to stwierdził, że on PRACUJE W POCIĄGU. Na następnej stacji wysiedliśmy i kurwisko 10 minut wypisywało mi kwitek. Jutro piszę odwołanie, bo 70 złotych nie mam zamiaru płacić. :/ A miałam zamiar kupić sobie nowe słuchawki ..

29
61

Komentarze do "Spotkanie z kanar(ki)em w miejskiej dżungli"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. no raczej, że nie płać! co za kurwi syn w ogóle! ale śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nie daj sie wychujać! 🙂 powodzenia

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ech… Renoma… Im się nie da wytłumaczyć:/

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ale ten opel szybki był czy co? ja moim 230KM/H zapierdzielałem. Więcej nie szło. Śrut ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja na twoim miejscu kazał bym mu się wylegitymować i pokazać swoje dane byś mogła spokojnie na niego zrzucić skargę! Walcz!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kanary to zbolałe chuje, jeśli jest jak mówisz to pisz odwołanie od razu do trzech instytucji włącznie z burmistrzem i kurwa, biskupem lokalnym, chyba że ściemniasz i Ci się po prostu nie udało dojechać do tej stacji a robisz tak codziennie i oni takie numery znają. Tak czy owak chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. może chciał się umówić na kawę…?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Dałaś się zrobić.Bilet można mu pokazać,wysiąść i koniec.W ogóle dziwne że za taką akcję ktoś gnoja z pociągu nie wyrzucił(jeśli mówisz prawdę oczywiście)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ja pierdole ale problem, ło la boga;)))
  z takimi frajerami nigdy nie miałem ani nie mam problemu pomimo tego, iż tez pomykam na trasie Gdynia-Gdańsk…
  pozdro dla nieudolnych:)))))))))

  0

  0
  Odpowiedz