„WIELKA MIŁOŚĆ” cd

Jakiś czas temu pisałam tu o facecie, którego w sumie ledwo znam, że wyznał mi miłość. Chociaż minął niecały miesiąc, jemu ta jebana „miłość” nie minęła. Nie mam pojęcia czym ten facet się zajmuje, ale codziennie ma czas żeby odprowadzić mnie z pracy do domu, albo żeby chociaż zadzwonić. To jest bardzo niezręczne, bo on jest naprawdę miłym facetem, ale straszna z niego ciota i frajer. To znaczy że jest nieśmiały, gada głupoty, jest maminsynkiem. Jeżeli chodzi o dobór partnera – ja wolę tych bardziej pewnych siebie, z jajami. On do takich nie należy. Także kiedy przychodzi i odprowadza mnie po pracy, wydzwania do mnie, czuję się kurewsko podle, ale nie mam jakoś serca mu tego powiedzieć, że go nie chcę i tak dalej. Cały czas zaprasza mnie na jakieś pierdolone wesela, rodzinne obiadki, ale odmawiam, bo jeszcze jego rodzina pomyśli, że jesteśmy parą. Widzę, że boli go to, ale wiem, że jeszcze bardziej by cierpiał gdybym z nim była bez miłości. Przecież to nie miałoby sensu. Przez tego frajera chodzę przybita, chujowo się ze sobą czuję. Ta „miłość” to jedyne, co się sprawdziło z życzeń świątecznych. Szkoda tylko, że w drugą stronę. Pozdrawiam Chujowiczów i życzę więcej szczęścia w miłości od mnie.

18
36

Komentarze do "„WIELKA MIŁOŚĆ” cd"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ciesz się, że chociaż ktoś na Ciebie leci kurwa.. bo Wy baby to takie jesteście jebnięte ;/ Powiedz mu , że NIE, a nie czekasz bo „nie chcesz go zranić” … Odmawiając mu spotkań itd, zadajesz mu ból, to powiedz szczerze mu, że nie i chuj..

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To zrywaj ten kontakt jak najszybciej, minie chujnia i poczujesz sie lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Powiedz mu jasno, żeby się odpierdolił. Jeśli nie dajesz mu jasnego sygnału żeby spadał na drzewo, to się nie dziw, że nie odpuszcza. Robisz mu tylko nadzieje, że może mu się uda.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak wyżej, powiedz mu wprost, że nic z tego nie będzie, facet będzie to przeżywał jakiś czas, ale szybko mu przejdzie. Znacznie szybciej, niż jeśli nadal ma żyć w pieprzonej niepewności, to całkowicie wykańcza człowieka – wiem, bo sam jestem w podobnej sytuacji. Najgorsza wiadomość jest lepsza niż niepewność.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. sama sobie napędzasz tę chujnię…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Powiedz mu jasno, on też ma kurwa uczucia!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kurwa nienawidzę takich panienek, jak Ty. Gościu jak widać jest, jaki jest i jego psychice jakiś tam szacunek się należy, a póki co jebiesz mu takim kurewskim wiertłem po bani, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Powiedz mu, że ma się odjebać (tylko jakoś delikatniej, bo facet jest mientki) i chuj – będzie tydzień-dwa smutny i mu przejdzie. Korzyść dla obojga. No kurwa mać…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zajebiście tak pobawić sie czyimiś uczuciami, większość kobiet to po prostu kocha. Życze ci żeby kiedyś ktoś tak samo się zabawił tobą.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. „ale straszna z niego ciota i frajer. To znaczy że jest nieśmiały, gada głupoty, jest maminsynkiem.” <--?? no to Ty pewnie jesteś zajebista

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Lepiej szybko to powiedziec, ja kiedys spróbowałam z podobnym charakterem u faceta i zerwałam z nim po miesiacu b myślałam ze moze sie uda wiec sie nie udało ale nie czekałam nie wiadomo ile na to zeby mu powiedziec.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. No i oczywiście wszystko wina kobiety. To, że pisze, że nie chce z nim być bez miłość, bo wydaje jej się, że krzywdziłaby go bardziej się nie liczy? Przecież mogłaby z nim być od tak, bo ludzi zakochanych można fajnie wykorzystywać (osobiście znam przypadek mężczyzny wykorzystującego zakochaną w nim kobietę ale to kobiety są złe), a ona nie chce i, i tak jest tą złą. Fakt powinna z nim szczerze porozmawiać, ale to tez nie jest łatwe.

  0

  0
  Odpowiedz