Wyjazd

Pod koniec lipca całą paczką mamy jechać na wakacje. Jednak jednej lasce nie pasuje moja osoba. Wkurwia mnie już jej zachowanie. Myśli, że wszyscy wokół niej będą skakać i robić to co ona chce. Oczywiście jak jestem ja, to już ma jakieś halo. Bo wg niej to ja jestem w 'centrum uwagi’, a ona jest już niepotrzebna nikomu. A co do wyjazdu. Zaczęła od pytań typu „Ty na prawdę chcesz żeby ona jechała? ;o”. No ale większość chce. Więc jadę. A ona jak ma coś do mnie to niech mi powie. Bo nie mam zamiaru marnować tych 2 tyg. na kłótnie z nią. Życzę udanych wakacji. 😉

28
40

Komentarze do "Wyjazd"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wiesz co…zrób zwiad w tej swojej ekipie bo może to ona jest tam niechcianą osobą.Wtedy sytuacja się od razu wyklaruje.Jeżeli jednak jest jakiś problem to weź ją na stronę i powiedz że sobie nie życzysz takiego zachowania i jak coś będzie nie tak to za kudły i o ścianę.Ewentualnie przypieprz jej profilaktycznie przed rozmową.
  Ps-Czemu twoi znajomi tolerują taką pustą laskę gwiazdkę?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tak to już jest z babami… Przepraszam, bo sama jestem płci żeńskiej, ale do dziś ich zrozumieć nie mogę. Najlepiej sam idź i zapytaj o co chodzi. o ile w ogóle Ci odpowie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kurwa, jak ja nie lubię takich sytuacji… Ostatnio byłam na urodzinach kolegi i okazało się, że nie było na nich mojej najlepszej koleżanki z paczki tylko dlatego, że inna pikna i wspaniała na to się nie zgodziła. Dodam, że ta laska dopiero od niedawna spotyka się z nami (jest dziewczyną innego kolegi) a rządzi się jak szara gęś. A najgorsze, że wszyscy się jej słuchają a za jej plecami gadają na nią kurwa. Wkurwia mnie to jak nie wiem. Ale cóż, takie dziwadła żyją na tym świecie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. jak tu większośc mówi na podstawie tego kilka wniosków i rad :
  1.Wziąc ja na rozmowe i powiedziec szczerze co i jak.
  2.Jak 1 nie pomoże pogadac z resztą i jeżeli więkoszosc bądź wszyscy mają takie zdanie jak ty odwrócic sytuację i koleżanki się pozbyc(żeby ktoś nie myślał,że to też człowiek i to wobec niej nie uczciwe bo najpierw powiedziałem żeby porozmawiac a jak to nie podziała to już koleżanka będzie miała problem z własnej winy.
  3.Często pojawiają się takie księżniczki,które zawsze się użalają nad sobą a jak przychodzi co do czego to najważniejsze najmądrzejsze i tylko komentują a chuja pojęcia o wszystkim mają,dlatego lepiej trzymac się w oddali od towarzystwa,które toleruje takie pindry.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Powiedz jej, że jak jej nie pasuje towarzystwo, to niech ona nie jedzie. Ja tak miałam, chcieliśmy jechać ze znajomymi na parę dni za miasto i miał tam być koleś, którego nie cierpiałam jak zarazy. Ponieważ reszta go lubiła, to ja nie pojechałam. Jeżeli ty nie masz żadnego problemu, to nie do ciebie należy podejmowanie jakichkolwiek działań. Proste.

  0

  0
  Odpowiedz