Zdjęcia

Wkurwia mnie to, że gdziekolwiek bym nie był,to ludzie każdemu napierdalają zdjęcia.
Jesteś w szkole = zdjęcia. Jesteś na mieście = zdjęcia. Jesteś w knajpie = zdjęcia. itp, itd. Nie to, że coś ogólnie w zdjęciach jest nie tak, ale naprawdę robić je komuś z ukrycia? Nie wiem czy to jakaś zabawa, że jedni się chowają, a drudzy ich fotografują? U mnie w szkole jedna dziewczyna chciała się zabić, bo jakaś banda debili narobiła jej głupich zdjęć z ukrycia, a potem wstawiała do sieci. Kurwa, opanujcie się z tą jebaną modą, czy chuj wie czym.

86
5

Komentarze do "Zdjęcia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja nie robie zdjęć bo nie mam czym

  9

  1
  Odpowiedz
 3. Muszą coś wrzucić na instagrama. Chujnia niżej.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Art. 107. [Złośliwe niepokojenie]

  Kto w celu dokuczenia innej osobie złośliwie wprowadza ją w błąd lub w inny sposób złośliwie niepokoi, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.

  Szkoda dziewczyny, pewnie cierpiała na depresję (bo to teraz popularne) i oni ją dobili.

  14

  0
  Odpowiedz
 5. To jest taka potrzeba ujawniania swoich najskrzytszych i najitymniejszych tajemnic i spraw tak aby administracja fejsbuka miała dużo pracy z księgowiem informacji które mogą się panom waszym w przyszłośc przydać w celach choćby biznesowych ale i nie tylko,bo te informacji mogą tez służyć w celach politycznych a także jakby to rzec „biologicznych” i „egzystencjonalnych,innymi słowy ludzie mają podświadomą potrzebe samounicestwienia bo ich najbardziej najgłębsze czeluści ich organizmu i sfery duchowej wyczuwają iż są zbędni i niepotrzebni,panowie wasi nie mają z nich żadnych korzyści i po prostu muszą uleć degradacji biologicznej i dlatego robią wszystko aby z tego świata szybciej zejśc,i ujawnianie swych informacji fejsbukowi znacząco im w tym pomaga,panowie wasi przez lata wytworzyli w was poczucie zbędności,niepotrzebności tylko że wy nie odbieracie tego świadomie,to odbierają w waszym organizmie różne sfery odpowiedzialne za sens waszego bytowania i wegetacji,i one was tak mobilizują do ukrytego i zakamuflowanego samozgładzenia.

  2

  3
  Odpowiedz
 6. Mnie w ogóle śmieszy facebook snapchat i inne rakowe aplikacje.Ludzie co to co pięć minut wciepują nowe zdjęcie by podbić swoje ego. „Tak kurwa jesteś ładna ale to nie powód by spamować swoim ryjem ,co 5 sec. Widać że strasznie jej zależy by się ktoś w niej w końcu spuścił. Każdy chce być medialny,każdy chce się dzielić wszystkim z całym światem. Zdjęcia posiłków….to już w ogóle….Chuj to kogo obchodzi. Niech jeszcze poda trasę swoich spacerków bym miał łatwiej ją dopaść i zgwałcić w krzakach. Szkoda,że nadal tak mało osób troluje tego raka.Sam jakiś czas trollowałem wrzucając tam jakieś rasistowkie gówno z głupimi komętarzem.Niestety jakiś chuj musiał mnie zreportować i dostałem bana. A szkoda,bo dzięki takim ludziom facebook zyskuje kolorytu. Od tamtej pory nie mam fejsa tylko kilka fejkkont. Może to i lepiej nie będę musiał tego raka oglądać ale z drugiej strony nie ma się z kim dzielić chamskim humorem:(.

  3

  2
  Odpowiedz
 7. No tak, nie powinno się komuś robić takich świństw ;/

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Ekstrachuj kodeine z antidolu

  0

  6
  Odpowiedz
 9. Jest tyle pięknych rzeczy do sfotografowania, a te głupie lachony (faceci tez) muszą fotografować akurat swojego ryja i to z jakimiś dziwnymi minami, nierzadko też w takimi makijażu że nie widać nawet rysów twarzy

  9

  1
  Odpowiedz
 10. Nie rozumiem dlaczego pot postem są 2 minusy ??
  No kurwa nikt nie chce być tak gnębiony!!!

  5

  0
  Odpowiedz