Zwierzęta hodowlane

LUDZIE! Należy bronić naszego prawa posiadania zwierząt hodowlano-domowych! W niemczech i europie zachodniej MUSI BYĆ zarejestrowana JEDNA KURA i trza mieć POZWOLENIE jak na dużego PSA! TO CHORE!! W Polsce jeszcze tak źle nie jest, ale się zaraz zaczną zakazy wolnego chowu na własnym podwórku! OBY NIE! Jak człowiek posiada działkę/ogródek/pole, ma warunki by trzymać dwie krowy, 6 kóz, 40 kur 30 kaczek 20 indyków i by hodować ziemniaki buraki i to co na codzień jest jedzone, to trza tego prawa bronić! Bądźmy prężni! Bo TYLKO NAM TO ZOSTAŁO!

48
8

Komentarze do "Zwierzęta hodowlane"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Lewactwo chce wszystko kontrolować, to normalne w ich zjebanych łbach. Skończą na drzewach, oby jak najszybciej.

  12

  2
  Odpowiedz
  1. Patrz niżej co za pojeby piszą… jebany beton antynarodowy, nie wiedzą o co chodzi

   0

   0
   Odpowiedz
 3. A ja jestem za, już nie raz musiałem hamować bo na jezdnię wbiegła jakaś kura czy kaczka. Do tego szczekające po nocach psy, już nawet nie wspominając o tych pseudo hodowcach gołębi którzy trzymają je chyba tylko po to żeby wkurr..sąsiadów. Może nowe prawo ukróci ten proceder

  6

  15
  Odpowiedz
  1. Szkoda że ludzkiego ujadania nie ukróci ;(

   2

   2
   Odpowiedz
 4. Też mieszkam na wsi, ale sprzedałem wszystkie zwierzęta. Odkąd używam spankadoo już ich nie potrzebuję. Spróbuj, odżyjesz!

  10

  6
  Odpowiedz
 5. Stare dziady trzymają na działkach psy męczone na łańcuchu, kury i kaczki hodują. Smród i hałas od tego. Cierpią tylko sąsiewdzi. Zlikwidować ten grajdoł a dziadów pozamykać w domów starców i hospicjach!

  9

  14
  Odpowiedz
  1. I króliki pozamykane całe życie w klatkach mleczem przy drodze zerwanym kurwa ich mać karmione, żeby raz na czas jakiś ubić jednego i zeżreć. Barbarzyństwo i ciemnota. Wszyscy płaczą tylko nad psami a co z resztą stworzeń?

   6

   7
   Odpowiedz
   1. A co, mają te króliki do kina kurwa zabierać? Po to hodują, żeby jeść i chuj.

    8

    1
    Odpowiedz
 6. idź gęsi pasać wieśniaku..

  3

  8
  Odpowiedz
 7. Ale o co krzyk? Jeśli chodzi tylko o ewidencję, to co za problem, tu raczej nie chodzi o zakazywanie.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Ja mieszkam w krakowie i mam koze,Dowiedzialem sie od znajomego Araba
   ze owca jest o wiele atrakcyjniesza niz koza.Jedno jest pewne,jest milej przytlic sie do owcy.
   Nie jest tak szorstka jak koza.Ale koza ma ma brodke i to mnie podnieca.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Zaraz nałożą ekstremalny podatek od uboju w warunkach domowych. Będziecie żarli wszyscy szyneczki z hipermarketów: 50% mięsa, reszta H2O, żelatyna i konserwanty takie, że mięso po miesiącu na słońcu nadal czerwone i jadalne. To kolejny przykład na systematyczne zamienianie obywatela w nieświadome niemowlę, które „jak w wodzie” będzie się czuło tylko w korpo

  11

  1
  Odpowiedz
 9. Macie jakieś petycje czy coś? Może warto taką do rządu wystosować niech wiedzą, ze my wiemy co nam chcą żydzi z Niemcami zrobić…

  4

  1
  Odpowiedz
 10. Sami jesteście wieśniakami. Jeśli wolicie się faszerować chemią ze sklepów, to proszę bardzo, ale nie rozkazujcie tego robić innym.

  10

  0
  Odpowiedz
 11. A po co niewolnikowi wolność w nwo?Niewolnik w nowym świecie ma żreć tylko tyle żeby był zdolny jebać 18h na dobe i 24 h w święta i niedziele,nic pozatym,pozatym(razy 2)nie może mieć zbyt dużo siły na buntowanie się,a mięso może mu sił do walki dodać,dlatego daje się mu tyle żeby jakoś wegetował czyli jakąś półwodnistą owsianke,pasze dla zwierząt,czasem jakiś zamienik mięsa ale w niewielkich ilościach i to wszystko,mięso natomiast z hodowli kur,bydła,świń przeznaczone jest wyłącznie dla panów waszych,i dlatego rolników obiąża się nakazami,zakazami,normami żeby plajtowali i składali interes a w zamian zrobili miejsce dla firm wytwarzających śmiercionośne żarcie by was nieco przetrzebić,bo niewolników też nie może być zbyt wielu,i ci którzy pozostaną będą karmieni owsianką stworzoną w laboratorium i wyhodowaną sztucznie na specjalnie do tego przeznaczonych polach uprawnych.

  3

  0
  Odpowiedz
 12. A co to znaczy „Ma warunki”. Zdefiniuj to określenie dokładnie. Tak, jakbyś pisał ustawę.
  Powodzenia. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Kury dają tyle dobrego że sie schodzą do chałupy kuny i łaski i wszystko jedzą :D,po nocach szuranie słychać,potrafią nawet dużego króla ukatrupić te ziejące zemstą cwane futrzaki

  3

  0
  Odpowiedz
  1. O kuna, jak ja lubię tą wiejską terminologię: łaski i króle. Monarchofil, kurwa, się znalazł.

   1

   1
   Odpowiedz
 14. Chcą nas zupełnie zniewolić, uzależnić od śmieciowego żarcia. To w prywatnych hodowlach jest przyszłość, kontr-ruch wobec NWO. Nie dajmy się truć!

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Huje z pejsami chcą po prostu regulować w 100% rynek żywności i sprzedawać nam tylko tą ładowaną chemią.

  4

  0
  Odpowiedz
 16. Ja też mam warunki i żądam zezwolenia na hodowanie świniaka w wannie.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Póki co, możesz hodować bez…
   …tylko na chuj ci bez?

   0

   0
   Odpowiedz
 17. rób doktorat

  0

  1
  Odpowiedz