Baranku boży

Na pewnej stronie alarmowej pewnego dużego portalu internetowego ktoś opublikował szokujące kazanie jakiegoś księdza. Myślę sobie ?zobaczę?. Wiecie co ten debil mówił? Że szkoda, że ta tragedia nie stała się w środę, bo wtedy to Tusk i Wałęsa byli w Katyniu. Jak do cholery można mówić, że szkoda, że katastrofa nie stała się wcześniej czy później?! Przecież jej w ogóle nie powinno być! Ja rozumiem, można kogoś nie darzyć szacunkiem no ale ja pierdolę? a sami walą sloganami ?nie życz drugiemu to tobie nie miłe?!! Czy oni mają ludzi za idiotów? I się dziwią, że ludzie odchodzą od wiary? przez takich debili odchodzą!!!

22
40

Komentarze do "Baranku boży"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ten ksiądz powinien być hańbą całego kleru polskiego, a w szczególności powinni się go wstydzić ludzie z Przemyśla, bo tam był księdzem w parafii. Popieram Cię Chujowiczu w 100%, to co napisałeś ja powtarzałem zaraz po katastrofie, kiedy to ten pseudoksiądz powiedział, ale nikomu to nie przeszkadzało :] Pozdrawiam Maciex

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Sprawdź informację i źródło zanim się niepotrzebnie oburzysz. Informacja, która do Ciebie dotarła to przeinaczenie (żeby nie powiedzieć kłamstwo). Takie zdarzenie nie miało miejsca.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Może i ludzie odchodzą od wiary, z drugiej strony sporo jeszcze u nas dewotów. Wciąż ich przybywa, nawet w pokoleniu 20 – 30 lat – przeraża mnie to. Przydałoby się rozsądne, optymalne podejście, a nie ze skrajności w skrajność.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. niebezpieczny temat.Chyba prawdziwy bo jest spokój.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No kurwa dwóch mówi że białe a jeden że zielone.Fanatyk pierdolony,niedługo głowy zaczną ucinać.

  0

  0
  Odpowiedz