Chujnia nieubłagalnie powraca!!!

A już myślałem, że się z chujni wyleczyłem… ale niestety nastąpił powrót. Od jakiegoś czasu tak bardzo mnie dziewczyna wkurwia, że czasem żyłka mi w oku pęka. Czekałem cały dzień na nią, a ta dzwoni do mnie wieczorem, że musi jeszcze do koleżanki skoczyć i pogadać. Nawet na kamionce nie można się zrelaksować, poszedłem w południe popływać, zero ludzi, a tu nagle z szuwarów wychodzi jakiś mały cygan z wędką i sapie do mnie, że mu ryby płoszę po czym pierdolnął mi godzinny wykład o wędkowaniu i rybach jakie łowi i piecze na ognisku. Na koniec napiszę sobie ulubione słowo jakie często używam na chujni: ŚRUT!!!!!!!!

17
41

Komentarze do "Chujnia nieubłagalnie powraca!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No to w takim razie gówno nie dziewczyna.Następnym razem to ty ją olej,znajdź sobie kochankę a jak wpadnie następnym razem to przypierdol.Jak mówi stare słowiańskie przysłowie
  „co najmniej raz na dwa tygodnie lej swoją dupę bo ci gorzej niż kaczka obesra życie i chałupę”

  0

  0
  Odpowiedz
 3. boże jak można być takim debilem żeby napisać coć takiego;/ (chodzi mi o komentarz powyżej)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. są takie przypadki, że syn jest starszy od matki… a komentarz człowieka kładzie na łopatki

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak można być takim debilem żeby nie zrozumieć czegoś takiego jak „ironia”
  Dobra napiszę to językiem zrozumiałym bo umiejętność czytania w społeczeństwie zanika,a między wierszami to już w ogóle.
  Ok otóż mówiąc po chłopsku babę to się krótko trzyma.Taka prawda kobieta niepilnowana zaczyna warczeć:)Poza tym mimo tego co one by pierdoliły to jeżeli kobieta szuka faceta to lubi być trzymana silną ręką.Od tego jest samiec żeby dominować-takie odwieczne prawa natury czy się to komuś podoba czy nie.A co do bicia- czasem trzeba.I krąży po świecie taka anegdota że kobiecie trzeba profilaktyczni raz na dwa tygodnie jebnąć…no cóż ja się pod tym podpisuję.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Dla mnie twój komentarz byłby całkiem w porządku, ale zabrakło w nim takich przerywników jak „;P”, „:D” lub „xD” i wyglądało to na pisane całkiem poważnie bez krzty ironii.

  0

  0
  Odpowiedz