Chujnia z facetami

Co za chujnia z facetami, najpierw byłam z jednym kilka lat, mieszkaliśmy razem, aż pewnego dnia stwierdził, że się wypaliło. Pozbierałam się jakoś, bo wiadomo, chujnia się zdarza, a i mnie tamten związek już męczył. Zjawił się kolejny koleś, spotykaliśmy się, nawet już czułam, że może może COŚ z tego będzie, a tu okazuje się, że on przez cały ten czas działał na dwa fronty i spotykał się z inną!!! Co za CHUJ!!! Co z wami facetami się porobiło!? Ja tam jestem monogamistką i nie nadaję się chyba do współczesnego świata. Co za chujnia, nie wiedzieć czego się chce!!! On się jeszcze tłumaczy, że w obu jest zakochany. Nawet jestem w stanie to zrozumieć, że można się w kilku osobach zakochać [ja już chyba wszystko jestem w stanie zrozumieć] ale żeby zaraz to wprowadzać w czyn??? Ród męski pozostaje zagadką nierozwiązaną. Ogólnie CHUJNIA

34
58

Komentarze do "Chujnia z facetami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a czego Ty od faceta wymagasz??

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Oczywiście wiadomo faceci to naprawdę chuje!!! i widzisz jak ich kurewstwo wychodzi i oni jeszcze mają czelność mówić, że Kobiety to kurwy…. a właśnie w tym rzecz, że jak Kobieta jest z jednym to na ogół jest jemu wierna natomiast facet zawsze będzie szukał jakiejś na boku, że niby wiesz „dla oderwania” . Słuchaj tego kwiatu jest pół światu, więc nie ten to inny. Pamiętaj to TYLKO facet!!
  pozdrawiam 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Bo faceci to zjeby genetyczne !!!!!!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Z czego około 60% to geny kobiet 😛 LOL

  0

  0
  Odpowiedz
 6. 😉 ja jestem inny !! poznajmy się

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Rozumiem, że jesteś rozgoryczona ale do kurwy nędzy jebane tępe babskie ryje nie uogólniajcie! W każdej grupie są prawi ludzi jak i tacy co pierdolą opinie innym. Spotkasz księdza złodzieja to co? Obrazisz się na kościół? I powiesz, że wszyscy są złodziejami? Gratuluję inteligencji! Bez poważania.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Cóż to ja mogę powiedzieć to samo o kobietach…zacznę takim przysłowiem które znam od KOLEŻANKI!!!
  „Tego kwiatu jest pół światu…lecz trzy czwarte chuja warte”
  Cóż…historia średnio pozytywna ale to się zdarza…i to dosyć często…wszystko zależy od człowieka.Wg mnie cała ta monogamia jest nam tylko sztucznie narzucona(w genach mamy skłonność do wielu partnerów)
  Tutaj rozpisywać mi się nie chce jak masz chęć zapraszam na 5021696…na kawę mogę wziąć…tylko nie płacz mi na ramieniu life is brutal:)

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Faceci to chuje, a na tym chuju jest tyle zabawy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jakby trzy czwarte było chuja warte to ten świat byłby piękny, ale właśnie jest odwrotnie trzy czwarte albo i więcej dokładnie mówiąc nawet chuja nie warte!!! a to już dno! O to chodzi, że facetom zależy głównie tylko na jednym … nie mówię, że Kobietom na tym w ogóle nie zależy ale one widzą po za tym coś głębszego, bardziej się przywiązują i są bardziej uczuciowe… a facet to przyjdzie, przeleci i idzie dalej jak burza. Nie myśli dużo nad tym tylko faktycznie działa pod instynktem – jak zwierzę. Ale to TYLKO facet więc co od niego wymagać przecież uczuć brak i czasem pomyśleć też ciężko…Nie chodzi o to aby się tu wzajemnie obrażać bo to mija się z celem. Może i kolega powyżej ma NIECO racji ale jeżeli wszyscy na tym świecie zaczęliby żyć w poligamii to świat bardzo szybko by zginął. I nie taki porządek ktoś ustanowił na tym świecie i nie nam go zmieniać.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A ja mam tak samo tylko z kobietami.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Tego kwiatu to pół światu, ale 3/4 chuja warte:P pozdrawiam;]

  0

  0
  Odpowiedz
 13. „Może i kolega powyżej ma NIECO racji ale jeżeli wszyscy na tym świecie zaczęliby żyć w poligamii to świat bardzo szybko by zginął. I nie taki porządek ktoś ustanowił na tym świecie i nie nam go zmieniać”. Tak więc kolega ze wspomnianego postu znów musi parę słów napisać:) To nie jest tak że facet działa niesiony zwierzęcym instynktem. Czasem jest ciśnienie to prawda,ale zazwyczaj działa na zasadzie chłodnej kalkulacji. A większość panienek powinno się cieszyć, że w ogóle je chociaż bzykamy bo masa jest takich które niestety są podobne do znaczka pocztowego-da się to tylko polizać,pocisnąć i posłać w cholerę do wszystkich diabłów. Sporo z nas bzyka i zostawia bo nic innego nie pozostało:)
  Kobiety-a czy ktoś każe im tak do tego emocjonalnie podchodzić?Poza tym jeżeli taka tępa laska idzie na dyskotekę,daje komuś za drinka to naprawdę chyba nie powinna spodziewać się zbyt wiele?
  A co do zmieniania porządku świata…a kto niby go stworzył? My jako ludzie…i jako ludzie sami strzeliliśmy sobie samobója.Poza tym nie wiem jak możesz twierdzić, że byśmy wyginęli przez poligamię-fizycznie na pewno byśmy przetrwali. Chyba że miałeś na myśli te wyginięcie w przenośni bo chodziło Ci o upadek obyczajów. Tylko zważ na to że on już dawno nastąpił…
  A że i tak źle i tak niedobrze i ogólnie jakby nie myśleć i robić to sytuacja jest beznadziejna…ale to już zupełnie inna sprawa…

  0

  1
  Odpowiedz
 14. kobieta to stworzenie boże i powinna spać w oborze :))

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Gościu prawdopodobnie jest genetycznie bardziej kobietą, niż mężczyzną, bo to one tak zazwyczaj robią. Nie mam ani jednej znajomej z taką sytuacją, a kumpli paru. Prawdziwy facet wie, czego chce od życia. I chuj!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Słuchaj bez nas nie byłoby was więc uciszcie japy

  1

  0
  Odpowiedz