Gips

Piszę, ponieważ jestem do szpiku kości, k****, wściekła.
Dziś moja mama złamała rękę w nadgarstku, z przemieszczeniem. Dowiedziałam się o tym w drodze ze szkoły. Szybko, prędko-dawaj do samochodu i jedziemy do szpitala.
Tam skierowano nas na izbę przyjęć.
Mama zakrwawiona, obtłuczona, prawie zasłabła, a sanitariusz sobie, kuźwa, pasjansa układa w komputerze, zamiast nam pomóc.
Jakieś miłe, czekające na lekarza panie, wzięły karton ze stolika i trochę jej tą rękę usztywniły-pielęgniarki, dyżurni oczywiście nic. Nie kiwnęli palcem, tylko patrzyli na nas, jak ciele na malowane wrota.
Prosiłam, żeby dali mamie coś przeciwbólowego, ale niestety nie znaleźli na to czasu.
Napiła się łyka wody, więc nie uśpili jej, bo powiedzieli, że trzeba by odczekać 6h. I składali na żywca.
Gips założyli za ciasno.
Najbardziej jednak bawi mnie to, że gdy przyszłyśmy u lekarza był numer 13, a moja mama dostała 31 i słowa „Proszę cierpliwie czekać”.
I tu brawa dla polskiej służby zdrowia, gdzie choroba jest wyrokiem śmierci. Nieważne już nawet jaka.

63
50

Komentarze do "Gips"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo Polska kraj dobry, ale ludzie kurwy. Gdyby sami Polacy chcieli dobrze, żyłoby nam się lepiej bez względu na rząd.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To dalej popierajcie państwową „służbe zdrowia” a raczej umieralnie. KNP i wolny rynek lekarstwem na wasze problemy!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Udało mu się ułożyć tego pasjansa?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Opisałaś właśnie jeden z powodów, dla którego wyjechałem z Polski 5 lat temu do kraju, w którym pacjent jest podmiotem a nie przedmiotem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No z polską służbą zdrowia to straszna chujnia :/ racja 100%

  0

  0
  Odpowiedz
 7. czy jest tu mowa o Inowroclawiu bo opis pasuje…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja też byłbym wkurwiony gdyby moja matka sobie złamała nogę. Pewno nie uważała bezczelnie. Popieram Cię w stu procentach.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Sam miałem przypadek w tym stylu. Rozwaliłem czachę, krew kapie po koszulce na podłogę, buty uświnione, podłoga ujebana, wyglądałem jak po jakiejś wiejskiej dyskotece 😀 Prosiłem pizdy stare, żeby mnie puściły do zabiegowego, bo mam dziurę w głowie i spuchłem nieźle, a tu chuj nikt nie puścił : ) W końcu lekarz się zlitował jak mu na bezczelnego wlazłem,podłogę uświniłem i warknąłem,żeby dali igłę nitkę i lusterko to sam to zrobię. Łaskawca mnie pozszywał i był bardzo miły 🙂 Podsumowując SPRYWATYZOWAĆ SŁUŻBĘ ZDROWIA !!! Płacę i kurwa wymagam !

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Już nie przesadzajcie z tą służbą zdrowia, nie jest taka zła. Wiem bo studiuję medycynę i powiem Wam jedno: na tych studiach chuj człowieka może trafić!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Bo średni personel medyczny obraził się na lekarzy za podwyżki. Moja żona, po operacji (kręgosłup) usłyszała od pielęgniarki ( 5 małp w dyżurce, żrących czekoladki) , że pielegniarki nie są od przekręcania chorych na łóżkach i żeby sobie zamówiła prywatną ekipę. Zrobiłem im kipisz 15 minutowy, pomogło

  0

  0
  Odpowiedz