Łuk – chujnia niemożebna

Pewnie takich historii jest tu mnóstwo, ale wiadomo – lepiej sobie ulżyć. Egzamin na prawko oblałem w październiku, termin dostałem na 7mego stycznia, co już kwalifikuje się do chujni, ale no nic. Jazdy sobie wykupiłem, wszystko pięknie ładnie. Noc przed egzaminem miałem bezsenną niemal, więc skończyło się na dwóch godzinach snu, egzamin o 7.30… Przychodzę, wezwano mnie, tu pięknie ładnie, światła pokazane, płyn w chłodnicy, ale na łuku chujnia. Myślałem, że jak za pierwszym razem będę miał drugą szansę, ale nic z tego, wyjaśniono mi, że jakbym uderzył w auto to by były naprawy, ale to jest pachołek, to jest jak człowiek! W związku z tym całą tą przygodę opatrzam kategorią `chujnia`, mam dość tych egzaminatorów i mojej niekompetencji i pozdrawiam wszystkich sfrustrowanych tymi egzaminami.

49
65

Komentarze do "Łuk – chujnia niemożebna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tez obawialem sie luku, ale popatrz na CE to dopiero hardkor! Na B oblac to amatorka panie :-S.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. człeniu, skoro nie umiesz łuku za pierwszym razem wyczyścić, o odpuśc sobie prawko. Jazda taksówką, to max co może z ciebie być

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ja zadałem za 9 razem 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pierdol prawko,to specjalnie jest zrobione tak żeby ludzi upierdolić.3 tysiące pytań,no kurwa weź się tego wyucz…tzn wyuczyć to się da,ale po chuj.Za kółkiem trzeba myśleć,a tego nie uczą.Egzaminy są po to,żeby jak najwięcej kasy wpadło do tych jebanych złodziei czyli do państwa,a raczej skurwysynów okupujących naszą Polskę.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. yyyy bo widzisz prawo jazdy to jest prawo do posiadania towaru luksusowego jakim jest samochód. Rada jest prosta, kup i auto i jeździj. Jest to tańsze od egzaminów boo gdy złapią Cię psy to płacisz 50pln za brak dokumentu dzwonisz do kolegi on przyjeżdża, odjeżdżacie 500 metrów, odwozisz go do domu dajesz mu na wódkę i jedziesz dalej, ale pozostaje niezmiernie ważna kwestia że żeby Cię psy złapały musisz być debilem i jeździć jak debil, jak umiesz jeździć to jeździj i przestań narzekać na system.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Nienawidze egzaminów na prawko a to już 5 razy… Stresuję się tym niesamowicie i nie mogę się skoncentrować, a na jazdach z instruktorem wszystko jest ok. To dopiero chujnia !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Może po porostu jesteś jednym z tych ludzi, którzy nie powinni mieć prawka. Rozważ to.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. znam ten ból kolego pewnie uczyli cię w twoim ośrodku żebyś kręcił kierownicą metodą na 3/4 i potem dokręcasz i odbijasz naucz się na wyczucie cofać i kręcić patrząc na linię tylko w ten sposób zdasz bez problemu łuk ja zdałem za 4 razem i oblałem 2 razy na łuku …

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Moja rada: nie stresuj się tak a wszystko będzie dobrze, postaraj się wmawiać sobie, że to tylko egzamin i nie ma czym się stresować, jeżeli nie zdasz to nic się nie stanie i nie poddawaj się

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jeśli nie potrafisz wykonać tak banalnego manewru na placu to ty lepiej nie rób prawa jazdy wgl ….

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ludzie ktorzy jezdzili juz sporo czasu samochodem po miescie robiac prawko nie potrafia wyjechac z placu znam takie przypadki bo prawo jazdy to masakra.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. kup sobie rower, a prawko odpuść

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ludzie którzy piszą odpuść sobie prawko to idioci abo sami prawka nie mają. W normalnej jeździe samochodem widzisz krawężniki, auta oraz drogę w lusterkach. Normalnym tez jest że nie ogarniasz łuku bo ci co go zaliczają robią to na pamięć. Jak normalny człowiek ma sobie wyobrazić na jebanym płaskim placu łuk z paroma zasranymi pachołkami. Mam prawko od ponad 10 lat i sam bym pewnie łuku nie zrobił, codziennie jeżdżąc do pracy wyjeżdżam tyłem z dużego parkingu, parkuje cały czas tyłem i nie mam z tym problemu. Wszystko widzisz w lusterkach!! ale jak masz ogarnąć płaski plac, tego to ja ci nie powiem. Młody nie martw się chujnia na egzaminie była, jest i będzie.

  0

  0
  Odpowiedz