Mam chujowy uśmiech

Nosiłam aparat ortodontyczny, bo miałam zajebiście krzywe zęby. Po zdjęciu go zaczęłam o nie dbać, starać się, żeby były białe – generalnie jest w nimi wszystko w porządku. Problemem jest to, że mam zjebaną twarz i jak się uśmiecham i spod tej masakry wychodzą moje zęby to wygląda to jeszcze bardziej chujowo.

42
60

Komentarze do "Mam chujowy uśmiech"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. przynajmniej zdajsz sobie z tego sprawę, chociaż tyle.. Pociesz się ,że spełniasz ważną funkcję, bo gdyby nie to jaka jesteś obrzydliwa, to mniej byśmy doceniali ładne panny.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. @1 Zastanów się człowieku co piszesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dobrze, że tylko uśmiech chujowy. Mi kiedyś dziewczyna powiedziała „ty to z takim ryjem sie nie rozmnażaj bo ci sie z dzieći w szkole będą śmiali” także… :/

  0

  0
  Odpowiedz
 5. może kariere w branży pornograficznej zrobisz dupą

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A inni patrząc na Ciebie widzą to tak: „hm no nie wiem czy mi się podoba ta dziewczyna… ale wow jaki ładny uśmiech” albo „może są ładniejsze laski, ale jaki piękny uśmiech!”. Tak często jest – nie każda jest modelką czy Angeliną Jolie, ale każdy atut się liczy. Ładne włosy, figura czy zęby i od razu wydajesz się ładniejsza. Zęby to mega ważny element wyglądu, więc dbaj o nie i się ciesz, bo na pewno nie ujmują ci urody. Tylko ty tak to widzisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Każda dziewczyna może być ładna jak o siebie zadba. No prawie każda. Kwestia ciuchów i fryzury.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Popieram komentarz nr 5. Facet.

  0

  0
  Odpowiedz