Miejska Fontanna

Wiecie co mnie wkurwia? Jebane dzieci kąpiące się w miejskiej fontannie w moim rodzinnym mieście. Fontanna nie jest ogrodzona, można by rzec, że wyrasta ona z betonu, granitu czy jeden chuj, ot taki nowoczesny design. Najbardziej rakowi w tym wszystkim są rodzice tych parszywych gówniarzy. Bo jak kilkuletnie dziecko ma kurwa przeczytać tabliczkę, że wejście do fontanny jest zabronione, ale nie, pewnie, wpuśćmy dziecko to się trochę pobawi, a my będziemy mieć problem z głowy. Niektórzy to już zaczęli traktować ją jak kurwa miejski basen bo przychodzą ze strojami kąpielowymi i nadmuchiwanymi kołami, no ja pierdolę. Wszyscy się bawią w miejscu, które do tego nie służy, a może być to wręcz niebezpieczne. Ale jak jakiś gówniak rozjebie sobie łeb na mokrym betonie to nagle wspaniali rodzice się obudzą i podniosą wielkie larum, dlaczego fontanna nie jest należycie zabezpieczona. A chuj im w dupę, co oni kurwa nie potrafią czytać? Niech wracają do szkoły, a nie płodzą dzieci. Po prostu chujnia i śrut.

93
5

Komentarze do "Miejska Fontanna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pij wódkę to będzie cię to jebać.

  8

  2
  Odpowiedz
 3. I chuj ci do tego? Następny pajac, który z nudów się przypierdala z jakąś chorą obsesją do rzeczy, które NIE POWINNY GO INTERESOWAĆ… Do Mesia na taśmę, jak nie masz co ze sobą zrobić.

  3

  22
  Odpowiedz
 4. Czyżby to była tzw. fontanna multimedialna w Rzeszowie?
  A pszczółki Mai nie masz dosyć?.

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Poza tym taka fontanna to siedlisko chorób! Ile to się naczytałam, że się jakieś dziecko po tej mądrej zabawie gronkowcem zaraziło, komuś oczy zaczęły ropieć, jakiemuś wyszła paskudna wysypka… Przecież w tych fontannach jest brudna woda w której myją się bezdomni i nierzadko kąpią psy.

  18

  0
  Odpowiedz
 6. A co mają patrzeć i się zachwycać? Jak chcą to niech się kąpią. Może w domu bieżącej wody nie mają i muszą nosić z ulicy.

  2

  3
  Odpowiedz
 7. Jeśli twoje dziecko wchodzi do fontanny, wiedz że coś się dzieje.

  8

  1
  Odpowiedz
  1. Raczej Kraków ,na Placu Szczepańskim.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Szcze pan – weź naszczyj do tej fontanny publicznie i dostojnie śpiewając hymn państwowy a kumpel niech nagrywa telefonem jak będą spierdalać z wody. To będzie hicior na youtube

    2

    1
    Odpowiedz
 8. Kurwa w całej polszy teraz takie tworzą? U mnie identycznie

  2

  0
  Odpowiedz
 9. U mnie w mieście to samo. Najlepsze jest to, że jakieś 800 metrów obok tej fontanny jest kąpielisko, rozumiem gdyby chodziło o brak hajsu ale wejście to kwestia chyba 6 złotych a sądząc po tym jak te mamuśki były odjebane to nie byłby problem.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. W Piotrkowie Tryb. To samo. Ostatnio widziałem jak pies srał do fontanny 😀 Jedyna pociecha.

  0

  0
  Odpowiedz