Wzruszający dokument Netflixa.

Jeśli Bóg istnieje, powinien podać się do dymisji.

W trakcie przeglądania filmów dokumentalnych w serwisie Netflix, można trafić na serial pod chwytliwym tytułem „Wyznania Morderców”. Jeden z odcinków opowiada o paskudnym czarnuchu, który podczas alkoholowo- narkotykowej libacji zastrzelił z wielkiej strzelby swoją partnerkę- matkę trzytygodniowej córki. W trakcie seansu możemy się dowiedzieć z opowiadań głównego bohatera, że urodził się w złej dzielnicy, w paskudnym otoczeniu, między złymi i niegodziwymi ludźmi a on sam był bardzo kreatywnym i dobrym człowiekiem. Taki był cudowny i wspaniały, że jak tylko odrósł od ziemi to od razu zaprzyjaźnił się z typami spod ciemnej gwiazdy, zaczął pić i ćpać a jako ścieżkę kariery obrał handel dragami na ulicy. Co do zamordowania swojej żony, Bambo twierdzi, że był to straszny wypadek i właściwie to shogun sam wypalił kobiecie w twarz. Nnadmienić należy, że on sam nie przyznał się do popełnionego czynu, nie powiadomił o zajściu nikogo a w trakcie śledztwa mataczył jak tylko się dało. Cały czas za to bredzi, że człowiek zasługuje na przebaczenie a on sam w więzieniu tak bardzo się zmienił, że jest obecnie prawie świętym człowiekiem, że ma predyspozycję do przewodzenia ludziom i nauczania ich prawego życia.
Słowem podsumowania: człowiek ten jest totalnym narcyzem i worem gówna. Jego empatia, karność, mądrość i poczucie wstydu zostało zastąpione w całości nieodwracalnymi zmianami w mózgu, głupotą i megalomanią, które to przymioty zostały nabyte na drodze ćpania i picia.
Proszę Was zatem o odpowiedź:
Czy tacy ludzie powinni otrzymać przebaczenie, drugą szansę? Czy powinniśmy na powrót wpuścić ich do naszego społeczeństwa?
Ja osobiście uważam, że nawet dożywocie jest zbyt wielką litością dla takiego zwierzęcia i natychmiastowa eutanazja jest tutaj najlepszym rozwiązaniem.

2
1

Brak słów na takich rodziców

Byłem świadkiem jak chłopiec ok. 4 lat władował się prosto na ulicę pod koła rozpędzonej taksówki. Na szczęście taksówkarz gwałtownie zahamował więc nic się nie stało.

Jak się okazało, 20 metrów dalej mamuśka z wózkiem(z młodszym dzieckiem) stała z telefonem i nawet nie podniosła głowy! Zauważyła synka dopiero jak do niej podbiegł…

Kobieto, gratulacje! Wygrałaś konkurs na Rodzica Roku nawet o tym nie wiedząc.

4
0

Pierdolę tego Linuksa

Może nie tak do końca, ale po części mimo, że to najciekawsze oprogramowanie z jakim się spotkałem (mam tutaj jednak na myśli głównie środowiska graficzne takie jak KDE, GNOME).
Co nie zainstaluję to mimo kilku ładnych minut ustawień dalej mi się tną filmiki na YouTube w jakości FullHD i 60fps’ach, a co dopiero przy wyższej rozdzielczości…
To pewnie przez jakiegoś Pentiuma, ale na Windows 11 4k@60fps chodzi płynnie na nim (btw. to chyba ostatni raz kiedy sprzęt z Windowsem… i ogólnie Windowsa kupiłem).
Niedawno została odkryta poważna luka w CUPS, nie została jeszcze załatana, ale z tego co sprawdziłem w Fedorze została wyłączona usługa z nią związana (czyli coś zostało zrobione… w tej sprawie), tak samo w OpenSUSE Leap, a w Ubuntu (nawet z darmową PRO subskrypcją) wypada ręcznie ją wyłączyć, tak samo w Debianie.

A tak ogólnie, jak ktoś chce nad tym siedzieć i się głowić nad tym… co ktoś skomplikował to jego sprawa, ale jest takie powiedzenie, że za wygodę się płaci.
Ja też taki będę, a gdybym chciał zostać programistą to bym wybrał takie języki którymi mógłbym zaprogramować sprzęt, a nie coś w systemie operacyjnym,
ale nie mam takich ambicji. Wolałbym się uczyć języków obcych, matematyki…

A ile to trzeba czasu poświęcić na to?
Bo coś nie działa np…
Ja znam słuszną alternatywę i dla mnie wcale nie jest to Windows…
Pewnie kosztem prywatności, ale co poradzić… Można nie podłączać do internetu 🙂

„Gdyby chodziło idealnie to by było idealne” – takie moje zdanie o tym oprogramowaniu.

0
1
Pokaż komentarze (7)

Komentarze do "Pierdolę tego Linuksa"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. (Autor wpisu).
    Używam Linuksa i ma się bardzo dobrze 😉
    Dystrybucję sobie trzeba dobrać, środowisko
    i czy na waylandzie czy na x11 😉

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Jak dla mnie tylko Terminal jest cenny na Linux’ie !
    To odpowiednik CMD na Windows, ale wiem, że ma więcej komend Linux niż Windows.
    A ciekawe co ma Mac?

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Zainstaluj Virtual Boxa hehe !

    1

    0
    Odpowiedz
  5. „Za wygodę się płaci”
    Dobre, muszę to powtarzać moim klientom.
    ~Ja.

    1

    0
    Odpowiedz
  6. Darmowa subskrypcja i to Pro !
    Nie no, czyli zajebiście „dużo” klientów, skoro nawet za darmo Pro ha ha ha.
    ~Ja.

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Programuje się programy głównie w C++ i Python, choć ja dawniej zawsze wolałem Turbo Pascal (ale to już nawet w szkołach przestali uczyć – a odpowiednik to Free Pascal), bo już tak przedawniony język programowania heh.

    Natomiast sprzęty programuje się głównie w Asemblerze hehe.

    ~Informatyk staromodny niezarobkowy LOL.

    1

    0
    Odpowiedz
  8. A ja mam maca. Nic sie tu nie jebie, ale też jest nuda straszna.

    1

    0
    Odpowiedz

Marny los posła

W ostatnich wyborach zostałem wybrany posłem do sejmu. Musiałem srogo zapłacić, żeby dostać się na listy, a i tak było ryzyko, że mnie nie wybiorą. Normalnie z poselskiej pensji to z połowę kadencji będę to spłacał. Naoglądałem się różnych sasinów i szumowskich, co leciutko przejebali lub zajebali grube miliony i nikt im nic nie zrobił. Nasłuchałem się pierdolenia o bankierach i lobbystach, którzy sypią hajsem, żeby im coś przegłosować. O jakichś ruskach, niemcach, czy innych żydach, którym rząd sprzedaje Polskę. I co? I gówno. Nie wiem, może te grube fuchy są dla elit z rządu, ale ja jestem szeregowym posłem i chuja z tego mam. Nikt nie przychodzi do mojego biura z ofertami, a głosować muszę zgodnie z dyscypliną partyjną. Nie wiem, może nikt nie chce kupić już tej starej kurwy Polski? Mam ją na OLX wystawić, czy co? Nikt mnie też na dziwki nie zaprasza na Podkarpacie, a tyle było gadane o seksaferach. Nie wierzcie w jakieś bujdy o rządach światowych czy ruskich onucach. Panie Putin? Halo? Sypniesz Pan rublami? Panie Scholz? Coś zagłosować w sprawie Zielonego Ładu? Panie Biden? Nie trzeba kupić jakiegoś uzbrojenia? Więcej Ukrów przyjąć? Panie Netanjahu? Jakieś kamienice potrzeba? Poparcie dla obrony Izraela? Pani Ursulo? Przyjąć więcej inżynierów? Panowie Bankierzy? Kredyty 0% zagłosować? Samochody elektryczne? Bezgotówka? LGBT? Ślad węglowy? Ślad wodny? Nędzny jest los posła. Ta cała chujnia się dzieje i tak, a gdzie w tym ja. Potrzebuję kasy na życie w tym chujowym kraju.

3
0

Koniec życia

Marzysz o motocyklu. Nie za duży, nie za mały. Taki w sam raz na wypad na miasto czy też dojazdy do pracy. Udało ci się namówić żonę na klasę 125. Żonie nawet się podoba, dzieciakom tym bardziej. Uczysz się powoli jeździć, poznajesz nowe miejsca, nowych ludzi. Pewnego dnia wracasz z pracy do domu i po chwili budzisz się na ziemi. Nie czujesz nóg, reszta ciała boli jak cholera. Zdejmujesz kask, wypluwasz litr krwi, który uzbierał się w buzi. Krzyczysz. Będziesz słyszeć ten krzyk w głowie przez następne kilka tygodni. Podbiega do ciebie młody chłopak. Mówi coś o wypadku, karetce, ale nie rozumiesz tych słów. W tym momencie nic nie rozumiesz, tylko dalej krzyczysz, do końca sam nie wiesz dlaczego. Po chwili przyjeżdża straż pożarna, unieruchamiają cię, rozcinają nowiuśkie ubrania. Za nimi są już ratownicy. Lądujesz na noszach, wkładają cię do karetki, jedziesz na sygnale. Tracisz przytomność.
Budzisz się wśród innych ludzi na noszach. Wszyscy stękają z bólu. Widzisz zapłakaną żonę. Nie czujesz nóg. Podchodzi do ciebie lekarz, pyta się, czy wiesz, co się stało. Wypadek. Kierowca samochodu myślał, że o tak późnej godzinie nikt nie będzie jechał tą drogą i przejechał na czerwonym świetle. Efekt? Przerwany rdzeń kręgowy.

Dziękuję wszystkim za wspaniałe życie. Niestety, dla mnie ono się zakończyło.

7
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Koniec życia"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Przepierdolona sprawa. Trzymaj się tam.

    1

    0
    Odpowiedz

Byłem świadkiem niecodziennej sceny w sklepie spożywczym

W kolejce do kasy stały trzy osoby. Pierwszy był mały, maksymalnie 8 – letni chłopiec ewidentnie wysłany po zakupy przez rodziców, bo w koszyku miał torbę z ziemniakami, jakiś bulion warzywny i przyprawy. Za młodym stał na oko 50-letni, łysawy, wymiętoszony facet o opuchniętej twarzy i nosie czerwonym jak radziecka flaga. To jeden z tych pijaczków lepszego sortu. Jeszcze taki nie jest na dnie, ale już nie za dużo mu brakuje. Ostatnia w kolejce stała grubsza, starsza pani, przesadnie umalowana różem na policzkach.
Kiedy pani za kasą ważyła ziemniaki, z kieszeni chłopca wypadł banknot o nominale 10 złotych. Pijaczek popisał się wyjątkowym refleksem, bo gdy tylko dyszka dotknęła ziemi, on szybko postawił na niej nogę tak, że zguby nie było widać. Kiedy kasjerka powiedziała, ile należy się za zakupy, dzieciak zaczął nerwowo przetrząsać kieszenie. Trwało to kilka sekund, podczas której zapanowała grobowa cisza. Przerwał ją dopiero bardzo głośny dźwięk klapsa. PLASSSSK! To grubsza pani, zamachnąwszy się, klepnęła otwartą dłonią w łysinę pijaczka, a następnie jak gdyby nigdy nic poprawiła sobie loczek trwałej, który opadł jej na czoło.

Menel przywołany do porządku nawet nie pisnął, tylko czerwony jak czereśnia czym prędzej wyciągnął banknot spod buta i bez słowa wręczył go chłopcu.

Wierzcie mi – to wyglądało niczym scena wycięta z jakiegoś starego, niemego filmu.

3
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Byłem świadkiem niecodziennej sceny w sklepie spożywczym"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Baba pewnie dość miała problemów i pomyślała sobie „co się będę p…”.

    0

    0
    Odpowiedz

Dieta słoniowa

Odkąd jako dziecko, odwiedziłem z rodzicami kontynent afrykański a tam skosztowałem mięsa słonia, nie chcę jeść nic innego.
Jem tylko słonie i piję wodę z rzeki.
Z wodą to jeszcze nie problem ale skąd w Polsce brać mięso ze słonia.
Dzwoniłem do ogrodów zoologicznych ale wszędzie uznali mnie za idiotę lub dowcipnisia a najpewniej, jedno i drugie.
Mógłbym co prawda zamawiać mięso z Afryki ale niestety, w UE nie można handlować mięsem słoni.
Wyprowadziłem się zatem do Afryki i tutaj się urządziłem.
Poluję na słonie i zjadam je.
Zapytacie na pewno – a co z kością słoniową ?
Cóż, jak wiecie, pozyskiwanie jej i handel, są zabronione więc zjadam kość razem z resztą słonia.
Zostaje tylko trąba bo trąby nie lubię.
Z czasem zaczęły pojawiać się problemy bo zjadałem jednego słonia dziennie a teraz, wcinam nawet trzy.
Dostałem ograniczenia polowań bo boją się, że zjem wszystkie słonie w kraju i co potem ?
Próbowałem hipopotamy czy nosorożce ale nie smakują mi, to nie to samo.
Namawiano mnie aby do Indii jechać i tam jeść słonie ale ja azjatyckich słoni nie przełknę.
Są za bardzo łykowate i mdłe w smaku.
Jadam tylko słonie afrykańskie.
Martwię się, że z głodu umrę jak zabraknie słoni dla mnie.

3
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Dieta słoniowa"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Przeczytałem, bo miałem taką ochotę 🙂 https://soundcloud.com/kamil-majchrzak-audio/ch-jnia-pl-dieta-sloniowa

    (Admin): Ale niesamowita dykcja i glos, super, bardzo pozytywne az sie ucieszylem jak dziecko.
    Mam pytanie: jakiego sprzetu uzywasz po za swoim super glosem i inntonacja aby nagrac tak czysty dzwiek? Chcialbym tez kupic sobie cos takiego a kompletnie nie siedze w temacie.

    0

    0
    Odpowiedz

Polska potrzebuje Punishera

Tak jak w temacie. Polska potrzebuje Punishera, który odsyłał by złodziei z POPiSu i ich pociotków oraz Rozbuchany Kler w zaświaty. Nie ma innego lekartwa na rak toczący ten kraj oraz spierdolenie polityczne. Mogło by być nawet kilku takich Punisherów. Za każdy akt korupcji trochę ołowiu od Punishera. Nic się nie zmienia na lepsze od lat tylko kradną coraz więcej i coraz bardziej bezczelnie.

PS. Admin ogarnij się. Wstawiaj na stronę prawdziwe chujnie, albo olej sprawdzanie i po prostu niech wszytko ląduje na stronie. Z tego co widzę to od dłuższego czasu pojawiają się śmieciowe wpisy o dupie Maryny. Żdadne to chujnie tylko jakieś przechwałki, albo pierdolenie po próżnicy i na dodatek coraz dłużej trzeba czekać na nowe wpisy.

1
0

Zerwalam z chlopakiem który ma mnie w dupie.

Byliśmy razem prawie 9 lat. Poznaliśmy się mając po 20 lat. Teraz przekroczyliśmy 30 + lat. Od zawsze byliśmy burzliwą parą. Często się kłóciliśmy ale po jakimś czasie zgodziliśmy się. Mój były chłopak jest alkoholikiem i nic w zyciu mu się nie chce robić. Jest mu dobrze z tym jak jest. Akceptowałam to jaki on jest, poszliśmy sobie na kompromis. W mojej obecności pił alkohol do minimum lub więcej podczas mojej nieobecności… Zdarzało się wiele razy że mnie okłamywał, oszukiwał, olewał, ignorował mnie czy lekceważył moje problemy i potrzeby. Od zeszłego roku zaczęło się poważnie psuć między nami. Obrażał mnie, poniżał, wysmiewal się ze mnie, nie akceptował mojego wyglądu – miałam nadwagę i w ramach tego oglądał zdjęcia chudych i szczupłych kobiet na instagramie czy na porno. Do połowy tego roku była znaczna poprawa – pokazał mi że mu na mnie zależy i zawsze mogłam na niego liczyć nawet o kazdej porze dnia i nocy 🙂 Ale odkąd zmarla mu babcia wprowadził się do niego na stale jego ojciec alkoholik. Od tego momentu ma mnie gdzieś, po prostu mu nie zależy na mnie i mi to pokazuje na kazdym kroku. Rozmawiałam z nim o tym że sie zmienił na gorsze a on mi na to że nie zamierza nic z tym zrobić… Olał moje potrzeby i postanowiłam z nim zerwać. Przy zerwaniu milczał – coś proponował jakaś zmianę, martwił się o mnie ale nie dostatecznie na tyle żebym to doceniła. Rozstaliśmy się pod wpływem emocji. Zrobiłam mu na koniec awanturę o to że nie chce on spędzać ze mną jak najwięcej czasu i że przestał się o mnie martwić i przejmować i na bezczelnego na koniec mnie okłamał i oszukał… Na pożegnanie zareagował on radością że go w końcu zostawiłam i nie chcę mieć z nim wspólnego. Dobrze zrobiłam że z nim zerwałam? Moja intuicja mnie do tego zmusiła i jego czyny lub jego brak w tej byłej relacji.

1
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Zerwalam z chlopakiem który ma mnie w dupie."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja pierdolę. Człowiek ogranicza alkohol do minimum, odstawia słodycze, fast-foody itd. To często nie wystarcza, żeby spodobać się wartościowej kobiecie. Po prostu. A Ty pytasz, czy dobrze zrobiłaś zrywając z alkoholikiem, leniem i gościem, który Ciebie wyśmiewa? Pojebało Cię?

    0

    0
    Odpowiedz

Rozstałem się z żoną

Mimo że mamy dwoje wspaniałych i cudownych dzieci(3 latka i roczek). Toksyczność związku nie pozwoliła nam na wspólne przeżycie reszty naszego czasu. Staram się jak mogę, każdą wolną chwilę staram się poświęcać dzieciom, niestety matka dzieci próbuje mi to za wszelką cenę utrudnić. Wszyscy dookoła się ode mnie odwrócili. Ludzie, których miałem za przyjaciół. Ludzie, których miałem za rodzinę. Wszyscy szczują mnie psami „bo tak nie wypada”.

Ostatnio odwoziłem dzieci do ich matki na drugi koniec wojewódzkiego miasta, godziny wieczorne, to i pociechy trochę już zmęczone, sam też już resztkami sił po tygodniu pracy, stoję nad wózkiem i zabawiam dzieciaki. Śmiech na cały wagon. W pewnym momencie wstała pani lat około 50 – 55, podeszła do mnie i wysiadając powiedziała: „Aż miło popatrzeć, jak pan zajmuje się dziećmi”. Nie ukrywam, łzy napłynęły mi do oczu. Przyjaciele, rodzina, matka dzieci nie chcą widzieć ile robię dla tych dwóch oczek w mojej głowie. W tym momencie ta pani zrobiła mi dzień, tydzień, cały miesiąc. Dziękuję jej za wsparcie. Droga pani, jeśli to czytasz, to wiedz, że dałaś mi energię do dalszych bardzo ciężkich zmagań.

A tym co w komunikacji dają telefon do ręki dziecku – popatrzcie na swoje pociechy, porozmawiajcie z nimi, powygłupiajcie się. Tego czasu nie odzyskacie!

3
0
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Rozstałem się z żoną"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jesteś pięknym człowiekiem. Takim pozostań.

    0

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Disco Polo | Piłka | Skończone 27 lat i poczucie spierdolonego życia | Uprawiam sporty ekstremalne | Wkurwajacy sasiad za czesto spotykany. | Nie znoszę swojego brata, bo jest upośledzony | Dotyczące głupich komentarzy na temat wpisu o pirackiej telewizji | Afera w samolocie LOT | Afrykańska przygoda | Przestroga dla każdego właściciela psa w celach informacyjnych | Subtelne chlańsko | Moje relacje z dziewczynami z klasy uległy pogorszeniu - część 2 | film dokumentalny na YT: "arte - zakłady bukmacherskie" | Dysmorfia mięśniowa - Mam problem czy ludzie mnie oszukują | Dziewka wśród speluniarzy | Moje relacje z dziewczynami z klasy uległy załamaniu | Krach na rynku mieszkań | Czy to ja jestem nienormalny, czy świat zszedł na psy? | Serio kurwa????????? | Baby i chłopy w ringu | Gry są coraz gorsze | Głupie filmy akcji | Wystarczy tylko jeden błąd by zmarnować sobie życie | Promowanie otyłości jest złe! | Korporacje zabijają jakość | Nigdy nie widziałam | Nic się nie chce a ciagle coś trzeba | Człowiek zawsze znajdzie sobie jakiś problem. Albo problemy znajdą człowieka. | Tak trudno po potrąceniu zwierzęcia samochodem zwrócić uwagę czy przeżyło? | Najgłupszy wpis w historii Chujni | SIEDZĘ SE NA ŁAWCE I ROZMYŚLAM... | Jak można być takim człowiekiem? Czy świat to widział? | NFZ, czyli największy syf w tym państwie z dykty | Co tu tak cicho? | Hotspot | Lubię starsze kobiety i ogólnie starszych ludzi | Pieski typu York, Shih tzu, jamnik itp | Szwecja | Życie pod jednym dachem z matką alkoholiczką | Kariera | Kradzież samochodu | Populacja Krokodyli | Moja dziewczyna mnie chyba nie kocha | Brak znajomych po 30-tce | Modlitwa moja. | Przez ostatnie dwa lata tkwiłam w toksycznym związku | Gówno | Nowe Szary Króla | Mówienie per pan/pani