Świat mnie boli

I tak wszyscy czekali na to całe CIEEEPŁO w zimie, co? A teraz wszyscy zdychamy w męczarniach. Jak mówiłam, że zima jest spoko to wszyscy krzywo na mnie patrzyli. Tyle, że łatwiej jest się ogrzać niż teraz przy tych kurewskich upałach ochłodzić. Poza tym jestem tegoroczną maturzystką, zjebałam najważniejsze przedmioty, jakie potrzebowałam na studia no i teraz czekam – na liście rezerwowych… Nie wiem, czemu tak bardzo mi zależy, skoro to oznacza tylko kolejne lata zapierdalania po nocach z energetykiem w ręce. Inna sprawa, że nie mam na razie zupełnie gdzie mieszkać, bo niestety nie pochodzę z miejscowości, gdzie jest moja uczelnia. Ogólnie wszystko jest popierdolone od początku do końca.

25
41

Komentarze do "Świat mnie boli"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dokładnie.Ja lubię tylko zimę.wkurwia mnie to całe podniecanie się latem.Co jest przyjemnego w tym że się jest ciągle spoconym ,i wyjść na dwór się nie da.I masz 100% rację,ja też zawsze mówię że w zimie łatwiej się ogrzać,można nawet założyc kilka swetrów,kaloryfer na fula.A w lecie w domu gorąco,na polu gorąco,rozebranie się nic nie daje,a klimatyzacja w naszym kraju to luksus.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wiecie co tak piszecie, ale ja jednak wole lato mieszkam na tej jebanej wsi… w zimę tu nie ma co robić pieprzony autobus do tego zasranego miasta jedzie ponad godzinę i w zimę co mam do roboty w tym gównianym zadupiu tylko przed kompem a w lato to chociaż sobie wyjdę z kumplami na piwko albo pograć w siatkę albo w nogę no bo w zimę gdzie jak tu nawet zasranej hali nie ma. Jebana wieś!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pierdol studia zostań ninja…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Chłód jest fajny, ale jak pół godziny trzeba samochód odśnieżać to jest chujowo. Ciepło jest fajne, ale jak nie można zasnąć od gorąca to jest chujowo.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pierdol ninja,zostań samurajem…

  0

  0
  Odpowiedz