Wyruchany w dupsko bez mydła przez los…

Czemu jak coś idzie dobrze to coś musi się zjebać? Tydzień temu dostałem dobrą pracę, z której mogę być dumny. Niedawno kupiłem sobie upragniony samochód. To tyle z tych dobrych rzeczy. Bo reszta się zaczęła jebać. Żadna laska nie chce się ze mną umówić. Te z którymi się spotykałem jakiś czas temu się nie odzywają. Co jest grane? Nawet kumple mnie w dupsko ruchają. Żaden się ze mną nie chce spotkać na piwie. A jak już z kimś się wstępnie ugaduję, to ciul musi się wycofać w ostatniej chwili…

32
53

Komentarze do "Wyruchany w dupsko bez mydła przez los…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam dokładnie to samo. Ludzie to skurwysyny…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. lepiej z mydłem xd

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ty się ciesz że nie masz takich znajomych co by ciebie w DUPSKO RUCHALI tylko dla kasy. ci ludzie przynajmniej przedmniotowo są fair w stosunku do ciebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Będę brutalny 🙂
  Może za bardzo bufoniasto obnosisz się ze swoimi sukcesami (pracą, samochodem itp), mało ludzi lubi nadętych chwalipiętów, więc możliwe, że dlatego Ciebie unikają.
  Inna wersja: jedne z naszych narodowych przywar to zazdrość, zawiść i małostkowość, więc może są zazdrośni i zwyczajnie żyła im lata, jak widzą, że odnosisz sukcesy, masz pieniądze 🙂 Dlatego wolą unikać.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Widocznie zrobiłeś się bananem czy coś takiego a tego dawni znajomi nie lubią.
  A psuje się dlatego że za dobrze miałeś…poza tym po chuj narzekasz?Pracę masz,furę masz to i tak jest dużo.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wiesz tam każdy ma życie swoje, nie zawsze ruchają w dupe, moze nie mogą po prostu. Chyba lepiej jak Ci powie od razu, że nie, a nie kręci za nos?!
  Masz prace, auto facet spełniaj się zawodowo, kobieta się znajdzie 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Chciałbym mieć taką chujnie jak ty

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kumple Cie olewają to przyszedłeś sie tu chwalić? Won!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Chyba jednak z mydłem, i do tego Ci się to podoba.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @8 czytaj ze zrozumieniem. Koleś napisał w pierwszym zdaniu o co biega więc jak odniósł w czymś jakiś sukces to reszta poszła nie po jego myśli…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A może trochę za bardzo w gorącej wodzie kąpany jesteś? Sympatia to nie nowy wóz, który kupujesz w moment. To też nie nowa praca, w której musisz tylko zrobić co do Ciebie należy i możesz iść w chatę. Sympatia zaczyna się od werbelków szeptów i wyznań a dopiero potem są tam-tamy seksu. Nie da się przeskoczyć niektorych etapów (chyba, że z kurewką-ale kurewki chyba nie szukasz na stałe 😉 ). A wiesz co-może jebie od ciebie potem, serem, albo zamiast buzi masz wylęgarnię paradontozy. Zacznij od mycia calego ciała (w tym zębów) i od dentysty… Ja po naprawie zębów mam całkiem fajne podbieranie. Laska mi szczerze powiedziała, że wali mi z pyska jak z wysypiska-ze mogę być fajny, inteligentny, mieć zajebiste niebieskie oczy, blond włosy i figurkę amanta- ale dbanie o ciało to ponad połowa sukcesu. Higiena.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Bo w życiu Panie Kolego nie można mieć wszystkiego 🙂
  Ale mi się zrymowało 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 14. pewnie zostałeś policjantem ha ha ha

  0

  0
  Odpowiedz
 15. urzekła mnie twoja historia

  0

  0
  Odpowiedz