Zesraj się, a nie daj się

Tym razem tematem tego wpisu będą starsi ludzie. Otóż czemu wszyscy staruchy, których znam, moi rodzice, teście i inne wszystko starają się robić tak by wyrabiać 300 procent normy?
Np. miałem kilka dziur na masce i przetarte drzwi, to stary nie dał mi jechać do lakiernika tylko mówi zamów butelkę lakieru to sam zrobię. I jak co do czego to nie jest lakiernikiem i nie zrobi bo nie umie jak przeczytał wydrukowane z internetu jak to się robi. 100 złotych psu w pizdę poszło się jebać.
Listwy progowe nie szło mu, to jak mu zwróciłem uwagę, że je zaraz zjebie to rzucił kombinerki na podłogę aż odprysła dziura i poszedł.
Przychodzę na drugi dzień – listwy założone, powgniatane od napierdalania młotkiem, ale zamontował.
Dziś wzięli dziecko na cały dzień to usnął im o 19tej, to go niósł na rękach, ubrał go w bluzę, cały aż zagotowany dzieciak. a sam se lazł w koszuli z krótkim rękawkiem by się nie przegrzać. Nosz kurwa staruchy dajcie se kurwa na luz, jak coś wam pójdzie jak kurwie w deszcz to nikt nie będzie miał pretensji. Przestańcie się usrywać nad każdą czynnością. Zachowujcie się jak normalne ludzie, nie zapierdalajcie jak cyborgi, tylko bądźcie ludźmi.
Ps. Teściowa to też niezła maszyna. Zapierdala z wózkiem 5km na spacer chociaż cierpi na zwyrodnienia stawów. Zamiast posiedzieć na ławce pod domem to lata jakby miała motorek w dupie.
To tyle.

67
59

Komentarze do "Zesraj się, a nie daj się"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Każdy chce być potrzebny. 5Km z wnukiem/wnuczką to chyba nic strasznego prawda? Nawet dla zdrowia fajnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Oj rzesz,kolego! To co piszesz to mądre jeeeest! Jak mało kiedy i mało co!Będę twe postulaty realizował$ ze wszystkich siłłł!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Tak trochę to prawda.Ale pamiętaj,za niedługo tez będziesz,,Staruchem”więcej szacunku.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @3 na szacunek to sobie trzeba zasłużyć – tak myślę.
  A do autora: mam bardzo podobne zdanie, tyle tylko, że dodam jeszcze od siebie to: niechaj starsi ludzi przestaną się upierać, że tylko oni mają rację i będzie git.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jak nie chcesz przesrać życia, to zabieraj żonę i szukaj innego domu. Nie da się całe życie walczyć, dopadnie cię takie zmęczenie, że małżeństwo się rozleci. Taka chujnia…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Nadchodzi czas w życiu każdego człowieka, kiedy czuje się po prostu stary i niepotrzebny. I te dziwne zabiegi, których się ciągle podejmują są może po prostu rozpaczliwymi próbami udowodnienia, że nie są bezużytecznym ciężarem. Wyrozumiałości trochę ludziska.

  0

  0
  Odpowiedz