Wy tu piszecie o chujowych sprawach

Wy tu piszecie o chujowych sprawach. Ja wam powiem co to znaczy mieć zasrane życie. Tak, zasrane, prawie jak Dworzec Centralny w Wa-wie. No to tyle powiem, że mnie chłopak zdradzał w trakcie chodzenia ze mną, ale chuj z nim. Jak już się pożegnałam z samcem to jeszcze wyszło, że ja jestem kosmitką. Ale w sumie jest tu trochę prawdy. No to tyle na dziś bo się rozpisałam straszliwie. A w ogóle to mam w dupie to czy ktoś to przeczyta i czy się tym przejmie, bo to nie program „Urzekła mnie twoja historia” czy „Rozmowy w szoku”!

15
63
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Wy tu piszecie o chujowych sprawach"

  1. Qrwa,całe życie szukam kosmitki.I znowu chujnia

    0

    0
    Odpowiedz

jest chujowo:(

ja, jako drugi ojciec chujowej teorii życia w pełni zgadzam się z moim przedmówcą i również wyrażam głęboką nadzieję zakosztowania pięknego, aczkolwiek nieuchwytnego i jakże lekkiego w swej istocie smaku antychujni. codziennie rano jako jeden z czołowych chujowiczów stwierdzam z ubolewaniem, że kolejny dzień będzie conajmniej tak samo chujowy jak poprzedni. jak tu żyć, gdy chujnia nas otacza, tłamsi i doszczętnie przesiąką istotę naszych myśli? nigdy o nigdy chujnia nie wzniosła się na takie wyżyny jak w ostatnich czasach:( tak jest bracia i siostry, mówiąc prostymi, lecz jakże pełnymi wyrazu słowami: polska rzeczywistośc ssie pałke. dziękuję, kurwa.

35
88

chujnia nie odpuszcza:(

Na wstępie pragnę wyrazić moje jakże wielkie ubolewanie z racji zbyt małej potęgi mojego umysłu oraz wiadomych ludzkich ograniczeń, które za nic nie pozwalają mi osiągnąć stanu świadomości do tej sytuacji odpowiedniego. otóż cały problem tkwi w tym, że chujnia jako byt abstrakcyjny lecz jednocześnie jakże realny w swej istocie i będący nierozłącznym elementem każdego człowieka nie jest skłonna do uchylenia większego rąbka tajemnicy swego enigmatycznego istnienia. mimo, że jestem jednym z ojców „chujowej teorii życia” i jako jeden z niewielu posiadłem choć po części moc oraz potęgę władania chujnią to jednak zawsze ona występuje w swym naturalnym ludzkim wymiarze czyli w postaci chujni dodatniej, zwanej przez niektórych pechem lub po prostu złym stanem ducha. wyrażam powyższym głębokie ubolewanie z racji niemożności wykonania jakiegokolwiek działania, którego podstawą byłby choć pierwiastek chujni ujemnej zwanej dalej antychujnią. dałby on mi nadzieje na lepszy.. mało tego, na idealny świat bez chujni, która zostałaby zniwelowana antychujnią. zwracam się niniejszym tą oto apostrofą do antychujni jako bytu astralnego o zesłanie choć promyka jej antychujowego działania oraz udzielenie choć jednej małej wskazówki pozwalającej mi zacząć rozwijać sztukę władania nie tylko chujnią ale również antychujnią. wtedy nirwana, neutralność i bezstronność w radości i smutku na świecie zapanuje. idealna harmonia świata chujnią uprzednio skażonego a antychujnią docelowo wybawionego. o jajebie!

22
62

analiza matematyczna również ssie pałke

wszem i wobec oświadczam, iż przedmiot chlubnie i niesłusznie nazywany analizą matematyczną jest przeokrutnie chujowy i bezsensowny, a ja muszę to wkuwać i wkurwia mnie to zajebiście. dobrze, że jest chujnia.pl
pozdro chujowicze

24
65

Niemiecki ssie pałke

Zgadzam się, ten język jest okrutnie chujowy. Nie ma nic gorszego od momentu, w którym przychodzi nam spotkać się z nim oko w oko i podjąć jakiekolwiek czynności związane z tym jakże lekko brzmiącym gównem. I ten kurwa głos, który jesteśmy zmuszeni słyszeć przy wszystkich ćwiczeniach ze słuchu. Czy lektor przed nagrywaniem nie mógł wyjąć sobie tych klusek z mordy?

22
60

Niemiecki mnie dobija

Niemiecki mnie dobija. I właśnie nadszedł ten moment, gdy trzeba odrobić niemca. Fajnie . Przetłumacz tekst o walentynkach w Walii. No ja pierdolę. Nie dość, że muszę czytać o ultra komercyjnie chujowym „święcie”, to jeszcze do tego po niemiecku. Rozumiem, że język może być skomplikowany i trudny w wymowie, ale na wszechmocnego chuja Pana, czemu każde słowo w tym języku brzmi jak „zamorduj mnie łopatą i zakop pod płotem” ?!

23
65

Zdjęli Gwiezdne Wojny z ramówki

Nie no normalnie dziś nie daję rady. Wracam zrąbany do chaty po całym tygodniu roboty za najniższą krajową, a tu zonk! Popierniczona TVP2 zdjęła Gwiezdne Wojny z ramówki! No i nie obejrzę 5 epizodu… Co za chujnia!

26
75

chujnia trwa i niepodzielnie panuje:(

o japierdole! dlaczego otaczająca mnie rzeczywistość, mówiąc potocznie, „chujem trąca”? dlaczego w naszym kraju widmo chujni zasłania mi jakiekolwiek możliwości sensownego rozwoju? i wreszcie, dlaczego większość ludzi, nieświadoma pojęcia chujni i jej na ich życie wpływu, pozostaje biernymi narzędziami w rękach tej jakże potężnej i niezwyciężonej siły (chujni – przyp.aut.)? o do kurwy nędzy! wkurwia mnie to lecz z racji ciążącej na mnie chujni nie jestem w stanie zrobić nic, poza potocznie zwanym „pierdolnięciem”, a, jako że zdarza mi się ono coraz częściej, stan mojej świadomości można określić jako pierdolnięty i takie też mniemanie o mnie można posiąść po krótkim okresie wspólnego pożycia. O chujnio! zwracam się bezpośrednio, acz z należytymi honorami i dystynkcją do ciebie, wszechpotężna w swojej mocy i niokiełznana w swoich mrocznych knowaniach! daj mi choć raz w życiu osiągnąć pełną satysfakcję wynikającą ze świadomości, że chujnia została zniwelowana do zera! choć wiem, że to niemożliwe, umysł mój krzepi się myślą, że w końcu brzemię chujni zostanie z niego nawet na nikły ułamek nanosekundy usunięte. na tym kończę moją niepełną, w ogólnym zarysie naszkicowaną opowieść o panowaniu wszechwładnej chujni. kurwa.

26
54

O kurde!

Nie lubię szkoły, bo jest głupia i do tego mamy pojebaną babę od plastyki, a od polskiego zachowuje się jak UFO z kosmosu. Za to nasza wychowawczyni jest zajebista i jedziemy do Bochni na wycieczkę na 2 dni. Będziemy mogli siedzieć na polu do 3 w nocy, a potem przez całą noc grać w butelkę na całowane.

32
56