Chujnia z karate

Witam. Od początku lutego zapisałem się na karate wszystko ładnie pięknie do czasu drugiego czy trzeciego treningu robiliśmy pompki w chuj chyba z 50 wszyscy wymiękali a ja jako „bohater” wysiliłem się i robiłem dalej aż w końcu mi coś jebło w łokciu, i od tamtego czasu już hantli nie mogę dźwigać ani wcale pompek robić, żadnych ćwiczeń co wykorzystują ręce a teraz zachorowałem i mnie głowa napierdala. Od miesiąca opuszczam treningi bo tu lekarz bo tu co innego… a zrobiłem wielką nadzieję mojemu trenerowi i sempajowi że pójdę na egzamin i zdam kurwa na ten pomarańczowy pas a tak to gówno nie dopuszczą mnie do egzaminu a poza tym nawet gdyby to, mój internat będzie zamknięty i kurwa wcale nie pojadę przecież specjalnie do raciborza bo jest egzamin no nie ? starzy mnie nie zawiozą albo nie pożyczą auta bo egzamin.
Dobra byłem u lekarza z tym jebanym łokciem a on mi przepisał jakąś maść i tabletki których nie kupiłem… CHUJNIA I JEBANY ŚRUT !

25
64

Komentarze do "Chujnia z karate"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. hi hi ha ha he he ho ho

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Życzę powrotu do zdrowia.
  I zapisz się na kurs szachów lub brydża. Dzięki temu wyrobisz niezbędną masę kory mózgowej oraz poprawisz wytrzymałość na cynkowanie przed kolegami. A jak już ci się uda powyższe to wal śmiało do sempaia, który ucieszy się z możliwości wychowania nowej nadziei polskiego karate.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Znam to stary ja trenuje ale na siłce i chciałem w tym roku zrobić mega formę ale od początku roku trzy razy się przeziębiłem było mi słabo potem dostałem grypę żałądkową przez tydzień nic prawie nie jadłem i teraz pogryzł mi nogę amstaf sąsiadów mam głęboką ranę na 5 cm idę z chujami do sądu po odszkodowanie dostanę je co chłopaki tylko na razie robię pompki bo nic więcej nie mogę bo bul nogi mi nie pozwala targać żelastwa ale jestem dobrej nadziei bo ona jest najważniejsza pamiętaj .

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Hehe, chłopie jak ci kostki pękają od samego robienia pompek, to ty lepiej daj se spokój z tym karate bo cie w ogóle ktoś jeszcze połamie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Miałem podobnie z łokciem. Robiłem „młotki hantlami” pompki. Coś strzeliło , trochę bolało potem przeszło i od tamtego momentu kurwa strzela mi cały czas w lewym łokciu jakaś chrząstka źle sie zrosła bo robiłem prześwietlenie. TA MAŚĆ nic nie pomoże.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Do ad. 4 robiłem pomki na wariata bardzo szybko i nie zgiąłem rąk jak miałem się opuścić, robię dużo pompek od 2 lat i nic się mi nie stało.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wrocław śmierdzi kupą – synoptycy ustalają dlaczego

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Sensei, nie sempai. Sensei to trener, sempai to współtrenujący jak już. 50 pompek to jest w chuj? Na karate? Chyba że robiliście je na palcach albo jedną ręką, bo 50 zwykłych pompek to jest nic specjalnego. Widać jesteś uparty ale mięśnie słabe, więc się coś rozjebało. Radzę zachować rozsądek i nie kozaczyć to i kontuzji mniej będzie.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. @ W centrum i na Uniwerku same metro-pedały, to i śmierdzi kupą. Miasto ciot.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. odp do nr 8 nie dał

  0

  0
  Odpowiedz
 12. zwiększ masę

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Musisz zwiększyć masę, wtedy nie będzie cie bolał łokieć.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Przestań walić konia w wannie to łokieć wyzdrowieje.
  Wujek Dobra Rada

  0

  0
  Odpowiedz
 15. ja jestem z Raciborza i polecam to miasto mimo wszystko. pozdrawiam panią T.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. do autora komentarza numer 9. pompki na kościach tak wogle no może z 60 pompek było no, mi się wydaję że za szybko je robiłe i za szybko wyprostowałem rękę w łokciu i potem to zaczęło jebać…

  0

  0
  Odpowiedz
 17. To po chuj byłeś u lekarza, jak nie stosujesz się do zaleceń?

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ja trenewoałem karate 7 lat i muszę przyznać, że masa energii psu w dupę!!! Teraz od 2 lat trenuje boks i jest fantastycznie 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Zwiększ masę a reszta sama się ułoży

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Bielsko-Biała śmierdzi kałem – naukowcy ustalają dlaczego

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Podejrzewam ze twój trener i sempaj (cokolwiek to jest) mają głęboko w dupie twój pomarańczowy pas bo jak wszystkim chodzi im przede wszystkim o to zeby na tobie zarobić a lekarz dał ci chociaż skierowanie na przeswietlenie?

  0

  0
  Odpowiedz
 22. do numeru 22. nie dał skierowania na prześwietlenie

  0

  0
  Odpowiedz