Pierdolenie bez sensu

Wkurwia mnie niemożebnie gadanie, jak to cholernie źle w szkołach ludziom, a to że matura i trzeba się uczyć (CO TY NIE POWIESZ!?), albo mam chujową nauczycielkę z matmy, bo jestem totalnym tłukiem i nie potrafię zrozumieć prostych jak drut śmieci matematycznych z liceum, bo wolę iść się z kumplami najebać, nafukać albo zbakać. Codziennie, bo przecież nie ma co robić. Nosz ja pierdolę! Nauka w gimnazjum, hell, nawet w liceum? Przecież to jest kurwa śmieszne. Sam w tym roku do-zdaję kilka przedmiotów na poziomie rozszerzonym i jak zobaczyłem arkusze to mało ze śmiechu nie popuściłem. Jak nie jest się w stanie do tego nauczyć, żeby to chociaż zdać, to lepiej iść i się od razu powiesić, bo się rozminęło z powołaniem. Jakim pojebem trzeba być, żeby nie lubić żadnego przedmiotu i zapierdalać do LO albo technikum a potem kurwa marudzić? Zawodówka i do roboty, a nie kurwa płacz i żale. Bo co potem? Jest kurewsko ciężko znaleźć robotę z samą maturą, którą żeby zdobyć, wystarczy nie być totalnym debilem i zasranym leniem, który nie potrafi poświęcić godziny-dwóch dziennie expienia w jakimś chujowym MMO na coś, co da mu jakieś namacalne korzyści! Ogarnijcie się do chuja zanim będzie za późno. Jeszcze ten kraj, chory. A żeby stąd wyjechać, najpierw trzeba tu coś zarobić, żeby mieć na wyjazd i choćby pierwszy miesiąc życia gdzie indziej. I koło się zamyka. Ech, wszystko jest wkurwiające, ale prawda jest taka, że jak się do roboty nie weźmie, to pierdolenie NIC nie załatwi. Nara, idę dalej szukać pracy do maja, a małolaty niech dalej trwają w swoich śmiesznych problemikach i niechaj przeżyją kurewski szok jak się szkoła skończy, szczerze tego życzę.

83
105

Komentarze do "Pierdolenie bez sensu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co ty mi tu pierdolisz kolego!? Bez znajomości to w tym kraju studia chuja dadzą! Już nie jeden znajomy po studiach zapierdala w robocie którą by po gimnazjum dostał!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Uważasz że osoby po Szkole Zawodowej są gorsze? Gratuluję naprawdę. Wpierdalaj sobie wiedzę na studiach ale nie uniżaj innym.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Frajer jesteś i tyle @1@2 przyłączam się.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. właśnie kurwa sam podałeś powód dlaczego ludzie bez powołania idą do LO- boją się reakcji otoczenia- „a co ty do zawodówki, hahaha!”
  już widzę jak idziesz do zawodówki, bo odkryłeś swoje powołanie jako piekarz!!!
  ludzie teraz robią studia, żeby się nie czuć gorszymi, robią przez bardzo długi okres wszystko wbrew sobie, nic dziwnego, że dostają kurwicy; znam kilkanaście osób, które skończyły studia i pracują fizycznie (mówię o inżynierach, a nie jakichś jebanych teologach);
  zresztą teraz nic nie zmieniło się od czasów średniowiecznych- laska jak się dowie, że skończyłeś „tylko” zawodówkę to zacznie się tak oglądać za tymi arafatkowymi pięknisiami z akademika, że jej się łeb niemal ukręci:^1
  PS. jak mówisz, że wszystko w matmie jest takie proste to gratulacje, ale mógłbyś okazać trochę zrozumienia dla głupszych kolegów, środowisko to na nich wymusza- nie to, że trzymam ich stronę (i chcę mieć zbudowany krzywo dom przez pseudo-architekta), ale jeżeli poddadzą się od razu to rzeczywiście pozostaje im tylko samobójstwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Śmieszny jesteś, czasy, w których posiadanie mgr było renomą dawno minęły. Idź ubliżać gdzieś indziej, pierdolisz, że pojebany kraj, a sam wykazałeś się jakże charakterystyczną cechą Polaka. Przy okazji, nie zapomnij podwójnej Coca-Coli. Z Bogiem, profesorze.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kujon zasrany smiejesz sie z ludzi co poszli na zawodowke a tak naprawde to tylko oni dzien w dzien utrzymuja tych tlukow w liceum ! Boicie sie roboty bo jestescie cieciami.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Gówno Nas obchodzą Twoje dywagacje.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Spoko,potem mi przychodzą tacy młodzi gniewni po studiach do pracy;)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Widze ze nikt nie zrozumial autora powyzszego wpisu.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. 80% wiedzy z gimnazjum i liceum o kant dupy potłuc. Teraz jestem na studiach i gdyby nie to, że mam jakąś tam fuchę na boku to chyba bym się pod ziemię zapadł z braku perspektyw. A znajomym po zawodówkach i technikach zazdroszczę, nie wszystkim, ale niektórym się powodzi, także nie pierdol.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Osoby piszące komentarze za chuj wpisu nie zrozumiały, ja tu nie widzę „ubliżania” nikomu z zawodówek, tylko ćwokom, którzy idą do szkół, w których się trzeba uczyć, a potem marudzą, że sprawdziany i matura. Kurwa, ludzie, ogarnijcie się.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. 11 dobrze gada, polać mu!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Debile , czytać ze zrozumieniem się nauczcie a później się wypowiadajcie , mam na myśli 90% komentarzy – chujnia na chujnia i śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Dupek jesteś. Jak się nie chciałeś uczyć to do zawodówki. Wbrew oozorom po niej jest fajna i czasami dobrze płatna robota. A jak poszedłeś do LO to się kurwa ucz!!! I idź na studia i bądź „wyższą sferą” …. o ile Ci się uda….

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Myślę,że autor tego posta nie uważa, że osoby po szkole zawodowej są gorsze, wręcz przeciwnie. Niektórzy źle go zrozumieli.Zgadzam się z autorem tekstu sama gdybym mogła cofnąć czas wybrałabym zawodówkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Oczywiście, po zasranym humanie w byle jakim LO i po 80% studiów w cebulandii, gdzie najlepszy polski uniwerek jest na 360-którymś miejscu i tak jak autor napisał – na egzaminach i maturze poziom jest śmieszny – to kolejny powód dla którego LO g… daje bo obniża się poziom, coby debile i lenie nie zostały z wykształceniem gimnazjalnym (a dalej sie myśli, że hurr durr zawodówki to gówno, bo kto zda mature to pierdolony geniusz. GNIJE). Jeszcze jest nadzieja, że licea będą miały jakiś sens, bo w tym roku podnisiono poziom na maturze, a na humana w połowie szkół w moim mieście brakowało chętnych. Póki co to sens mają szkoły, gdzie próg jest >70% punktów i studia za granicą.

  0

  0
  Odpowiedz