Pracujacy z Debilami

A więc tak… parę dni temu rozpocząłem pracę przy kostce brukowej. Wszystko byłoby zajebiście gdyby nie fakt, że pracuję z debilami. Może ich krótko przestawię: -Andrzej Pseudo „Borsuk” Potrafi wypić w upalny dzień 14 piw i być trzeźwym, Pytając go jaką skończył szkołę odpowiedział – „Dupcenia Krów” -Janusz Pseudo „Jojko” dlatego, że ma taką głowę. Po paru piwach już go pierdolnie na ziemie i koniec pracy. Pytając go o hobby powiedział „Ciasne Dziury”. Pracując z nimi doszedłem do wniosku, że takich debili to jeszcze w życiu nie spotkałem. Na okrągło tylko dupcenie i dupcenie. Czasami jak jedziemy do pracy to zastanawiam się czy nie są jakimiś zoofilami, bo nawijają o waleniu krów , kóz, psów itp. Np. dzisiaj jedziemy po pracy i jeden mówi, że chętnie by sobie zaruchał na to drugi mówi, że ma kozę w domu i chętnie mu podrzuci, bo ma ciasną i może ją dupcyć. Na to ten 1 odpowiedział, że chętnie by takiej „Rozkurwil odbyt”. Trochę się boję, bo jest takie przysłowie „Z kim przystajesz takim się stajesz”, a ja nie chcę walić żadnych krów. Jeszcze miesiąc tej chujni i wracam do szkoły z dala od tych debili ;] Pozdro ^^

28
41

Komentarze do "Pracujacy z Debilami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. lol… O!O

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No cóż a na co ty liczysz?Na towarzystwo z mensy?
  Ale z tego jak to piszesz to wydaje mi się że oni może są i głupi ale przede wszystkim mają po prostu chore poczucie humoru,ja mam takie samo:)

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Kozy, kury, kaczki, świnie, wszystko co się na chuja nawinie.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Niestety ale tak jest często wśród facetów-robotników,głównie gada się o dupceniu wszystkiego ,łacznie ze zwierzętami,chlaniu,i innych debilizmach.Ja do niedawna nie przykładałem się do nauki,pojebałem szkołę.Pracowałem krótko w pewnym zakładzie,miałem też praktyki na budowie i spotykałem tam zawsze takich ludzi o jakich piszesz.To mi uświadomiło że taki nie jestem i niesatysfakcjonuje mnie przymusowe przebywanie wśród takich idiotów.Dlatego znacznie lepszym wyborem jest uczyć się długo niż zaraz po ukończeniu pełnoletności lecieć do pracy.Chodzę dalej do szkoły,chciałbym potem iść na jakieś studia,aby mieć normalną robotę.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. nawet kolego nie wiesz jak mi poprawiłeś humor na dzisiejszy wieczór. na szczęście goście z którymi ja pracuję napieprzają o polityce.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. najlepsze jest to, że tacy „ruchacze” tak naprawdę nigdy nie „dupcą”, a jeśli już – jakąś „panią Wiesię spod czwórki” 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja pierdole, normalnie sie popłakałem ze śmiechu. :-)))))

  0

  0
  Odpowiedz
 9. 4 ma cholerną rację.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Standaryzacja tych podludzi byłaby chyba niezłym pomysłem.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Święta racja

   0

   0
   Odpowiedz
 11. Taka prawda, jebani podludzie, tępe szare masy, dno i zero. Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zazwyczaj to są tępe,pierdolone wsiury granatem oderwane od pługa.

   0

   0
   Odpowiedz