Wychowanie bezalkoholowe

Publiczna impreza w mieście, wybieramy się z kumplami. Kilka piwek, trochę wódki przez nasze gardła przeleciało. Impreza kończyła się, postanowiliśmy zawijać do domu. Po bezpiecznym dotarciu wchodzę do domu, ni chuja kurwa ktoś światło zapala. Okazuje się to być moja matka.

– PIŁEŚ!
– I co z tego? Dotarłem do domu w jednym kawałku.
– Samą wódą śmierdzisz, wyjdź stąd.
– Będę pił kiedy, ile i z kim będę chciał.

Wkurwiony wyszedłem na balkon, zapaliłem fajkę powoli rozmyślając ? fajki nie starczyło. Rano budzę się bez kaca (pozytywny aspekt). Obiad sam sobie rób, śmierdzisz wódką. Liczyć na ciebie nie można ? wzajemnie. Kurwa, przypierdala się nawet o jedno piwo gdy wypije ze znajomym. Imieniny, urodziny w rodzinie? Najwyżej dotrę do 4 kieliszka i wychodzę wkurwiony widząc wzrok gestapo. Oceny mam zajebiste, w dodatku wakacje więc ni chuja nie wiem o co chodzi.

25
50

Komentarze do "Wychowanie bezalkoholowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niestety jak się mieszka z rodzicami należy się podporządkować ich zasadom. Chcesz mieć swobodę, to się wyprowadź.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Ile masz lat, smarkaczu? 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A ile masz lat zacznijmy od tego?
  Poza tym to nie było jedno piwko, tylko kilka, a do tego jeszcze wódka :p

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak nie wiesz o co chodzi to jesteś zwykłym frajerem

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Popieram ją. Rozwiązanie problemu: nie pij.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @5
  Nie popieram: pij częściej to się przyzwyczają. Jebać prohibicje rodzicielską!

  1

  0
  Odpowiedz
 8. No starzy tak w pewnym okresie mają…też mnie to wkurwiało na szczęście wieki temu i po prostu nie przejmowałem się jak chciałem to chlałem.Jest to wkurwiające bo wiadomo wszystko jest dla ludzi a skoro nie robisz dymu i jesteś świadomy,cały wracasz do domu nie wszczynając żadnej burdy to o co chodzi?
  Też mnie rano wkurwiały te opcje typu rób sobie sam obiad…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Wiecie co? Nie rozumiem tego. U mnie rodzice uszanowali moje decyzje. Nigdy nie było problemu, jak wróciłem delikatnie wstawiony itp i wyrosłem na ludzi. Nie jestem ani alkoholikiem, ani abstynentem. Wychowanie bezalkoholowe to głupota, bo młodzież leci do tego co zabronione jak muchy do gówna. Rodzice będą mogli zabraniać… do osiemnastki pociechy albo do wyprowadzki. Jak poczuje troszkę luzu to da upust, a wtedy nie będzie nad tym kontroli.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @ 5 zgadam się z Tobą… Parę lat temu rodzice nie zgadzali się ,żebym palił ,lecz po czasie się przyzwyczajają. Oni żyją jak gdyby w swoim świecie w którym wbijają sobie do kurwa łbów ,że wychowali nasz na idealne dziecko i gdy zobaczą taką sytuacje jak np. autora tematu to jest dla nich szok chyba że jednak ten ich mały kurwa świat nie istnieje a prawda jest inna. Takie jest moje zdanie po prostu musisz ich przyzwyczaić (w moim przypadku poskutkowało)

  0

  0
  Odpowiedz
 11. I to jest właśnie Wychowanie Bezalkoholowe: oburzeni rodzice i sfrustrowana młodzież. Mój brat w wieku szesnastu lat został dokładnie przeszkolony w kwestii alkoholu przez rodziców, teraz jest pijącym z radością i umiarem normalnym człowiekiem. A jak jest atmosfera, że „alkohol to zło, nie wolno ci tego”, to wiadomo, ze chociażby dla buntu sięgną.

  0

  0
  Odpowiedz