Metrologia

Moją chujnią nie jest sesja… jest nią tylko jeden przedmiot. Metrologia mianowicie, jak już wspomniałam w tytule chujni.
Niezmiernie mnie denerwuje ten przedmiot i te niedojebane sprawozdania. I ten skrypt pisany chyba przez Ajnsztajna dla Ajnsztajna! :/ I ten koleś, który wszystko pokręcił! Jajebię.

Jeszcze do tego informatyka dochodzi, ale chuj. Ją prędzej ogarnę niż te popierdolone sprawozdania!

Chujnia z grzybnią moi drodzy. Nie idźcie na polibudę 😛

32
83

Komentarze do "Metrologia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A pierdolisz metro poszło w miarę. Fakt, że mają wyjebane czy ogarniasz sprzęt przed sobą, masz mieć sprawko. Najbardziej mi się podoba jak komuś układ nie działa albo go już dawno zjarał ale kręci ostro i spisuje wyniki, jaki to on uciechany, że mu wszystko wychodzi 😀
  Idźcie na polibudę!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pozdrowienia od Jerzego H. Miałem to chyba z 8 lat temu. Nie jest takie straszne, ale upierdliwe.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. ja poszedłem, jestem na 3 roku… i jakoś nie żałuję 😉
  i nie, nie jestem typem kujonka, przeciwnie- imprezuję, pracuję, opierdalam się i nie chodzę na wykłady 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko frajerzy idą na polibudę. Nie dość, że trzeba zapierdalać 2 razy ciężej, niż na uniwerku (nie licząc Prawa), to i tak roboty po studiach nie znajdziesz, pomimo tego, że to kierunek techniczny. Na uniwerku przynajmniej se można poimprezować, nie martwiąc się o jebane warunki. Bo egzaminy lepiej, gorzej ale zawsze się jakoś zda!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Idź do wojska, będzie prościej. Tam jest „od chuja i jeszcze kawałek” lub „odtąd, aż do wpizdu i jeszcze ciut”. Proste?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wyczuwam kolegę z transportu?
  Wierz mi metrologia to jeszcze nic. Poczekaj aż zobaczysz naukę o materiałach – to będzie przejebane zdać ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Studia są dla frajerów bez pomysłu na życie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. chciałabym mieć takie problemy…za kilka lat przekonasz się, że to co teraz przeżywasz to małe miki, jak zetkniesz się z prawdziwym życiem, a dokładnie bezrobocie…też jestem po polibudzie, też miałam metrologię i jakoś zdałam to na 4,5, więc jak się chce to można…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kobieta inżynier to ani kobieta, ani inżynier. Po co się pchałaś na polibudę? Dobre kierunki dla kobiety to np. psychologia, kosmetologia

  goocio

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Głupek. Po chuj Wy wszyscy na te studia chodzicie i narzekacie w kółko? Po prostu mnie to już rozpierdala. I tak po skończeniu tych studiów będziecie starać się (i to bardzo ciężko) o jakąś gównianą posadę, za jeszcze bardziej gówniane pieniądze. Dopóki cały ten plebs będzie ciągnąć na studia, dopóty uczelnie będą zarabiać niemałe pieniądze na takich tępakach.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. i dlatego potem takie bezmózgi w całej działce metrologii siedzą – wiem coś o tym. Nie studiuj tego, jak nie rozumiesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Spierdalaj z takimi problemami. Dotknie cię bieda to wtedy tu wróć i żal się. Gówniane studenty. Sam studiowaweł ale nigdy nie użalalem się na żadne zajęcia choć mogłem. Skoro wybrałeś taki a nie inny kierunek musiałeś się liczyć z tym że będziesz miał chuj wie po co takie a nie inne przedmioty. Idź se palinij najlepiej w łeb.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Znam tylko meteorologię, ni chuja reszty

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Metrologia – to może SIMR na PW? Jeśli tak, to kto tam teraz egzaminuje? Ja zdawałem jeszcze za czasów prof. Białasa, około 15 lat temu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @10 chuj Ci w dupę

  0

  0
  Odpowiedz