Nachalny TYP

Nie chcę się powtarzać, bo na chujni już kiedyś był podobny post ale cóż skoro mam podobną chujnię? No to tak, męczy mnie pewien nachalny typ. Dostaję od niego ciągle smsy… Wiem, łatwo powiedzieć, nie odpisuj i tyle. Ale to nie jest takie proste. On się nie zniechęca niczym! Kiedy przez dłuższy czas nie dopisuję, on wysyła mi po 50 smsów dziennie, a później dzwoni. Gdy nie odbieram to dzwoni i dzwoni… No szlag mnie trafia. Powiedziałam gościowi – daj mi spokój, nic z tego nie będzie, nie pisz już do mnie. To zaczęły się pytania – czemu? Tłumaczyłam, mówiłam nic nigdy między nami nie będzie, nie pasujemy do siebie i napisałam wprost, że przeraża mnie jego niesamowicie ”wysoka” inteligencja. To, że do przystojnych nie należy bym przeżyła ale Jego głupota mnie powala. Nie rozumie żadnych (Powtarzam ŻADNYCH) wyrazów obcojęzycznych, żadnych przenośni (nawet nie wie co to przenośnia), jest w ogóle mega tępy… Wkurzyłam się nawet kiedyś i napisałam gościowi – spierdalaj, odczep się ode mnie raz na zawsze, jesteś głupi jak nie wiem co i nie chcę Cię już znać, usuń mój numer i nie pisz do mnie, bo powiem mojemu (zmyślonemu) chłopakowi. No to odpisał – ok, jak chcesz. Na następny dzień dostałam smsa o treści – Hej co tam u Ciebie (wspomnę jeszcze, że gość nie wstawia żadnych kropek, wykrzykników itp, w ogóle żadnych znaków interpunkcyjnych, już nie mówiąc o poprawnej ortografii). Nie chcę żeby był jakimś noblistą ale żeby np. słowo ”mówi” pisać przez u otwarte albo że – ”że” się piszę przez ż z kropką, a nie rz!!! On nawet nie wie co to znak zapytania, bo jak kiedyś zapytałam dlaczego nie wstawia znaków zapytania przy pytaniu to typ wysłał mi jeszcze raz tego samego smsa ale zamiast znaku zapytania ujrzałam – wykrzyknik! To zdarzyło się kilka razy i od razu mówię, że mu się nie pomyliło, bo zapytałam znów czemu nie wstawił tego zapytajnika to napisał – przecież wstawiłem! No po prostu spokoju nie mam. Już nie wiem co robić. Wiem, gorsze rzeczy ludzi spotykają ale dla mnie to naprawdę chujnia… I tak już z rok to trwa…. Chujnia i Śrut.

42
53

Komentarze do "Nachalny TYP"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. masz problem, zablokuj jego numer.. Jeżeli masz telefon z możliwością wstawiania tzw. czarnej listy wstaw tego gościa i z głowy.. Jeżeli zaś nie masz takiego telefonu to zapytaj się swojego operatora czy zablokuje ci jego numer… Jak i to nie da rady to zgłoś tą sprawę na policję, kiedyś czytałem o takich sprawach to wydaje mi się, że tak nachalne wydzwanianie to już przestępstwo i mogą gościa namierzyć poprzez numer IMEI komórki, a jak go znasz to spotkaj się z nim i powiedz prosto w oczy, że jeżeli nie przestanie dzwonić to założysz sprawę cywilną w sądzie.. Jak piszesz, że jest taki tępy to łyknie każde mądrze powiedziane słowo… Ja bym od razu powiedział: Ej słuchaj! jak nie przestaniesz dzwonić to idę z tą sprawą do adwokata i zakładam sprawę sądową.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No to masz mała lipe jak przez rok się nie zniechęcił może warto go nastraszyć policją :] haha bo chujnia jak nic pozdr powodzenia;)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To co wyczynia ten facet podpada pod kodeks karny – możesz złożyć zawiadomienie na policję, że jesteś przez niego ustawicznie dręczona. Jak koleś się przejdzie parę razy na komisariat na przesłuchanie to zmądrzeje. Pozdrawiam – Piotr.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. zmien nr tel i po sprawie ~~

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Heh znam to tak po części.
  Do mojej kobiety pisze taki sam zjeb, który nawet wie o tym, że Ona jest ze mną i ma w dupie takiego skończonego idiote, ale co tam próbuje po raz 5000000000000000 się z Nią spotkać i dalej próbuje.
  Jebany ma zacięcie!
  A ja nie mam zamiaru interweniować, bo nawet jakby była sama to na takiego kretyna by nie spojrzała 😉
  Są i tacy! Musimy to zaakceptować!
  Można ich nazwać nieszkodliwymi w sumie no nie? 🙂
  Nie odpisuj i już, jak miesiąc albo dwa nic nie odpiszesz to myślisz, że tak w kółko będize pisał?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. mam taki sam problem, co do joty…o kurwa!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Po prostu zmień numer i tyle, powiadom o zmienie te osoby co trzeba i po problemie. W ogole nie rozumiem goscia co zamiast rozmowy wysyla tylko sms y ( nie mowie o tym przypadku ) jebani tchórze co myśla ze jak mają już numer do laski to mogą wszystko.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. zmień hot numer.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Rozumiem ,że taki typ nachalny może byc wkurwiający.Ale czy Ty sobie sama nie komplikujesz sprawy?Jeśli nie wie gdzie mieszkasz,a ma tylko Twój nr to po prostu kup nową kartę z nowym numerem.I odetniesz się wtedy od niego.Jeśli wie gdzie mieszkasz i zaczął by Cię nachodzić to wal na policję,masz wtedy podstawy,że koleś Cię nachodzi,straszy.Powinno mu przejść po przesłuchaniu na komisariacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie wiem czy tak się robić powinno, czy też nie, ale czytam to sobie co jakiś czas. Po prostu rewelka, jeżeli chodzi o opis :> Współczuję Ci tego idioty. Pozdrawiam i nie pękaj.

  0

  0
  Odpowiedz