Natarczywa rodzinka

Kilka miesięcy temu spotkałam kuzynkę mojego męża, której nie widziałam bardzo dawno. Na początku było ok. Małe spotkania, kawa, ciasteczka… Do czasu. Zaczęła przyjeżdżać ze swoim mężem i upierdliwym 2-letnim synkiem. Problem w tym, że przyjeżdżają prawie codziennie od 3 miesięcy. Wszędzie za nami łażą. Do sklepu, koleżanki… Wpadają bez pytania. Czasem nawet na 1-2 tygodnie. Ostatnio przyjechała do mnie koleżanka, ale nie mogłyśmy pogadać, bo oni od razu się wtrącili. Mam tego dosyć. Całego sylwestra miałam zmarnowanego przez ich bachora, który był chory i nie można było go budzić. Najgorsze jest to, że nie można się ich pozbyc. Nie obchodzi ich to, że nie mam czasu lub chcę odpocząć. I tak przyjadą! Boże…

61
74

Komentarze do "Natarczywa rodzinka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie otwieraj drzwi,a po sąsiadach puść plotę,że wyjechałaś.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Kobieto problemem nie jest ta rodzinka tylko problemem jestes Ty, ponieważ nie potrafisz byc asertywna. Niechcesz zeby do Ciebie przyjeżdzali? to im powiedz krótko – WYPIERDALAC! (w skrócie)

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Umiesz mówić to powiedz: kurwa nie przyjeżdżaj… albo wersja dla tych co nie umieją mówić NIE – mam świńską (czy inna wedle uznania) grypę i was zarażę, wiec nie przyjeżdżajcie..

  0

  0
  Odpowiedz
 5. powiedz WYPIERDALAĆ-obrażą się i po kłopocie,albo przestań dawać mężowi dopuki nie rozwiąże problemu-najdalej za tydzień sam im powie WYP..

  0

  0
  Odpowiedz
 6. drzwi zamknij i wyjedź.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. no nie wierzę że to jest prawda…
  0 asertywności ale i tak nie wierzę

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A co ty jesteś? Caritas? Powiedz co myślisz, a nie pękasz ,że jak ich zwyzywasz to Cię będą oczerniać ,że jesteś bez serca. A twój mąż to też języka w gębie nie ma?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Powiedz im niech spierdalają do swojego domu , nie ma opierdalania sie !

  0

  0
  Odpowiedz
 10. daj im linka do chujni, trafią na wpis i skumają

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Niech mąż zaproponuje kuzynce trójkąt, a jakby się Franca zgodziła powiadom jej męża.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Gość w dom, Bóg w dom.

  0

  0
  Odpowiedz